saç renkleri

Kış için şarap kızılı saç renkleri 2019

Kış için  Şarap Kızılı Saç Renkleri 2018 / 2019

Kadınların en sevilen rengi, bordo yansımaları olan bir erik rengi. Ya da daha ziyade kızıl yoğunlukta harika gölgeler ile şarap kızılı….

Bunlar en iyi şarapların listesi değil, bu sonbahar-kış 2018/2019 için en moda saç renkleri . Aslında instagram tarafından belirlenilen son trend saç modeli şarap kızılı saç renkleri olduğu söyleyebiliriz.

Şarap rengi  yani kırmızı soğuk mevsimin en sevilen renklerinden, ancak önümüzdeki yaz trendi soluk sarı  yani beyaz şarap saç renkleri olursa şaşırmayın!

Geçtiğimiz kış mulled şarap saçlarından sonra, portakal rengi bir dokunuş ve tarçın refleksi ile mulled şarap yerine, bu sezon kırmızı şarap kazanıyor. Kırmızıdan daha fazlası, gerçekte renk, bordo kırmızı tonları ile mor bir erik olup , canlandırmak ve yazdan solmuş kahverengi saçlara yeni bir dokunuş vermek için idealdir.

Bu yeni rengi evde nasıl oluşturacağınızı söylemek gerekirse özellikle koyu renkleri adım adım saçı açarak şarap kızılına dönmektir. Şarap kızılı gölgeli saç renkleri ve modelleri 2019 yılında özellikle balyaj ve gölge tekniği ile yapılmakta.

Kış için şarap kızılı saç renkleri 2019

Bir önceki yazımız olan 12 Nefes Kesen Saç Rengi Trendleri 2019 başlıklı makalemizde saç rengi trendleri ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen