Aksesuar

Kadınlar İçin Omuz Dövmesi Modelleri

Omuz, bir kadının vücudunun en seksi ve feminen kısımlarından biridir. Omzunuzdan ve kolunuzdan aşağı doğru uzanan detaylı bir çiçek dövmesi istiyorsanız, bu harika, ancak kürek kemiğinizdeki küçük bir melek de aynı derecede çekici olabilir.

  1. Çiçek Dövmesi

Omuz tasarımları söz konusu olduğunda çiçek dövmeleri en popüler seçeneklerden biridir ve bunun nedeni güzelliği ve çok yönlülüğüdür. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı çiçekler var, her biri benzersiz bir anlam taşıyor. Genel olarak çiçek dövmesi güzelliği, aşkı ve hayatı temsil eder.

  1. Ejderha Dövmesi

Omzunuza dikkat çekmek istiyorsanız, bunu yapmanın bir yolu ejderha dövmesidir. Efsanevî yaratık sembolizm açısından zengindir ve genellikle güç, bilgelik ve iyi şans ile bağlantılıdır. Ayrıca büyülü bir yanı vardır.

  1. Kaplan Dövmesi

Kendini ifade eden ama aynı zamanda sembolizm açısından da zengin bir dövme istiyorsanız, kaplan harika bir seçimdir. Güçlü yırtıcı, gücü ve bilgiyi temsil eder. Aynı zamanda özgürlük ve bağımsızlıkla da anlatabilir, çünkü doğal ortamında besin zincirinin en tepesinde yer alır. Bu büyük kedi, ayrıntılı bir şey için yeterince büyük bir yerleştirme seçeneği olduğu için omzuna dövme yatırmayı düşünenler için mükemmel bir seçenektir.

  1. Aslan Dövmesi

Aslan orman kralıdır, güzel ama korkutucu bir canavardır. Cesareti temsil eden bir dövme isteyenler için harika bir seçimdir. Hayvan ayrıca güç ve kraliyet ile bağlantılıdır. Bu büyük kediyle ilgili birçok farklı anlam var, bu yüzden hangisinin sizin için en anlamlı olduğunu seçebilirsiniz. Küçük aslan esintili tasarımlar harika görünse de, omzunuzu seçtiğinizde, daha büyük, daha karmaşık olanı tercih edebilirsiniz.

  1. Kafatası Dövmesi

Kafatası, yaşam ve ölümle ilişkili evrensel olarak tanınan bir semboldür. Bazıları için dövme daha karanlık bir anlama sahip olabilirken, diğerleri daha olumlu bir yoruma odaklanmayı tercih ederek onu bir güç sembolü ve hayatınızdaki zorlukların üstesinden nasıl gelebileceğinizin bir işareti olarak görüyor.

  1. Saat Dövmesi

Saat dövmeleri çok sembolik oldukları için popülerdir ve tasarım birçok yönden yorumlanabilir. Yaşamı ve ölümü temsil eden saat, bu iki yönü sıklıkla düşünen biri için harika bir seçimdir.

Bir önceki yazımız olan Kıyafete Uygun Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde Kıyafete Uygun Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı? hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen