saç kesimlerisaç modelleri

klasik Bob Saç Modelleri 2019 2020

Klasik bob saç modelleri ve kesimleri 2019 'da büyük bir dönüş yaşıyor

Bob şu anda büyük bir canlanma yaşıyor . Klasik Bob herhangi bir yüz şekli için uygun değil. Hangi formda hala tüm kadınlar için uygun duruyor, 2019’da bir bakışta onu en iyi şekilde nasıl biçimlendirebilir ve en güzel bob saç kesim trendleri nelerdir sizler için yazdık.

Bob saç kesimi mutlak bir klasik ve bir zamanlar güçlü, bağımsız kadının sembolü: Birçok ünlü kadın tekrar birden Bob saç kesimine dönüyor e Bob’u 2019’un trend saç modelleri arasında mutlak favori yapıyor.

Bob nedir?

Bob, saçların kulak memesine kadar veya hemen altında veya üstüne ulaştığı, düz kesimli bir kısa saç modelidir. Bob’u bu kadar özel yapan ne? Net çizgileriyle, kadına anında güç verir, görünüm bağımsızlık ve kendine güven anlamına gelir.

Bob saç kesimine nasıl karar veriliyor

Bob saç modeli için kuaför saçları bir çizgide doğru bir şekilde keser – ve eğer varsa, saç kesiminde sadece minimum adımlar ekler. Kuaför, tam olarak hangi bob tipinin hangi yüz şekli ve ne tür saçlarla uyması gerektiğini tartmalıdır.

Bob Saç Kesimi kimlere yakışır?

Bob saç kesimi birçok çeşitte mevcuttur; bu, herhangi bir yüz şekli ve hemen hemen tüm kadınlar için mükemmeldir. Bu nedenle, uzun yüzler için göze çarpan kısa ense boyu var, çünkü onu görsel olarak kısaltıyorlar – bir sayfa kesmesine benzer. Hafif katlı orta uzunlukta bir bob, yuvarlak yüzlerin daha dar görünmesini sağlar. Bununla birlikte, hafif eğimli klasik bob, ağırlıklı olarak oval yüzler için uygundur – yuvarlak ve kare yüzler, kahküllü bob saç modelleri veya uzun bir şekilde omuz üzerinde saç kesimleri tercih edilmelidir.

Bob saç modeli hangi saç tipine uygundur?

İnce saçlar hemen bob saç stilinden yararlanır, çünkü düz kesim, saçı sıkar ve seğirir hale gelir. Bununla birlikte, kalın saçlarla, bob hızlı bir şekilde çok dolu görünebilir, bu nedenle yumuşaklık eklemeye veya alt saçınızı inceltmeye değer.

Bob, özellikle düz saçlı kadınlarda güzel görünüyor. Güçlü bukleler için, kuaför ilk önce saçların nasıl düştüğünü görmelidir, çünkü omurlar bobu kirletebilir, çünkü saçlar kısa boyda çok daha hafiftir ve her yöne atlar.

Bob saç kesimi  için tasarım fikirleri – saçlarınız için en iyi ilham kaynağı

Burada, bob saçlarınızın görünümünü nasıl şekillendireceğiniz konusunda sofistike bob saç modelleri, trendler ve fikirler bulacaksınız.

Basamaksız Bob saç modeli

düz bob saç kesimi 2019
düz bob saç kesimi 2019

Bob Saç Modelleri: Sahne

Bob Saç Modelleri: Bukleler

bukleli bob saç modelleri 2019
bukleli bob saç modelleri 2019

Bob Saç Modelleri: Güzel Saç

trend bob saç modelleri 2019
trend bob saç modelleri 2019

Bob Saç Modelleri: Kahküllü

kahküllü bob saç modelleri 2019 20
kahküllü bob saç modelleri 2019 20

Bob Saç Modelleri: Kısa

kısa bob saç kesimleri 2019
kısa bob saç kesimleri 2019

Bob Saç Modelleri: Orta Boy

orta boy bob saç kesimleri 2019 2020
orta boy bob saç kesimleri 2019 2020

Bob Saç Modelleri: Uzun

uzun bob saç modelleri 2019
uzun bob saç modelleri 2019

Kahkül ile Long Bob

kahküllü Long Bob Saç Modeli 2019
kahküllü Long Bob Saç Modeli 2019
2019 yaz bob saç modelleri
2019 yaz bob saç modelleri

düz bob saç kesimleri 2020
düz bob saç kesimleri 2020
örgülü bob saç modeli 2019
örgülü bob saç modeli 2019
örgülü bob saç modelleri 2019
örgülü bob saç modelleri 2019

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen