GenelKombinler

Kot Etek ve Sarı Tişört Kombini

Kot etek kızlar için genellikle yaz günlerinin en havalı parçasıdır. Özellikle mini kot etekler daha popülerdir. Kot eteğin üzerine en çok yakışan parça ise rahat bir tişört. Bugün sizlere zamansız bir parça mini bir kot etek ve her durum için giyilebilir sarı tişört kombini seçtik. Eğer sarı renk senin de rengin ise denim parçalar ile harika bir uyum sağladığını bilirsin.
Kot etekle harika bir stil elde etmek için sarı bir tişört ile kombinleyin.

Kot Etek ve Sarı Tişört Kombini

Mavi renk saflık, bütünlük, tamamlama, masumiyet ve özgürlüğün rengidir. Sarı renk ise renk psikolojisine göre, enerji, yeni bir başlangıç demektir.

kot etek ve sarı tişört kombini 2019 20
kot etek ve sarı tişört kombini 2019 20

En sevdiğiniz renk sarıysa, muhtemelen enerji dolu, canlı renkleri seven esmer bir bayansınız. Ve doğanız iyimser, mantıklı, maceracı, sağduyulu…

Çeşitli durumlar için özellikle yaz günlerinde casual stilleriniz için bu kot etek ve tişörtü giyebilirsiniz. Satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Üstelik instagram butik sayfasında kot etek ve tişört için farklı alternatif renklerde bulabilirsiniz. >>> @trendstilimgiyim

kot etek ve sarı tişört kombini

Bir önceki yazımız olan Kabanlar 2019 2020 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller başlıklı makalemizde 2019 kaban modelleri, 2019 kabanlar ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen