saç modelleri

Kısa Saçlar İçin 10 Çarpıcı Topuz Modelleri

Kısa saçın topuz için kesinlikle işe yaramaz olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şık ve rahat topuzsaç stillerinin çoğunun kısa saçlar için uygun olduğu bilinmektedir.

Sizin gibi kısa kızlar için düzenlediğimiz kısa saçlar için aşağıdaki 10 çarpıcı topuz saç modellerini inceleyin:

1. Küçük ve Düzgün  Düşük Topuz:

Tüm saçlarınızı boynunuzda toplayın ve küçük bir topuza dönüşmek için bükün. İyi bir serum ya da köpüğün yardımı ile saç çıkmalarını  önleyerek topuzunuzu düzgün ve düzenli hale getirin.

2. Dağınık Bükülmüş Düşük Topuz

Kısa saç, kahküller  için idealdir. Ama saçınızın kalan kısmını gevşek bırakmayın. Aksine, onunla küçük bir düşük topuz yapın ve biraz dağınık bir son verin.

3. rahat bükülmüş topuz:

Kısa saçlarınız varsa, bu basit bükülmüş topuz, başınızın arkasının ortasında harika görünecektir. Ayrıca, tacınızı hazırlayın ve topuzun sonunu bir dereceye kadar serbest bırakın. İlgili: En güzel 2018 2019 dağınık topuzlar

4. Örgü Topuz:

Daha önce bahsettiğimiz saç bandı ile basit topuzu sevdiniz mi? Bu örgülü topuzu da kesinlikle seveceksiniz. Sadece mükemmel bir topknot oluşturun ve bir bükülmüş örgü ile güzelce sarın. Zarif görünüyor, değil mi?

5. şık bükülmüş yüksek topuz:

Yüksek bir topuz kısa saçlarda oldukça zarif görünebilir. Tüm saçlarınızı taçlarınıza doğru çekin ve bükün. Ardından, onunla bir topuz ve güzel aksesuarlar ile stil oluşturun.

6. Saç bandı ile Topuz:

Kısa saçlarınızda hiç bükülmüş bir topuz denediniz mi? Değilse, o zaman deneme  zamanı geldi. Tüm görünüşü canlandırmak için göz alıcı bir saç bandı kullanın.

7. Düşük Bükülmüş Döngü Saç:

Kısa saçlarınıza benzersiz bir görünüm vermek için eğlenceli bir stil. Saçınızı boyunun ense yerinde döndürerek, ilmek benzeri bir yapı yaratır. Sonu tel tokalar ile sabitleyin.

8. Dönmüş ve Bükülmüş Saçlar:

Kısa saçlarda bu sevimli bükümü benimseyerek saçınızla oynayın. Başınızın alt kısmındaki saçları bükün ve tel tokalar ile sabitleyin. Üst kafadan saçın küçük bölümlerini alın, hafifçe katlayın ve sonra onları yerinde tutmak için tel tokaları kullanın. Bu süper kolay.

Kısa saçları basit bir şekilde nasıl kıvıracağınızı merak ediyorsunuz? Sonra bu topuz mükemmel bir seçim olabilir. Tek yapmanız gereken saçınızı tamamen bükmek ve bir katmanı diğerine dikkatle sarmak şartıyla spiral bir şekil vermek.

 9. Küçük Topuz:

Bu, kafamızın ortasında yaptığımız düzenli bir topuza benziyor. Ancak bu tarzın uzmanlığı, topuzun etrafına sarılı saçın bükülmüş bölümünde yatmaktadır. İsterseniz funky saç tokası veya broş kullanın.

10. Dağınık topuz:

Çok kısa saçlarınız varsa, onunla bir topuz yapmak zor olabilir. Endişelenme. Kafanızın üst kısmındaki saçları karıştırın ve başınızın arkasında güzel bir şekil oluşturmak için saçın geri kalan kısmını bükün.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz kolay 9 saç örgüleri başlıklı makalemizde 2018 yaz saç örgüleri, 2019 örgü saç modelleri ve 2019 saç örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen