Makyajünlü stilleri

Kim Kardashian’ın Yorgun Gözler İçin En İyi Makyaj Numarası

Kardashians’ı takip edenler bilirler makyaj ve stili en çok beğenilen ünlü kadınlardan. Her ay  yeni sezonu için yeni bir ürün ile geri dönüyor ve görünüşe bakılırsa yine çok iyi ipuçları veriyor. Hayranları onu daha çok instagram hesabından takip ediyor. Kim Kardashian ‘in en çok beğenilen paylaşımı ise yorgun gözler için en iyi makyaj sırrı oldu.   Sürekli yoğun bir iş hayatı olsa da her zaman kamarelar önünde çok iyi hazırlanıyor. Yoğun temposunda canlı ve güzel gözleri ile dikkat çekiyor.

Kardashian ve  kız kardeşlerin neredeyse hiç fotoğraf makinesinde yorgun gözlerle bakmadığını görüyoruz. Kim Kardashian çekim günlerinde uyanık görünmek için hilesini paylaşmayı teklif ettiğinde, kulaklarımıza inanamadık ve bu, kraliçeden beklediğimiz şey kapatıcı değildi .

Kim Kardashian’ın Yorgun Gözler İçin En İyi Makyaj Numarası

Kim Kardashian”Sol gözümün küçük olmasından dolayı benim için uzun süredir kullandığım bir şey. Bu çok sinir bozucu,” diye de ekledi.  “Kirpik kıvırıcısını almalıyız, sol gözümü iyi kıvırmalıyım, ve sonra tekrar sürerek gözümün üstünü uyandırmalıyım, böylece uyanık görünecektir.”

Bir numara kadar akıllıca, gözyaşları akmaya başladığında işe yaramaz – ve Kardashian kaçınılmaz olanla savaşmayı bıraktığını ve maskara çizgisini kucaklamaya başladığını söyledi. “Ben sadece [su geçirmez maskara] kullanıyorum. Yalan söylemeyeceğim, sadece akmaz ve benim için çok zor,” diyor.

Şimdilik, Kardashian uzun süredir makyaj sanatçısı Mario Dedivanovic’in favorisi olan L’Oréal Paris Hacimli Su Geçirmez Maskara’yı kullandığını söylüyor. Ama o, KKW Beauty markasından bir kirpik fırçasının yolda olduğunu ima ediyor . “Benim için heyecanlandığım tatil için çıkan bir kirpik var” diyor. ”Daha uzun, dramatik bir kirpik daha kullanmaya başladım ” diyor.

Aslında, Kardashian kirpik köklerine her zamankinden daha fazla çıktığını söylüyor – instagramda kaydettiği tüm ek ağırlık eğitimleriyle bile .   “Kendimi güvende hissediyorum ve gerçekten iyi durumda olduğum gibi, ve bu yüzden her zamankinden daha fazla ışıltı kullanmayı seviyorum – daha fazla gölge, daha fazla astar, daha büyük kirpikler.” Başka bir deyişle, bildiğimiz ve sevdiğimiz üstteki Kim geri döndü – tam olarak aynı zamanda  yeni bir sezon için oldukça dramatik göz makyajı ile.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2018 yılında sarı giymek için 5 yol başlıklı makalemizde sarı elbise kombinleri, sarı modası ve sarı nasıl giyilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen