Kombinler

Kız Bebeğiniz İçin Giyinme Tüyoları

Annelerin çocuklarını, özellikle de küçük kızları giydirme konusunda özel bir yeteneği vardır. Annelerin amacı çocuklarını güzel göstermektir, çocuklarının giydiği kıyafetlerin rahat ve her ortama uyum sağlaması gerektiğini de unutmazlar. Hem rahatlığı hem de modayı birleştirmek zor bir iş olabilir ama ne giyeceklerine çocuklarımızın karar vermesine izin verirsek mümkün olabilir.

Her kızın ne giyeceğine dair farklı tercihleri ​​olduğundan, evrensel bir kıyafet kuralı yoktur. Küçük kızınız için ne alacağınıza internetten her zaman karar verebilirsiniz, çünkü elbiseler her zaman moda ve rahatlığın birleşimidir.

KIZ ÇOCUKLARI NASIL GİYDİRİLİR?

Doğal Çekicilik

Kız bebeğinizi zarif ve sade bir şekilde giydirin, aşırıya kaçmak sevimliliğini ve doğal çekiciliğini bozabilir. Kız bebeğinizi nasıl giydireceğinizin anahtarı moda, konfor ve stilin doğru karışımıdır. Güzel desenli elbiseler, kot pantolonlar, üstler bazı basit stiller ama her zaman yumuşak kumaşları seçtiğinizden emin olun.

Desenler Eğlencelidir

Bebeğinizi yeni bir tarzda giydirmenin zor bir iş olduğunu düşünüyorsanız, yeni desenleri eşleştirmeyi ve karıştırmayı deneyebilirsiniz. Her zaman aynı, tamamlayıcı veya zıt renk paletlerinden desenler seçin.

Daha Büyük Daha İyi

Çocuklar çok hızlı büyür, bu yüzden hatırlanması gereken şey, beden olarak biraz daha büyük kıyafetler almaktır. Büyüdüğünde bile kıyafetleri farklı tarzlarda kullanabilirsiniz. Örneğin biraz daha büyük olan kot pantolonlar katlanarak giyilebilir, biraz büyüdüğünde normal ve beli dar ise giyilebilir. Daha sonra şort olarak gerilebilir.

Doğru Kumaşı Seçin

Bebeği nasıl giydireceği sürecinde kumaş seçimi en önemli kısımdır. Kumaş her zaman cilt üzerinde pürüzsüz olmalıdır, keten ve pamuk rahatlatıcı, hafif ve havadardır. İpekler ve şifonlar pürüzsüz bir his verir ve özel günler için her zaman mükemmeldir, yazları hafif giysiler, kışları ise katmanları tercih eder.

Renkler

Kız gibi giysiler pembe ile eş anlamlıdır, ancak kız bebeğinizi giydirirken farklı durumlara göre farklı renk dokuları seçebilirsiniz. Yatıştırıcı, sakinleştirici, canlandırıcı, canlı, neşeli ve parlak gibi: Gök mavisi, su mavisi, toz mavisi ve pastel renkler harika görünüyor.

Bir önceki yazımız olan İş Görüşmesinde Ne Giymeli? başlıklı makalemizde görüşme, iş ve İş Görüşmesinde Ne Giymeli? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen