cilt bakımıGüzellik

Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri kullanın

Göz Pedi: Bu ürünler size parlak bir görünüm verecek

Hiç bir şey güzel bir görünümü yenemez! Yorgun şişkin gözlere ve koyu göz halkalarına karşı basit bir yöntem göz pedleridir, ama hangileri en iyisidir? Kullnıcıların değerlendirmeleri ile sizlere en umut verici ürünleri sunuyoruz.

Bir gece gezmesinden sonra, sabah aynaya bakmak genellikle tam olarak hüsrandır. Göz pedleri sayesinde, yorgun gözler geçmişte kaldı. Sadece hangi pedler en iyisidir? Online kozmetik mağzalarının müşterilerinden en iyi yorumları alan ürünlere baktık. Koyu halkalarınızı, küçük kırışıklıklarınızı ve kuru cildinizi önleyen en etkili ürün içeriklerini paylaştık.

Göz pedlerini düzenli olarak kullanmalısın

Zaten yüzündeki cilt vücudun bakım açısından en hassas bölgelerinden biri, ancak göz çevresindeki cilt çok daha hassas, çünkü çok daha ince ve dış etkenlere karşı daha duyarlı. Hassas bölgeleri sadece UV ışınları etki etmiyor, aynı zamanda göz kapağı hareketleri (dakikada yaklaşık 40 kez yanıp sönüyor) .Bu nedenle, göz çevresindeki cildin daha hızlı yaşlanmaya başlaması ve bitkin görünmesi şaşırtıcı değildir. Güzellik severlerin çoğu, günlük bakımlarının yanı sıra parlak bir cilt için özel maskeler kullanırken, göz çevrenizdeki cilt için de kullanırlar: Günlük bakıma ek olarak nemlendirici bir göz kremi olan özel göz pedleri ile yapılan bakımlarda haftada iki veya üç kez yapılmalı.

Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri kullanın
Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri kullanın

Hyaluronan, Gold, Retinol ve Kollajen içeren göz pedleri en iyileridir

Hyaluron

Hyaluron kesinlikle güzellik rutininizde önemli bir bileşendir. Özellikle göz pedleri içinde olanlar.  B özel asitliğe sahip ürünler mutlak olması gerekenler içerikler arasındadır: örneğin, besleyici etkisi sadece cildi sakinleştirmeyen, aynı zamanda pürüzsüzleştiren özelliğe sahiptir . Bu arada, pedler ek hidrasyon sağladıklarından, cilt kurumaya meyilli olduğunda daha soğuk günler için mükemmeldirler. Başka bir artı, uzun uykusuz bir geceden sonra bile, gözlerinizin parlamasına izin vermesidir.

Koyu göz altları ve şişlik için göz altı maskeleri 20
Koyu göz altları ve şişlik için göz altı maskeleri 20

Altın göz pedi

Bu değerli göz pedşerinde “Altın Göz” terimi yepyeni bir anlam kazanıyor. Koyu renkli halkalar ve göz altındaki torbaları gidermek için harikadır! Ancak sadece bu değil: altın göz altı pedleri sayesinde küçük kırışıklıklar bile unutulabilir, çünkü hücresel yenilenmeyi aktive ederler ve göz bölgesinin gerginliğini ve elastikiyetini arttırırlar. Ekstra kolajen güçlendirici ile ek olarak hassas göz bölgesini yeniler.

kollajenli altın göz pedleri
kollajenli altın göz pedleri

retinol

Çok kısa sürede pürüzsüz ve parlak bir göz bölgesini kim istemez?  Saf Retinol Göz Maskesi tam da bunu vaat ediyor.Cildin direncini güçlendirir ve mevcut kırışıklıkları azaltır. Ek olarak, hoş ve serin polar pedler, gözlerinize nemlendirici etkisi 24 saate kadar sürebilen yüksek konsantrasyonlu saf retinol esası sunar .

Deniz yosunu

Okyanusun derinliklerinden bir güzellik sırrı . Bu muhtemelen özel deniz suyu karışımından yapılan göz yamalarını tanımlamanın en iyi yoludur. Bizim favorimiz açıkça , yosun ve kıkırdak içeren Pinpoxe’un “Yosun Kristal Göz Maskesi” . Bunlar, ince göz kırışıklıklarının önlenmesini ve göz altındaki torbaların yok olmasını sağlar. Aynı zamanda deniz yosunu, ödem ve kaz ayakları için etkili bir ilaçtır, kısacası yaşlanma karşıtı bir ilaçtır.

kollajenli göz pedleri

Kollajen

Kendinizi evinizde bir kaplıca tedavisi ile tedavi edin .Tercihen şu anda herkesin dudaklarında bulunan madde olan kolajen . Bu, cildimizin sıkılığını ve elastikiyetini sağlayan ana proteinidir. En azından 25 yaşından itibaren her bayan düzenli olarak kollajen güçlendirici ile cildini tedavi etmeli . Altın Göz Maskesinde yaşlılık belirtilerini  azaltmak ve  hiyalüronik asit ve kolajen nemlendirici malzemelerle donatılmıştır.

Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri 2
Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri 2

 

Koyu halkalar ve torbalar  için doğru bakım ürünleri

Göz bakımı, yüz bakımı ile aynı değildir. Cilt tipine bağlı olarak, farklı bir bakıma ihtiyacımız var. Bu yüzden şiş  gözler veya kaz ayakları için  en iyi ürün içeriklerini araştırdık.

Şişmiş Gözler: Sabahları gözlerinizde ki şişlikten zar zor bakabiliyorsanız iyi bir göz altı ürününe ihtiyacınız var. Uyanmak, uzanmak lenf sıvısını doğru şekilde tahliye etmeyebilir. Özel kremlere ek olarak, yüz masajları da örneğin bir yeşim taşı veya gül suyu yardımcı olabilir .  Tüm parmakları göz bölgesine düz bir şekilde yerleştirin ve yavaşça baskı yaparak yavaşça hareket ettirin.

Koyu halkalar: Az uyku ve stres gözlerin altında koyu gölgeleri oluşturur. Zorunlu güzellik uykusuna ek olarak, koyu renkli dairelerinizle de yoğun bakım ile savaşabilirsiniz. Özel nemlendiriciler idealdir. Mutlak tazelik için, kalktıktan sonra gözlerinize koyacağınız serin bir çay poşeti ile koyu halkaları giderebilirsiniz. Hiçbir şey yardımcı olmazsa, koyu halkalar sadece bazı vurgulayıcı ve kapatıcı ile gizlenir .

Kırışıklıklar ve kaz ayakları: 20’li yaşların ortalarında olduğu gibi, her kadın yaşlanma karşıtı ürünler kullanmaya başlamalıdır . Parlak bir göz bölgesi için özellikle nem çok önemlidir. Ayrıca kremler, jeller ve  Hyaluronik asit içerdiğinden emin olun . Bu cildi pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkları giderir. En az 30’dan sonra , kollajen ve elastin oluşumunu uyaran ilaçlar dahil edilmelidir . Yoksa kuruluk kırışıklıkları hiçbir şey geçirmez.

Koyu göz altları ve şişlik için altın göz pedleri
Koyu göz altları ve şişlik için altın göz pedleri

Göz pedleri: Göz Çevresi Bakımı İçin Doğru ürünlerdir

Göz pedleri tam etkilerini geliştirebiliyor ve tüm malzemeleri cilt katmanlarına alabiliyor, akılda tutulması gereken birkaç şey var. Tedavileri uygulamadan önce , ciltteki makyaj ve diğer cilt bakım ürünlerini temizlemeli ve gül suyu özü ile hafif bir tonerle temizlemelisiniz. Bu, gözeneklenme etkisinin arttırılarak  Hyaluron, kollajeni  daha iyi emilmesini sağlar .

Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri 20
Koyu göz altları ve şişlik için göz pedleri 20

Ancak hepsi bu kadar değil: maskeleri kullanmadan birkaç saat önce buzdolabına koyarak soğutmalısınız. Bu  damarların kasılmasına ve kan dolaşımını tetiklemesine neden olduğundan, sadece kırışıklıklar ile mücadele etmez göz altı torbalarını da yok eder.

Pazar sabahı şişmiş gözlerle uyanırsanız ve pedleriniz biterse, kendinize serinletici güzellik harikaları yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, pamuklu ped ile yeşil çay ve peygamber çiçeği suyu . Önce bir bardak yeşil çay dökün ve soğumaya bırakın. İki adet  olacak şekilde pamuk pedleri ortadan kesin ve birbirlerinin üzerine temiz bir kaseye koyun. Ardından pedleri yeşil çay ve peygamber çiçeği suyu ile ıslatabilirsiniz. Soğutma etkisini daha da güçlendirmek için, ıslak pamuklu pedleri içeren kaseyi buzdolabında yaklaşık 15 dakika bekletin.Sonra pedleri yorgun gözlerinize koyun  ve koyu halkalar gider.

Bir önceki yazımız olan Orta uzunluk saç : Bunlar en trend saç modelleri 2019 2020 başlıklı makalemizde kadın, orta boy ve orta boy saç hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen