Genel

Kadınlar Nasıl Erkek İster?

Kadınlar nasıl erkek ister her erkeğin merak ettiği bir konu başlığı. Bu nedenle de erkeklerin internet üzerinden en çok arattırdıkları kelimeler arasında gelir. Kadınlar her zaman anlaşılmaz olmuşlardır. Gerçi kadın ve erkek birbirlerini çözebildikleri zaman sevgileri ve birbirlerine bakışları o kadar içten ve arzulu olmayacaktır. Bu nedenle de birbirlerine bakışlarını tam olarak çözememeleri her zaman iyidir. Erkekleri anlayabilmek kadınlara göre daha kolaydır. Erkeğin saplantılı hayatı bir kadında ne bulmak istediğini açıkça belli eder. Ancak kadın öyle değildir. her kadın farklı duygulara sahip olsa da ortak bir takım beklentileri vardır. İşte bu makalemizde bu konuya değinmek istedik ve kadınların erkeklerden beklentilerinin ne olduğunu anlatmaya çalıştık.

Kadın her zaman detaycıdır. Bu nedenle de incelik beklerler. Erkeğin onu düşündüğünü hissetmesi gerekir bunu da yalnız düşünüyorum şeklinde değil de hareketleriyle algılamak isterler. Erkekler robot gibidir ve öğrendiklerinden hiçbir zaman sapmazlar. Dolayısıyla bu kadınlarda büyük rahatsızlık verici bir konudur.

Korunma Hissi

Her kadın korunma hissine sahiptir. Ne kadar güçlü olursa olsun erkeğinin onu sahiplenmesini ister. Bu bazen kıskaçlık kıvamında da olsa kadın kıskanılmayı sever. Bazı feminist ruhlu kadınlar dilleriyle ben kendimi korurum deseler de aslında onlarında savunulmayı istedikleri bilinir.

Kadınlar Nasıl Erkek İster?
Kadınlar Nasıl Erkek İster?

Romantizm

Kadınlar için romantizm başkadır. Erkeğin seni seviyorum cümlesinin arkasından saatlerce durmadan koşabilirler. Bu nedenle de romantik erkekler her zaman kazanmışlardır. Kadının senden bir şey beklemiyorum cümlesine asla kanmamalısınız. Çünkü bu onun sizi denediğini gösterir. Ona alacağınız bir çiçek onu dünyanın en mutlu kadını yapacaktır

Kas mı Göbek mi?

Erkekler için bu can sıkıcı bir konu olsa da erkekte fazla kas kadını uzaklaştırır, hatta tiksindirir. Bu nedenle de erkeğin kaslı değil hafif göbekli olması daha çok ilgi çeker.

Yukarıda bahsedilmiş olan başlıklar her kadını kapsamıyor olsa da aslında genel olarak Türk kadınlarının ilgisini çekebilecek özellikler olarak değerlendirilebilir. Sizde kafanızda ve hayalinizde canlandırmış olduğunuz erkek tipini aşağıdaki yorumda bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlk Gece Korkusu Nasıl Geçer? başlıklı makalemizde İlk Gece Korkusu Nasıl Geçer? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen