Stil Önerileri

Kışın Mini Eteği Nasıl Giymelisiniz?

Kış denildiğinde ilk akla gelen soğuk hava ve eminin birçok kadın kışın mini etek mi giyilir? Sorusunu kendisine soruyor. Evet mini etek isteğe bağlı olarak hem yazın hem de kışın giyilebilir. Ancak kışın mini etek giymek istiyorsanız yazın olduğu kadar rahat ve özgür olamazsınız. Bu nedenle mini eteğinizi nasıl kombinlemeniz gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

Örneğin estetik olmasını istiyorsanız mini etek altına tozluk mükemmel duracak, kalın çorap giyerek veya dar bir pantolon giyerek mini eteğinizi kombinleyebileceksiniz.

Mini eteğinizi ince çorapla da kombinleyerek bir ünlü gibi görünüme sahip olursunuz. Yani sadece tayt giymek istemiyorsanız bu sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Yapılan araştırmaya göre mini etek giydiğinizde sık hareket etmeniz ve yürümeniz sizi daha sıcak tutacaktır. Bunun için formunuzu korumak için yürüyüşe devam.

Aşağıda sizin için mini eteğinizi nasıl giyebileceğinize dair birkaç öneri toplanmıştır.

Mutlaka külotlu çorap ile giyin. Külotlu çorap bacaklarınızın yanı sıra kalçanızın da üşümemesini sağlayacaktır.

Vücudunuzu tam saracak olan kıyafetler giyin. Bu vücudunuzun düzgün ve güzel görünmesinin yanı sıra sizi daha sıcak tutacaktır. Bir kazak ile mini eteğinizi kombinleyebilirsiniz.

Soğuktan hoşlanmayan biriyseniz iki kat çorap tercih edebilirsiniz. Sandalet ve çorap birbirini tamamlamayacağı içinde altına farklı bir tarz ayakkabı seçimi yapabilirsiniz.

Mini etek giydiğinizde taksiye binebilirsiniz. Soğukta dışarıda geçireceğiniz zaman ne kadar az olursa o kadar iyi olacaktır.

Kışın Çıplak Bacaklar Nasıl Korunur?

Kışın çıplak bacaklarla dolaşmanın sizi hasta edebileceğini göz ardı etmemeniz gerekir. Vücudunuza ne kadar iyi bakarsanız sağlığınızı da o kadar korumuş olursunuz. Bunun içinde kışın çıplak bacaklarınızla gezmek istiyorsanız mutlaka onları nasıl korumanız gerektiğini bilmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? başlıklı makalemizde Fotoğraflarla Nasıl Göz Alıcı Görünür? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen