Ev Dekorasyon

Küçük mekanlar için 2019 yılbaşı dekorasyonu

Küçük mekanlar için 2019 yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşında dairenizi güzel bir şekilde dekore etmek istiyor musunuz, ama çam ağaçı kesmek veya bulmak zor mu geliyor? Bu dekorasyon ipuçları ile eviniz ne kadar küçük olursa olsun tamamen yılbaşı alanı olacak.

Yılbaşı dekorasyonu dairenizin her köşesine uygun olacak. Yaratıcılığınızı açığa çıkarmak ve sıkıcı bir alanı dönüştürmek için sadece biraz ilham almanız gerekiyor. Bu yılbaşında tatilinizi evinizde geçirmek için herkesi davet etmek isteyeceksiniz!

Sadece küçük bir örgü, kurdeleler, hafif sergili kumaşlar veya küreler ile kendi yılbaşı  ağacınızı inşa edebilirsiniz. Sonuç, tercih ettiğiniz kadar muhteşem ve minimalist olabilir. İstediğiniz el sanatları değilse başka bir seçenek dekoratif çam elde etmektir. Onları birçok malzemede ve farklı stillerde bulacaksınız. Küçük olması avantajdır, onları nereye koyursanız koyun harika görünür.

Küçük mekanlar için 2019 yılbaşı dekorasyonu

Küçük mekanlar için 2019 yılbaşı dekorasyonu fikirleri
Küçük mekanlar için 2019 yılbaşı dekorasyonu fikirleri

Yılbaşı’nın vazgeçilmez unsuru, gelişi güzel çelenklerdir. Ön kapıya koyarsanız fazla yer kaplamaz, ancak daha özgün bir şey arıyorsanız, bu seçeneklerden bazılarını geri dönüştürülmüş malzemelerle ve süper kolayca bulabileceğiniz diğerleriyle birlikte oluşturabilirsiniz.

yılbaşı için kapı çelenk modelleri 2019
yılbaşı için kapı çelenk modelleri 2019

Dairenin geri kalanını unutma. Kanepede, önceki minderleri yılbaşına uygun değiştirmek yeterli olacaktır. Bu arada, metalik tonlarla birleştirilen mavi, bu yıl yılbaşı görünümü için harika. Başka bir trend ise, Kuzey ülkeleri yaratmaktır. Beyaz ve diğer nötr tonları baskın hale getirerek, ahşap direkler gibi doğal elementlerle dekorasyon yaparak ve sıcak LED’lerle parlaklık kazandırarak bunu başarabilirsiniz.

küçük daireler için yılbaşı dekorasyonları 2019
küçük daireler için yılbaşı dekorasyonları 2019

Her yıl tekrarlanan bir trend var: geleneksel yılbaşı. Temel renklere sahip olsa da: kırmızı, yeşil ve beyaz, bu hatların hemen üstündeki beyaz kanepenin görüntüsünde olduğu gibi, dairenizde muhteşem görünebilir.

En iyisi, yılbaşı dekorasyonunun bu görünümlerini küçük mekanlar için bir araya getirmek için kafanızı  karıştırmak zorunda kalmamanız. Işıklar, küreler, minderler, doldurulmuş hayvanlar, kurdeleler, mumlar …  her şey olabilir kişisel dokunuşlarınızı yılbaşı dekorunuza sizde verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şık Küçük Mekanlara İlham Vermek için 6 Basit Fikir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen