saç kesimleri

Kısa bob saç kesimleri 2019 2020

Stilinize güç eklemek için doğru kesim kısa bob saç modeli seçin

Kısa saç kesimi, özellikle bob modellerin neden bu kadar popüler olduklarını hiç merak ettiniz mi? Bu tarz hakkında özel olan, başlangıçta önden daha uzun ve arkadan daha kısa olan. İlginç görünüyor, ama hepimiz zaten bu stile alışkınız. Ancak, bunun sıkıcı olduğunu düşünmüyoruz ve dünyanın her yerindeki kadınlar bob saç kesimi yaptırmaya devam ediyor. Bunun nedeni, çok yönlü olmanın yanı sıra, oldukça iltifat veren ve bakımı zor olmayan bir kesim olaması. Ayrıca kadınlar için güçlü bir stil, bireysellik ve kendine güven sembolüdür. Bilinçaltında, bob saç modeli olan bir kadının gelenekten koptuğunu düşünüyoruz. Bu bizim tarihimiz, mirasımız ve stil inkar edemeyecek kadar şık.

Ancak zamansız olduğu için, bir bob genellikle farklılıklara ihtiyaç duyar. Peki, kısa bob saç kesimi  tam olarak nedir? Bir bob kesimi veya bob, saçın tipik olarak başının etrafında çene seviyesinde, genellikle önünde bir kahkül  bulunan, düz olarak kesilen kadınlar için kısa bir saç kesimidir. Bob, kulak seviyesinde, kulakların altında veya omuzların üstünde kesilebilir.

kısa bob saç kesimleri
kısa bob saç kesimleri

Bununla birlikte, modern kesimler genellikle önden daha uzun ve arkadan daha kısadır. Bob modeli kahküllü veya kahkül olmadan takılabilir.

Kısa bob saç kesimlerinin günümüzde hala popüler olmasının nedeni modern saç modelleri ve  bob saç kesimlerinin çok yönlü ve biraz asi olması. Saç tellerine çok fazla doku eklerler ve iç tarzınızı ifade etmenin harika bir yoludur! Ve eğer beğenmezseniz, daima uzatabilirsiniz. Bununla birlikte, modaya uygun bir kısa bob kesimi seveceğinize, ek bir güven ve tutum kazandıracağınıza eminiz!

Kısa katlı saçlarınız için yeni bir görünüm arıyorsanız, bob kestirmek en iyi yol! Şık, sofistike bir bob, klas bir “komşu kızı” görünümü, cesur bir punk rock görünümü ve diğerleri.

dalgalı kısa bob saç kesimi 2019
dalgalı kısa bob saç kesimi 2019

Daha da iyisi, kahkül ile kısa bob saç modelleri bu sezon çok trend. Küt kesim kahkülden daha seksi, yandan atılmış kahküllere kadar, kısa bob kesmeleri için onlarca sevimli kahkül modeli var. Bakınız: 2019 Bayan Kahkül Kesimleri

Bob saç kesimin bir başka artısı, hayal gücü için çok fazla yer bırakmaları! Parlak ombrelerden, ince gölgeli vurgulara, aydınlatıcı gölgelerden, bebek sarısı saç renklerine ve hatta yumuşak balyaj renk tonlarına kadar farklı renk tekniklerini deneyebilirsiniz,  kısa bob saç stilleri için olasılıklar çoktur.

kısa katlı bob saç kesimi

Bob Saç Stilini Bul

Kısa saç kesimi ile ilgili en iyi şeylerden biri, çok yönlü olmasıdır. Saç kesimi türleri söz konusu olduğunda, bob kesimi muhtemelen bugüne kadarki en çeşitli ve en popüler saç kesimidir. Kısa bob kesimleri için bazı popüler stiller aşağıdakileri içerir:

  • Küt bob saç kesimi
  • Lob saç kesimi (daha uzun önler)
  • Kısa asimetrik bob
  • Ters bob
  • Geleneksel a-line bob
  • Dalgalı Bob
  • Asi Bobs
  • Pixie-Bob

Bobs, daha kalın saçlarını inceltmek ya da katmanlı saç kesimi ile ince telli az saçlara hacim vermek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Kısa tüylü saç kesimi, kısa dalgalı saç kesimi ve kısa kahküllü saç kesimi gibi saç kesimleri, kısa katlı saç kesimleri için popüler seçimler arayanlar için asi bob saç kesimleri mükemmel örnekleridir.

Kısa Bob saç modeli kestirmek için nedenler

Asi kısa saç kesimini tercih etmeyenler için, kısa bob veya kısa düz saç kesimi gibi diğer stilleri tercih edebilirsiniz. Daha profesyonel bir görünüm ve his için kullanacaksanız biraz daha çeşit var.

Tabii ki, aşağıdakiler de dahil olmak üzere farklı saç tiplerini şekillendirmenin birçok yolu olduğundan, saç tipiniz ve dokunuzla çalışacak kısa bir bob saç kesimi bulmak isteyeceksiniz:

Dalgalı saçlar için kısa bob saç kesimi

Kıvırcık ve dalgalı saçlar, sağ kısa bob saç modeli ile özellikle çarpıcı görünebilir. Kısa katlı bir bob buklelerinize hayat katacaktır. Bukleli kızların çoğu, uzun saçların bukleleri veya dalgaları bozduğunu ve kıvrımlı olmaktan ziyade düz ve cansız olduklarını söylemekte. Kısa bir bob, kıvırcık saçlarınızı tekrar hayata döndürür!

Düz saçlar için kısa saç kesimi

Güzel Sarışın Kısa Bob Saç Modelleri Çok Popülerdir
Oldukça sık, düz saçların şekillendirilmesi zor olabilir ve uzadıkça donuklaşır. Katlı bir kesim veya düz bir çene uzunlukta bir bob gibi kısa bir bob, düz ve sönük saçlılar için harikalar yaratabilir!

Kalın telli saç tipleri için kısa bob saç kesimi

Kalın telli ve kabarık saçlar hem bir lütuf hem de bir lanet olabilir. Ne kadar uzun sürerse, yönetimi o kadar zorlaşır. Kısa bob kesimi, kalın saç tellerinizin stilini ve kontrolünü çok daha kolay hale getirir! Saçınızdan alabileceğiniz tüm ağırlığı ve saçlarınızın daha kısa bir tarzda ne kadar sağlıklı hissedeceğini hayal edin!

İnce telli saçlar için kısa saç kesimi

Sönük ve ince telli saçların şekillendirilmesi zor olabilir. Kısa katlı bir bob mucizeler yaratabilir! Katmanlar, saçlarınıza doku katacak ve daha önce neden böyle bir tarzı tercih etmediğinizi kendinize soracaksınız!

Ayrıca, saç dokunuz hangi tür olduğu kısa bob kesimlerinin size en uygun hangisi olacağının belirlenmesine yardımcı olmalıdır. Kalın, kıvırcık saçlı olanlar, düz saçlar vb. Buna ek olarak, kişiliğinizi ifade etmek için kısa bob kesiminizi de kullanabilirsiniz! Seksi yeni bir görünüm ister misiniz? Bir peri kesim bob tam aradığınız şey olabilir! Yoksa daha zamansız ve sofistike bir tarz  mı ? O zaman klasik bir çizgi bob seçmelisiniz. Endişelenmeyin, tarzınız ne olursa olsun, tam size göre hazırlanmış kısa bir saç kesimi var!

Hangi tarzın sizin için en iyi olacağından emin değilseniz, stilistinize danışın. Ve açılı bob, ters bob, katmanlı bob ve omuz uzunluğunda bob saç modelleri gibi düz stilleri içeren yüz şeklinize de uyacak kısa bir bob kesimi tercih etmelisiniz.

2019 kısa bob saç kesimleri
2019 kısa bob saç kesimleri
bob saç kesimleri
bob saç kesimleri
dalgalı kısa bob saç modeli
dalgalı kısa bob saç modeli
kahküllü kısa bob saç kesimi
kahküllü kısa bob saç kesimi
kahküllü kısa bob saç modeli 2019
kahküllü kısa bob saç modeli 2019
kısa bob balyajlı 2019
kısa bob balyajlı 2019
kısa bob kesim kimlere yakışır 2020
kısa bob kesim kimlere yakışır 2020
kısa bob kesim
kısa bob kesim
kısa bob saç kesim modelleri 2019 2020
kısa bob saç kesim modelleri 2019 2020
kısa bob saç kesimi 20
kısa bob saç kesimi 20
kısa bob saç kesimi 2019
kısa bob saç kesimi 2019
kısa bob saç kesimi 2020
kısa bob saç kesimi 2020
kısa bob saç kesimleri 19
kısa bob saç kesimleri 19
kısa bob saç kesimleri 2019
kısa bob saç kesimleri 2019
kısa bob saç kesimleri 2020
kısa bob saç kesimleri 2020
trend kısa bob saç kesimleri 2020
trend kısa bob saç kesimleri 2020

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen