Aksesuarmoda

Kadınlar İçin En Trend Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 / 2020

En yeni modaya ayak uydurma zamanı geldi: en şık kadınlar için kare güneş gözlükleri . 80'li yıllardan itibaren kullanılan kalın kare çerçeve bayan güneş gözlükleri trend listesinde .

Kare güneş gözlükleri, eşit ölçülerde geniş ve uzun açılı çerçevelerle karakterize edilir. Takacağınız kare gözlüklerin türü tamamen yüzünüzün şekline bağlıdır, ancak yuvarlak, dikdörtgen veya oval yüz şekilleri için idealdir. Herhangi bir aksesuarda olduğu gibi, en az istenen seviyeyi en aza indirirken en iyi yönlerinizi vurgulayarak özelliklerinizi güzelleştirebilirsiniz.

Kare güneş gözlükleri, boyut ve tasarımdaki değişikliklere rağmen belirli bir şekildedir. Doğru görünüme ve kişilik tipine uygun olduğunda en iyisidir. Ne de olsa, kusursuz görünümü ile rekabeti sonlandırmayı kim istemez?

Bayanlar için En İyi Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

İşte bu yıl aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi kare güneş gözlüklerimizin bir listesi! Havalı bir şımarık stil için gardırobunuza hangisini ekleyeceksiniz?

Kadınlar İçin En Trend Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Kadınlar İçin En Trend Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Celine kare güneş gözlüğü

Çekici tarafını Celine gözlüğü ile göstermek ister misin? İ Kare güneş gözlüklerine muhteşem kalın kaşlı kaplumbağa çerçeveleri ile, bu İtalyan güzelliği kafaları size  çevirmek zorunda.

Celine Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Celine Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

 Ray-Ban Altın Kare Güneş Gözlüğü

Altın tonunda muhteşem olan bu kare güneş gözlükleri, yeşil bir lens, metal çerçeveli kaplumbağa kabuğu asetat ve% 100 UV korumasına sahiptir.

Ray-Ban Altın Rengi Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Ray-Ban Altın Rengi Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Daha Büyük ve Daha İyi

Büyük, kare ve birkaç ekstra açıyla, bu modelden en çok yararlanacak olan oval veya dikdörtgen yüzdür. Çerçeveye kaplumbağa kabuğu asetat ve bu polarize olmayan mercek çifti size güneş ışığından kaçarken zevk almanız için çok şey verecektir.

Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Gucci 56mm Kare Güneş Gözlüğü

Sade, modern ve en çok satan özelliği sayesinde bu Gucci güneş gözlüğü çerçevedeki logo markasına karşı cesur ve açısal jantlarla tezat oluşturuyor. İtalya’da üretilen bu şık ve küçük aksesuar, özellikle kalp şeklinde olmak üzere daha küçük yüz özellikleriyle uyumludur.

Gucci Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Gucci Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Chanel Büyük Boy Kare Güneş Gözlüğü

Chanel’in büyük boy kare güneş gözlükleri tek bedene uyar ve gözlüklerine kelebek etkisi seven flört kadınsı bayanlar için süper şık. Renkli lensler ve% 100 asetat dış bileşimi ile oldukça etkili ve pembe renktedir.

Chanel Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Chanel Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

 Dior Kare Güneş Gözlüğü

Havacı bir görünüme sahip muhteşem metal çerçeveler, bu kare güneş gözlüklerine cesur ve profesyonel bir tavır sergilemek için gereken karakteri veriyor. % 100 UV korumalı lenslerin dumanlı tonu gizemli bir görünüm sağlar. İçinizdeki iş kadını için iyi bir seçenek.

Dior Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Dior Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Givenchy Büyük Boy Kare Güneş Gözlüğü

Şık, profesyonel ve çok yönlü, bu eğlenceli ve seksi kare güneş gözlükleri, günün her yönü için sadece mükemmel. Mavi  lensler, gözlerinizin UV ışınlarından korunmasını sağlarken, altın tonlu donanım siyah asetat çerçevelerle iyi bir kontrast oluşturuyor. Mükemmellik için büyük boy, bu çoğu yüz şekli için iyi uyum sağlayan bir aksesuardır.

Givenchy Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Givenchy Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Karen Walker

Ayarlanabilir burun yastıkları ve hafif bir görünüme sahip olan çerçeveler ve hafif lensler, çok fazla dikkat çekmeden hoş görünmenizi sağlar. Sade ve görkemli, bu kare güneş gözlüğü günlük rutin için idealdir.

Karen Walker Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Karen Walker Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Fendi Kare Güneş Gözlüğü

Dumanlı lensleri ve mükemmel kare şekliyle cesurca güzel bir görünüm için, bu Fendi seçeneği nefes kesici. En sevdiğiniz mayo veya pantolonla eşleştirin – siz karar verin. Metal çerçevedir ve % 100 UV koruması sağlar.

Fendi Kare Güneş Gözlüğü 20
Fendi Kare Güneş Gözlüğü 20

 Her Yüz Şekli İçin En İyi Kare Güneş Gözlüğü

Yüzünüzün şeklini anlamak için, hem rahat hem de geniş bir gülümsemeyle fotoğraf çekin. Her birinde yüzün şeklini çizmek için bir işaretleyici kullanın ve ardından bunları birleştirin. İki farklı şekille sonuçlanırsa, bu muhtemelen, daha fazla stil yapabilirsiniz, bu yüzden endişelenmeyin.

Günün sonunda, bir böcek gibi görünmekten kaçınmak için yüzünüzü ölçmek ve özelliklerinizle orantılı bir kare boyutu seçmek çok önemlidir. Büyük boy güneş gözlüğü harika olsa da, her kişide iyi durmaz. Cilt tonunuza karşı tamamlayıcı renkler seçin. Renk seçerken hatırlanması gerekenler:

Her Yüz Şekli İçin En İyi Kare Güneş Gözlüğü
Her Yüz Şekli İçin En İyi Kare Güneş Gözlüğü

• Siyah sizin tercihinizdir. Her zaman iyi görünecek. Lensler saydam veya yarı saydam olduğunda gözleri gösterir. Opak en iyisi değil.

• Net ve görünmez çerçeveler çoğu ten renginde harika görünür, böylece istediğiniz gibi tadını çıkarabilirsiniz. Bir deneyin ve ilk önce nasıl durduğunu görün.

• Renkli çerçeveler, alt tonlarınızla çakışabilir, bu da ten renginize neyin yakıştığını bilmek zorunda olduğunuz anlamına gelir. Sarılar, kırmızılar, maviler…

• Renkli dokulu çerçeveler her zaman en iyisidir.

• Kahverengi ve siyah renkli çerçeveler esmerler için daha iyidir, karamel veya pembedeki hafif ve yarı saydam modeller sarışınlar için mükemmeldir.

Bir sonraki alışveriş çılgınlığınız sırasında alacağınız kare güneş gözlüklerinin tarzından emin değilseniz, işte yüz şekillerine dayalı küçük bir rehber:

Kadınlar İçin En Trend Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020
Kadınlar İçin En Trend Kare Güneş Gözlüğü Modelleri 2019 2020

Yuvarlak Yüzler İçin Kare Güneş Gözlüğü

Yuvarlak yüzler daha dolgun yanaklara, dolu bir çene ve alnına sahiptir. Eğrileriniz ve açınız yoksa, ideal gözlük eğrisiz olmamalı ve bunun yerine keskin çizgilere odaklanmalısınız. Bu, yüzü uzatır ve yanaklarınızı inceltir. Bu durumda en iyi kare güneş gözlüğü,Yanaklar üzerinde yüksek ve kare şeklinde renkli çerçeveli olanlardır.

Oval Yüzler İçin Kare Güneş Gözlüğü

Oval yüzler daha açısal bir çene ile yuvarlak ve orantılıdır. Yüzlerin en evrensel olan oval, herhangi bir gözlük türünü seçebilir ve özellikle güzel bir kedi gözü ile mermer veya kaplumbağa çerçeveli, kare şekil ile güzel bir uyum sağlar.

Kare Yüzler İçin Kare Güneş Gözlüğü

Geniş alınlar ve güçlü, geniş çeneler kare yüzlerin özelliğidir. Dürüst olmak gerekirse, özellikleriniz keskin  olduğundan, buradaki açılardan kaçınmak en iyisidir. Kenarları yumuşatmanız gerekecek, yani kare güneş gözlüklerini sevseniz bile, en iyi efektler için bulabileceğiniz en yuvarlak sürümü almak zorunda kalacaksınız. Bu sevimli elmacık kemiklerini dengelemeniz gerekecek, bu nedenle küçük bir kedi gözü detayına sahip hafif yuvarlanmış kareler burada en iyi sonucu verir.

Kalp Yüzler İçin Kare Güneş Gözlüğü

Daha geniş bir alnına, yüksek elmacık kemiklerine ve sivri bir çeneye sahip bir baş aşağı üçgen düşünün. Kalp şeklindeki hoş bir yüzünüz varsa, kare güneş gözlükleri en iyi seçenek olmayabilir, ancak çerçeveler ince,  olduğu  veya D çerçevelere en yakın olduğu sürece hala işe yarar.

Kalp Yüzler İçin Kare Güneş Gözlüğü
Kalp Yüzler İçin Kare Güneş Gözlüğü

Üçgen Yüzler İçin Kare Güneş Gözlüğü

Yüzünüz daha dar bir alına ancak açısal ve daha geniş bir çene bölgesine sahipse üçgen yüz şekline sahipsiniz.   Kedi gözü buradaki en iyi arkadaşınız olsa da, detaylarıyla bir çift kare güneş gözlüğünü  alabilirsiniz. Çene çizgisinden uzağa dikkat çekerken alnını uzatmak istiyorsunuz. Bu, çoğu etki için üstte kalın ve altta basit olma anlamına gelir.

Elmas yüzler için kare güneş gözlüğü

Elmas bir yüz, elmacık kemiklerinde en geniştir ve hem çene çizgisinde hem de alında daralır. Çerçevesiz gözlükler burada iyi çalışacak ve yumuşak bir kenarı olan kare güneş gözlüklerini denemek isteyebilirsiniz, çerçeve elmacık kemiklerinden daha geniş olmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen