moda

Kemerli mayolar 2019 : Bu modeller sizi daha zayıf gösterir

Fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz ve kısa vadede egzersiz ve zayıflama programınız yoksa bu yaz sizi plajda daha zayıf gösterecek kemerli mayoları düşünebilirsiniz. Özellikle karın bölgesinde ve bel kıvrımında fazlalıklarınız varsa bu mayo modelleri tam size gör.  Ayrıca size hangi modellerin daha gurur verici olduğunu söyleyeceğiz ve bu arada birkaç kilo daha zayıf göstereceksiniz…

Kemerli mayolar 2019: Bu modeller sizi daha zayıf gösterir

Yazın başlangıcı yaklaşıyor ve sıcaklıklar yavaş yavaş artıyor (ara sıra yağmuru görmezden geliyoruz). Bir sonraki tatilinizi zaten planladıysanız ve yakında denizin tadını çıkarmayı planlıyorsanız, o zaman sadece bir şey eksik: mükemmel mayo. Bazı kadınların yazın bedenlerinden% 100 memnun kalmayabilir. Ama mükemmel olmak zorunda değiliz, sadece küçük sorunlu alanlarımızı ustaca gizleyen ideal bir mayoya ihtiyacımız var. Kendinizi yeni mayolarla donatmak isterseniz resim galerimize girebilirsiniz. Alışveriş öncesi için fikir sahibi olacağınız en güzel ve trend modelleri bulacaksınız.

kemerli mayolar 2020
kemerli mayolar 2020

Mayolar: Bu modeller özellikle gurur vericidir

İdeal hileye sahibiz, vücudunuzu ilgi odağı haline nasıl kusursuz bir şekilde koyabiliyorsunuz: Sadece  kemerli mayolara bakın. Bu mayolar belinize odaklanır – vücudunuzun en dar kısmı – ve küçük ekstra kiloları aldatır. “Gerçek” kayışı olan modeller bu amaç için en uygun olanıdır, yani ayarlanabilenler. Onlarla mayoyu tam bedeninize göre ayarlayabilirsiniz. Çeşitli varyantlarda bağlamalar vardır: bazıları bükülmeye uygundur, bazıları sarılmaya uygundur. İsterseniz, kayışın bir ucunun da gevşemesine izin verebilirsiniz. Ne kadar havalı görünüyor, Kylie Jenner bunu Instagram görüntüsü ile kanıtlıyor . Ayrıca bezleri düğümleyebilir ve normal kayışları yeniden kullanabilir veya iptal edebilirsiniz. İlgili: 2019 Bikiniler : Bu modeller her vücut şeklinde çok güzel görünüyor

kemerli mayo modelleri 2019 20
kemerli mayo modelleri 2019 20

Bu arada: Mayoların sargılı görünümünde veya küçük fırfırlarla biçimlendirilmesi, bağlama kemerli mayolara bir alternatiftir V yakalı eşyalar özellikle avantajlıdır, çünkü bu güzel dekorunuzu vurgulamaktadır. Her durumda, renk seçimi çok önemlidir. En koyu, tek renkli tasarımları seçin. Bunlar sizi çok ince gösteriyor. Ek olarak, yüksek bacak kesimli mayolar bacaklarınızın gerçekten uzun görünmesini sağlar.

zayıf gösteren kemerli mayolar 2019
zayıf gösteren kemerli mayolar 2019

Bu yüzden mayolarınızı uygun şekilde önemsiyorsunuz

Tabii ki, bir kez mükemmel mayoyu bulduktan sonra, uzun bir süre için sahip olmak istersiniz. Güneş ışığı, tuzlu su ve yüksek sıcaklıklar giysinin ömrünü önemli ölçüde kısaltabilir. Mayo giymeden önce krem ​​sürmek en iyisidir. Bu, çirkin lekelerin giysinin üzerine inmesini önleyecektir. Ek olarak, denizde veya havuzda suyla yıkadıktan sonra mayoyu durulayın, böylece elastan lifleri zarar görmez ve renk korunur. Üreticinin bakım etiketine her zaman dikkat edin, parçayı çamaşır makinesinde yıkamanız mı yoksa elle mi (örneğin, ütü veya tortular sıkma işleminden zarar görebilir), Ayrıca, ıslak mayolarınızı duştan sonra çıkarmalı ve gölgede kurumaya bırakmalısınız. Doğrudan güneş ışığı rengin solmasına neden olabilir. Bu durumda  plajda mayolarınızı yanınıza gölgeye almanız çok mantıklı.

kemerli siyah mayolar 2019
kemerli siyah mayolar 2019
siyah kemerli mayolar 2020
siyah kemerli mayolar 2020
zayıf gösteren kemerli mayo modelleri
zayıf gösteren kemerli mayo modelleri
2019 yaz kemerli mayolar
2019 yaz kemerli mayolar
beyaz renk kemerli mayo modeli
beyaz renk kemerli mayo modeli
kemerli mayolar 2019
kemerli mayolar 2019
kırmızı çizgili kemerli mayo
kırmızı çizgili kemerli mayo
hm kemerli mayo modelleri 2019 20
hm kemerli mayo modelleri 2019 20

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen