saç kesimleri

Köprücük Kemiği Uzunluğunda 2019 Bayan Saç Kesimleri

Köprücük Kemiği Uzunluğunda 2019 Bayan Saç Kesimleri

Köprücük kemiği saç kesimi bu kış bayanlar için modaya uygun orta boy saç kesimi . Köprücük kemiği az ya da çok fazladır. Kesik köprücük kemiğinin üstünde görünüyor, ama bir kesik değil katlıda olabilir. Uzun bob gibi sadece boyun bölgesinde biraz daha kısa kalan.

Orta boy olan mükemmel kesimler arasında, köprücük kemiği çok yönlüdür, çünkü kendini ölçeklendirebilir. Saç tutamı yana ayrılabilir veya birlikte, ortadan ayrılabilir çünkü asimetrik kahküllerde vardır. Her iki şekilde de harika görünüyor.

Yeni Trend Köprücük Kemiği Saç Kesimleri 2018 2019

Bu kesimi sevenler arasında, Kendall Jenner , Margot Robbie , Victoria Beckham . Ama en iyi yorum, bizim görüşümüze göre, uzun zamandır uzun sarı saçlarını yan çizgiyle getirilen düz bir köprücük kemiği lehine kesmiş olan Emma Stone sunuyor .

Köprücük kemiği boyunda bayan saç kesimleri 2019
Köprücük kemiği boyunda bayan saç kesimleri 2019

Arkasında biraz daha kısa konik köşeler var:  Emma Stone bu yeni saç kesimini tercih etti, kızıl saçlı aktris sayesinde  bu saç kesimi bu kış 2018/2019 ‘un en çok aranan modeli oldu.

Köprücük kesim  bob kesime benzer, aynı zamanda hatları daha uzundur.  Özellikle, Emma Stone’daki yaratılan kesim , sürekli kullanmak için en kolay versiyonlarından biridir .

Uçların yuvarlatılmış şekillerine , ön tarafa daha uzun ve daha kısa olan ve daha fazla sertleşmeye gerek kalmadan kıvrıma doğal bir hareket kazandırmak için daha uzun tutamlar içeren görünmez katmanlar eklenir . Saç stilisti tarafından yayınlanan fotoğrafta, Emma Stone köprücük kemiğini bir yan çizgi ve yavaş ve yumuşak dalgalar ile getiriyor, ancak yakında yeni kesimin birçok farklı stilde olacağını göreceğiz .

Köprücük Kemiği Uzunluğunda 2019 Bayan Saç Kesimleri

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen