Genel

Karısını Sevmeyen Erkek Neler Yapar, Nasıl Davranır?

“Kocam artık beni sevmiyor.” Belki son zamanlarda bu yürek burkan düşünce aklınızdan geçmiştir. Kocanızın size aşık olmadığına dair bazı işaretler olsa bile, onunla neler olup bittiğini konuşmadan emin olamazsınız. Kocanızın size hala âşık olmasına rağmen, mesafeli hissetmesinin veya sevgisiz görünmesinin sayısız nedeni olabilir.

Kocanızın size aşık olmadığından endişeleniyorsanız, bunun doğru olup olmadığı konusunda bir sorununuz var demektir. Kocanızın size karşı duygularında hiçbir şey değişmemiş olsa bile, onun duygularını sorguluyor olmanız, kendinizi daha güvende hissedebilmeniz için ilişkide bir şeylerin değişmesi gerektiğinin bir işaretidir.

Kocanızın size aşık olmadığını gösteren işaretler:

Artık size karşı şefkatli değildir.

İnsanlar genellikle sevdikleri insanlara karşı şefkatlidir ve bu sevginin aniden veya kademeli olarak ortadan kalkması, bir kişinin aşktan düştüğünün ilk işareti olabilir.

Dikkate alınması gereken bazı ilgili işaretler:

  • Artık size fiziksel veya sözlü olarak şefkat göstermiyor.
  • Artık size karşı tatlı ya da romantik jestler yapmıyor.
  • Artık “seni seviyorum” demiyor.
  • Hâlâ “Seni seviyorum” diyor, ama onda bir şeyler boş ya da zorlama geliyor,
  • Öpmüyor, tutmuyor ya da hiç dokunmuyor.
  • Seks yapmaz.
Karısını Sevmeyen Erkek Neler Yapar, Nasıl Davranır?
Karısını Sevmeyen Erkek Neler Yapar, Nasıl Davranır?

Yalnız veya evin dışında çok zaman harcıyor.

Bir erkeğin eşinden ayrı vakit geçirmek için evden çıkması da gerekmez. Bir koca rutin olarak fazla çalışmaya başladığında, hobilerle daha fazla zaman geçirdiğinde veya kronik olarak çift zamanını azaltan faaliyetlerde bulunduğunda, bu bir şeylerin yanlış olduğunun işaretidir.

Sizinle gerçekten sohbet etmiyor.

Bazen insanlar çok stresli, dikkati dağılmış veya bağlantılarının kopmuş olduğu, uzun bir çalışma gününden sonra özellikle konuşkan hissetmeyecekleri aşamalardan geçerler. Bu nedenle, geçmişte olduğundan biraz daha az konuşmak, kocanızın artık size âşık olmadığı anlamına gelmez, özellikle de bu yalnızca yeni veya geçici bir aşamaysa. Ama sebepsiz yere sizinle vakit geçirmek istememesi bir soru işaretidir..

İçine kapanmış olabilir.

Kocanızın geçmişte olduğundan daha özel ve size karşı daha az açık olmaya doğru kaydığını fark ettiyseniz, bu bir şeylerin yolunda gitmediğinin bir işareti olabilir. Kocanız size karşı daha kapalı hale geldiyse, bu duygularının değiştiğinin bir işareti olabilir.

Bir önceki yazımız olan Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? başlıklı makalemizde Ani Baş Dönmesine Ne Sebep Olabilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen