saç modelleri

Kısa Saçlar İçin 21 Sevimli Örgü Modelleri

Kadınlar için Kısa Örgülü Saç Modelleri 2019 2020

İlkbahar geldi ve kısa örgülü saç modelleri için mükemmel bir mevsim . Tüm saçları açık bırakmak daha soğuk mevsimler içindir, ancak kısa saçlar için örgüler saçınızı yüzünüzden uzak durmasına  yardımcı olur ve sizi yazın serin ve süper şık hissetmenizi sağlar.

Birçok kişi saçların çok kısa olduğu zaman örgülerinin işe yaramadığını düşünür, ama biz size bu yanlışı kanıtlamak için buradayız! Bu yaz, uzun saçlar ve kısa saçlar da dahil olmak üzere her türlü kısa saçta örgüler görüyoruz, peri saç kesimlerinden ve hatta kısa saç kesimlerinden bahsetmiyoruz !

Fransız örgülerinizi, Hollanda örgülerinizi, mısır örgülerinizi, balık sırtı örgülerinizi veya sadece bükülmüş örgülü stilleri tercih edin, sizin için bazı fikirlerimiz var. Bazıları kısa saçlar için örgülü saç stilleri daha sportifken, diğerleri ultra feminendir ve kısa saçlar için de aralarında oldukça güçlü etkisi olan asi örgüler vardır. Ruh haliniz veya durumunuz ne olursa olsun, her türlü kısa saç örgüsü için mükemmel bir ilham kaynağı bulacaksınız.

Cornrow örgü kısa saç modeli
Cornrow örgü kısa saç modeli

Kısa Saçlar İçin 21 Sevimli Örgü Modelleri

1. Kısa Saç için Çiçek Örgüler

Bir kısa saç ile başa çıkmanın bir süper sevimli yolu, kısa saçlar için çiçek örgüler yapmaktır. Bu görünüm sadece iki dağınık örgüyü çevirip sabitleyerek yaratıldı ve bu katmanlı, çok renkli saç modeli ile mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri 2019
Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri 2019

2. Topuzlu V-Şekilli Kutu Örgü Topuz

Kısa saçlar için örgülü saç yapmanın şirin ve sportif bir yolunu keşfettik! İki kutu örgüsü saçın önünde başlar ve saçın geri kalanının lüks katmanlarda oturmasına izin verirken, üst topuzu gerçekten vurgulayan bir V şekli çıkar.

Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri 2020
Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri 2020

3. Yan Cornrow Örgü

Yandan cornrow örgüsü yaparak kısa örgülü saç stilinize punk etkisi verin. Gerçek tıraş yapılmadan kafanın yan tarafına traşlı harika bir görünüm veriyorlar. Bob kestirmek için harika bir yol.

kısa saçlar için örgü modelleri 2019
kısa saçlar için örgü modelleri 2019

4. Kısa Saç için Gevşek Fransız Örgü

Bu, güzelliğin bir kısmı Fransız örgüsünün gevşekliğinden kaynaklandığından, kısa saçlar için örgülere şekil vermenin geçici bir yoludur. Kısa bir saç stiline organik bir dokunuş katar ve biraz saç spreyi ile bir saatten daha uzun süre yerinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

kısa saç örgü modelleri 2019
kısa saç örgü modelleri 2019

5. Kısa saç İçin Havuz Partisi Cornrow Örgüler

Pastel pembe saç, bu kısa saç örgülerinde olduğu gibi eğlenceli saç modelleri için harikadır. İki mısır örgü, bir sürü saç toplar ve havuz kenarındaki durumlar için mükemmel olan iki sevimli örgüye getirir.

2019 kısa örgülü saç modelleri
2019 kısa örgülü saç modelleri

6. Tel tokalı Cornrows Örgüler

Pimler kısa örgülerinize ilgi çekici bir dokunuş katmanın harika bir yoludur. Bu iki yan mısır örgü aslında kulağın hemen altına ve arkasına gelir, bu da dağınık  bob’u mükemmel bir şekilde tamamlayan eşsiz bir görünümdür.

örgülü kısa saç modelleri 2019 20
örgülü kısa saç modelleri 2019 20

7. Kısa Saçlar için Hollandalı Örgüler

Kısa saçlar için kalın Hollandalı örgüler, görünümünüzü romantizmle birleştirmenin harika bir yoludur. Bu örgü tapınakta başlar ve güzellik ve doku katmak için yanlarından geçer.

Kısa Saçlar için Hollandalı Örgüler 2019
Kısa Saçlar için Hollandalı Örgüler 2019

8. Gökkuşağı Kısa Saç Örgüler

Kısa, gevşek bir yan örgülü ve kısa bir bob ile üst topuz, özellikle harika gökkuşağı renk saçları kutlamaya çalışırken, rahat ve eğlenceli hissetmenin harika bir yoludur.

Kısa Saçlar İçin Renkli Örgü Modelleri
Kısa Saçlar İçin Renkli Örgü Modelleri

9. Yarı Kabarık Örgü

Çekme stili, kısa örgülü saç stilleri için harikadır, çünkü saça inanılmaz miktarda hacim verir. Bu tarzda, sadece büyüleyici bir uzun bob üzerinde yarı kabarık olarak görüyoruz.

kısa saçlar için yarım kabarık örgü
kısa saçlar için yarım kabarık örgü

10. çift kutu örgü

Eşsiz saç renklerini göstermek , kısa saçlar için kutu örgülü saç stilleriyle süper kolaylaşıyor. Esasen sadece çok dar mısır örgüsü olan iki kutu örgüsü, galaksinin renklerini göstermeye yardımcı olurken aynı zamanda görünüşe sportif bir his verir.

Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri 2019 2020
Kısa Saçlar İçin Örgü Modelleri 2019 2020

11. Pixie Cornrows

Pixie saç kesimi genellikle kısa örgülerle ilişkilendirilmez, ancak bugünlerde en popüler saç kesimlerinden birinin traşlı tarafı ve daha uzun olmasıyla, bazı örgüler yapabilirsiniz! Bu iki mısır örgüsü, peri saç kesimini kadınsı ama yine de rahat ve sportif kılmanın bir yoludur.

çok kısa saçlar için örgü modelleri
çok kısa saçlar için örgü modelleri

12. Asimetrik Bob ile  Cornrows

Burada, bu sofistike asimetrik bobun düzleştirildiği için, süper zarif ve şık olan kısa saçlar için örgülü saçlara bakıyoruz. Yan mısır örgüleri bir miktar kenar verirken aynı zamanda bazı saçları da yüzünüzden alır.

örgülü bob saç modelleri 2019
örgülü bob saç modelleri 2019

13. kısa saçlar için ışıltılı üst örgü

Parıldayan bir toz anında kısa örgülü saç stillerini büyülü bir şeye dönüştürüyor! Burada sevimli bir üst düğümle biten bir Fransız örgüsü görüyoruz.

kısa saçlar için üst örgü
kısa saçlar için üst örgü

14. fransız örgülü pixie

Kısa örgülerdeki bu eğlenceli bükümle o kadar çok şey oluyor ki, en sevdiğim bölümün ne olduğunu bilmiyorum! Belki de bu mavi boyalı görünümdeki koyu renkli köklerdir, ya da sevimli Fransız örgüsünün başın yanından gizlice girme şekli olabilir.

örgülü kısa saç modelleri 2020
örgülü kısa saç modelleri 2020

15. Kısa Saç Örgüleri

Kahverengiler, portakallar ve yeşiller yemyeşil bir ormanın görüntüsünü verir. Kısa örgüler eşsizdir, çünkü böyle küçük Fransız örgülerini nadiren görüyoruz ve kahkülün ardında başlamalarını görmek çok nadirdir, ancak özellikle tüm görünüm üst düğümde bittiği için eğlencelidir.

kısa saçlar için örgüler 2019 2020
kısa saçlar için örgüler 2019 2020

16. Üçlü Örgü

Üç mısır örgü saçları yüzlerden uzak tutmaya ve küçük bir at kuyruğu ile bitirmeye yardımcı olduğu için bu kısa örgülü saç stilleri için sportif bir başka şey. Sadece bir miktar saç kaldı, ama buna engel değil!

kısa saçlar için örgüler
kısa saçlar için örgüler

17. Kısa Saçlar İçin Fransız Örgüler

Fransız örgülerinin ve daha akıllı saç boyalarının bir karışımını kullanarak  yapılan harika bir saç modeli. Bu beş Fransız örgüsünün süper görüntüsü, bayrağının renklerini mükemmel bir şekilde gösteriyor!

kısa saçlar için örgüler 2020
kısa saçlar için örgüler 2020

18. Grafik Cornrows

Podyumlardan ilham alan grafik mısır örgüleri, kısa saçlar için örgülerin harika bir yoludur. Dar cornrows ile keskin kenarlar oluşturmak daha güzel ve aynı zamanda eşsiz bir renk şemasını göstermeye yardımcı olur.

kısa saçlar için örgü saç modelleri
kısa saçlar için örgü saç modelleri

19. Hollandalı Örgü

Gevşek bir Hollanda örgüsü yapmak, saça doku vermek ve eğlenceli kısa örgülü saç yapmak için harika bir yol olabilir. Burada, küçük bir Hollanda örgüsü saç tabakasının altında bükülüyor, bu yüzden bu sevimli bob’a ilgi göstermek için göz atıyor.

Kısa Saç için Hollandalı Örgü
Kısa Saç için Hollandalı Örgü

20. Kısa Saçlar İçin Çevreleyen  Örgü

Bu kıvrımlı saç örgüsü, kısa bir bob için sofistike bir etki sağlar ve kesinlikle gördüğümüz kısa saçlar için en ilginç örgülü saç stillerinden biridir.

Kısa Saçlar İçin Çevreleyen Pamuklu Şeker Örgü
Kısa Saçlar İçin Çevreleyen Pamuklu Şeker Örgü

21. Şenlikli Bahar Cornrows

Cornrows genellikle kısa saçlar için daha sportif ve erkeksi saç örgülerinden biridir, özellikle de traşlı kenarları olan peri saç kesiminde yapılır. Bununla birlikte, bazı çiçeklerin örgülere dokunması, romantik olmanın yanı sıra kadınsı bir dokunuş da katar.

kısa saçlar için saç örgü modelleri 2019 2020
kısa saçlar için saç örgü modelleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen