Stil Önerileri

Kendi tarzını nasıl bulabilirsin!

Kendi tarzını nasıl bulabilirsin! Uzman görüşlerinden derlemeler...

Hayvan desenleri, kargo pantolonları, hantal spor ayakkabısı, peki bunlar size ne kadar uygun? Bir uzmana kendi tarzını nasıl bulacağını sorduk ve bu o kadar zor değil.

Stil. Bu ne anlama geliyor? Stil nedir, nasıl tanıyoruz ve (daha da önemlisi) kendi tarzımızı nasıl buluyoruz? Muhtemelen birçoğunuzun sormuş olduğu sorularla ilgili . Onlara cevap verme zamanı geldi, değil mi?

kendi tarzımı nasıl bulabilirim 2020
kendi tarzımı nasıl bulabilirim 2020

Kendi tarzımı nasıl bulurum?

Özellikle moda, trend ve farklı vücut şekilleri açısından mükemmel kıyafetleri seçmek her zaman kolay değildir. Çünkü çoğu zaman böyle: Başkalarına tamamen iyi olan parçalar kendinizde hiç de hoş görünmüyor. Bu yüzden trendler ve moda rol modelleri tarafından yönlendirilmemesi önemlidir (ilham almak, elbette her zaman iyidir!), Ama kendi içgüdüsel duygularını dinlemek içinde rahat hissetmek daha doğrudur.

kendi tarzımı nasıl bulurum 2020 21
kendi tarzımı nasıl bulurum 2020 21

Kendi tarzın zamanla gelişen bir şey. İdeal olarak, sizin kim olduğunuz hakkında bir hikaye anlatır. Giysilerin sergilenme şekli de arkalarındaki kişiliğin bir parçasını gösterir. Tavsiyemiz: içgüdüsel duygularınızı dinleyin ve sadece iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda kendini iyi hissettiğin parçaları giy.

tarzımı nasıl bulurum ve belirlerim 2020
tarzımı nasıl bulurum ve belirlerim 2020

Taşıdığınız şey kendinizi temsil eder.Bu nedenle, gerçekten SADECE sizi iyi hissettiren ve şu anda talep edilen şeyi değil iyi hissettiren parçaları giymelisiniz. Elbette bu, trendleri aramamanız gerektiği anlamına gelmez. Aksine. Fakat her trend her birimize uymuyor. Hangisine katılmak istediğinizi ve hangilerine katılmayacağınızı bulmak önemlidir.

En son modayı takip etmek stresli olabilir ve genellikle düşündüğünüz gibi kişisel tarzınızla ilgisi yoktur. Bunun yerine, trendler mevcut stile bir eklenti olarak düşünülmeli ve yalnızca onları seviyorsanız kıyafetlerinize entegre edilmelidir. Bir uzmana sormak, kendi tarzınızı görsel olarak sorgulamak ve yeni ilhamları genişletmek için deneyimler yapmak her zaman iyi bir fikirdir.

kendi stilimi nasıl bulurum
kendi stilimi nasıl bulurum

Kendi tarzında kendi stilini başlatmak isteyen herkes birkaç ipucunu not alabilir. Hangi kesiğin vücut şekilinize uyduğunu ve hangi vücut bölgelerinizi vurgulamak istediğinizi öğrenin. Çünkü: Uygun bir giysi bize çok daha iyi bir his veriyor. Emin değilseniz,  burada bir ipucu var:

A-line elbiseler kadınlarda iyi görünüyor. Sıkı, rahatsız edici giysilerin iyi bir seçenek olmadığı bir akşam yemeği, brunch veya parti için harika bir oturma düzenine sahipler.

kendi tarzımı nasıl bulurum 2020
kendi tarzımı nasıl bulurum 2020

Kendi tarzını bulmak isteyenler, gardırop patlayana kadar her zaman yeni kıyafetler almamalıdır. Trendlere dikkat edin, tarzınızı ve görünümünüzü düzenli olarak sıralayın ve kendi imza parçalarınızı seçin. Bunlar kemer, güneş gözlüğü veya diğer aksesuarlar olabilir.

Bir önceki yazımız olan Hiçbir maliyeti olmayan beş moda hilesi başlıklı makalemizde kadın, moda ve moda ipuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen