moda

Kot Pantolon Rehberi: en sevdiğiniz stil hakkında her şey

Kot moda ve her zaman favorimiz kalır: Fakat farklı kesim şekilleri nasıldır? Hangi kot bana en uygun? Ve her zaman gerçek bir marka kot pantolon mu olmalı? Sizi dinledik ve bazı ilginç gerçekler bulduk. İşte nihai kot rehberimiz!

Stiliniz için mükemmel uyum

Gevşek Fit kesim,  mom jean gibi  farklı isimleri vardır. Ve oldukça da iyi, çünkü farklı kesimleri var, gerçekten her kadın ve her tür vücut için mükemmel kot pantolonlar var.

kot trendleri 2020
kot trendleri 2020

Örneğin, düzenli uyum olan boru paça kot pantolonlar mutlak bir klasiktir. Düz bacak ve tipik beş cep tarzı ile iki arka cepler ve slayt cepler ve küçük bir cebi vardır.

Bazen düz bir bacak kesimi olarak adlandırılan şık bir kottur. Ofis için İdeal! Kot pantolondur kalça ve uyluk üzerinde biraz daha gevşek oturmak için ise, Comfort Fit  doğru seçimdir. Özellikle rahattır ve size daha fazla hareket özgürlüğü verir.  Burada, kalça şekli nispeten geniştir, bacaklar daha dardır.

kot pantolon trendleri 2020
kot pantolon trendleri 2020

Şu anda boyfriend kot Trendi kesinlikle vardır. Tipik büyük boy Kesimdir. Kot pantolon, onları arkadaşınızın dolabından almış  gibi görünüyor .Rahat, bir numaradan çok büyük. Rahat bir uyum isteyenler için İdeal!

Dar kot,  skinny kot, ince veya sıkı kot pantolonlar. Dar bir bacağı var ve kadınsı Siluetinizi vurguluyorlar.  Neredeyse ikinci bir cilt gibi hissettiriyor ve vücut eğrileriniz sahnede heyecan verici.

Ve sonra zarif paçalara doğru genişleyen silüetler ile şıklık ve bohem tarzdan vazgeçmeyen kadınla geniş paça jeanler vardır. Vintage görünümü tekrar gündemde …  Burada, pantolon rahatça ayağın üzerinde kalır, bu yüzden botların üzerine de giyilebilir. Avantaj: bu uyum bacaklarınızı görsel olarak uzun görünür.

Kot moda son Trendler

Popülerlik ölçeğinde şu anda çok yüksek: koyu kot pantolonlar. Birkaç boyama işlemi ile çok ayrıntılı bir süreçte, kot neredeyse siyah görünüyor:ama neredeyse. Bu çok karanlık ton harika kombine edilebilir ve özellikle sonbahar ve kış aylarında son derece moda. Avantajı: koyu kot çok “temiz” ve şık bir etkiye sahiptir ve bu nedenle şık bir restoranda akşam giymek için olduğu kadar ofis için de uygundur.

Boş zamanlarında ve günlük yaşamda çarpıcı dekoratif dikişler ve nakışlar iyi bir ruh hali sağlar. Yani bazı kotlarda ekli cepler ve / veya büyüleyici renk yamaları ile görülebilir. Bunlar sonbahar ve kış trendi kot pantolonlar

Son derece geniş kesim ile Marlene tarzı kat uzunlukta Palazzo kot pantolonlar

Geniş veya ince, renkli veya hatta ışıltılı modele bağlı olarak ortaya çıkan çarpıcı yan çizgili yan Şerit likot pantolon

kot pantolon modelleri 2020
kot pantolon modelleri 2020

Farklı kot renkleri: Onlar  birkaç adet kottan yapılmış gibi görünüyorlar

Balon kot pantolonlar: bacak üzerinde ekstra geniş.

balon kot pantolon trendleri 2020
balon kot pantolon trendleri 2020

Kot seçiminizin vücudunuzu güzel göstermesi için mümkün olduğunda iyi bir marka kot olmalı

Bir kot pantolonun mükemmel olup olmadığı esas olarak kalça kısmına ve işçiliğine bağlıdır. Kalitesiz mallar nadiren boyutsal olarak kararlıdır ve hızlı bir şekilde gevşer, sık sık üzücü bir çuval gibi kısa bir süre sonra size asılır. İyi bir marka kot pantolonuna yapılan yatırım bu nedenle her zaman faydalıdır, çünkü o zaman asil parçada yıllarca sevinç yaşarsınız. Bununla birlikte, yüksek kaliteli markalı ürünler mutlaka pahalı olmak zorunda değildir ve hatta tasarım marka kotları genellikle uygun bir fiyata mevcuttur.

bayan kot pantolon trendleri 2020
bayan kot pantolon trendleri 2020

Örneğin, Outlet mağazalarında ünlü üreticilerin yüksek kaliteli kot pantolonlarından çok geniş bir seçim bulacaksınız. Bu günlerde satın almak için arayışlar içinde olmak zorunda değilsiniz, çünkü en sevdiğiniz kot pantolonlarınızı kolayca satın alabilirsiniz, örneğin markaların online mağazaları. Temel olarak, en az bir orjinal marka kot her zaman gardırobunuzun temel ekipmanının bir parçası olmalıdır. Daha sonra hemen hemen her yerde giyilebilir ve her istediğinizde onları farklı bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

balon kot pantolon 2020
balon kot pantolon 2020

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen