moda

Kişisel Tarzınızı Bulmanın ve Bağlı Kalmanın 7 Yolu

Bir kıyafette kendi stilinizi bulmak ve kendi imzanızı atmak önemlidir ve modanın en nihayetinde kendi stiliniz kelimesi vardır. Bu önemli bir jargondur, fakat gerçekte bu ne anlama geliyor. Bu zamana kadar hiç düşündünüz mü?

Kendi kişisel stilini oluşturma, genelde tüm ünlü ikonların kıyafet seçiminde ağırlık verdiği bir konu. Yani İster tam bir stil revizyonu arıyor olun, ister biraz yeni bir şey denemek isteyin, her sabah gardırobunuzu açtığınızda gördüklerinizi beğenmenizi sağlayacak bazı basit adımlar vardır. Öncelikle, gerçekten neyi sevdiğinizi anlamanız gerekir, sonra kendinizi güvende hissettiren şeyleri tanımlamaya başlayabilirsiniz.

  1. Sevdiğiniz Siluetleri Belirleyin

Giyinme ile ilgili en önemli şey, hangi silüetlerin sizi en iyi şekilde hissettirdiğini anlamaktır. Her ne olursa olsun, o parçaları bulun ve onlara sadık kalın.

Kişisel Tarzınızı Bulmanın ve Bağlı Kalmanın 7 Yolu
Kişisel Tarzınızı Bulmanın ve Bağlı Kalmanın 7 Yolu
  1. Parçalarınızı Bulun

Nihai stil ikonlarımızın çoğunda, imzalar bulunur. Bu bir aksesuar, bir renk veya bir baskı veya hatta bir güzellik numarası olabilir.

  1. Çok uzun Süre Giyeceğinizi Bildiğiniz Ürünleri Alın

Başarılı bir stil, yıllarca seveceğiniz bir stildir, bu nedenle odaklanmanız, gerçekten sevdiğiniz şeyleri giymek olmalıdır. En sevdiğimiz gardırop düzenleme püf noktalarından biri, ayrı bir raya sahip olmak ve bir ay boyunca giydiğiniz her şeyi üzerine yerleştirmektir.

  1. Bir Ruh Hali Panosu Oluşturun

Bir editörün imza stilinizi geliştirmek için kullanacağı numara, sevdiğiniz tüm görünümlerle ayrıntılı bir ruh hali panosu oluşturmaktır

  1. Sevmediğiniz Şeyleri Tanıyın

Söylemeye gerek yok, aklınıza gelebilecek her blogcu bir Gucci Tişörtü giyiyor diye, eğer tişörtler kalbinizi heyecanlandırmazsa sizin de giymeniz gerektiği anlamına gelmez.

  1. Sevdiğiniz Renkleri Bulun

Bu, tamamen özneldir. Hangi renklerin cilt tonunuza “uygun” olduğu fikrini yok sayın ve sevdiğiniz şeylere uyun. Bizim düşüncemize göre, belirli bir renk tonu giyerken kendinizi iyi hissediyorsanız, o zaman da harika görüneceksiniz.

  1. Kendi Stil Simgelerinizi Yaratın

Her zamanki ünlü stil ikonlarının ötesine bakın ve her yerde ilham alın.

Bir önceki yazımız olan Hangi Kıyafetler Genç Gösterir? başlıklı makalemizde genç, Hangi Kıyafetler Genç Gösterir? ve kıyafet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen