Güzellik

Marula yağı: Parlak cilt ve sağlıklı saçlar için en son güzellik trendi

Marula yağını hiç duydunuz mu? Cildinizi ve saçınızı parlatacak doğal bir mucizevi ilaçtır!

Yemek masasında veya güzellik çantasında olsun  gün geçtikçe daha fazla insan doğal kökenli ürünlere güvenmektedir. İster Superfood , vegan kozmetik veya eski doğal tedaviler, klasik formlar hala sadece en iyisidir. En son keşfimiz? Marula Yağı! Afrika  Marula Ağacının  meyve tohumlarından elde edilen değerli bir sıvıdır. Size bu bileşen hakkında bildiğiniz her şeyi ve şu an için hangi ürünleri almanız gerektiğini söyleyeceğiz …

Marula yağ Parlak cilt ve sağlıklı saçlar için en son güzellik trendi
Marula yağı Parlak cilt ve sağlıklı saçlar için en son güzellik trendi

Marula yağı cilt için mucize bir üründür

Bir şey açıktır, Marula yağı gerçekten çok yönlüdür. Değerli omega-3 yağ asitlerinin yanı sıra C ve E vitaminlerinin yüksek konsantrasyonundan dolayı , yağ cildin kollajen üretimini uyarır ve hücre yenilenmesini uyarır. Ek olarak, düzenli marula yağı kullanımı cildin yaşlanmasını önler – hatta bilimsel çalışmaların gösterdiği gibi. Ama çok özel bir özellik bizi yüzde 100 ikna etti: Çünkü bu vücut yağı, nerede hızlı uygulanırsa uygulansın, gözenekleri tıkamaz ve sivilcelere karşı da kullanılabilir !

Saç bakımı olarak marula yağı

Sadece cildimiz değil, Marula yağıyla  aynı zamanda saç içinde büyük ölçüde fayda sağlıyor. Bir tedavi, maske, saç kremi ve şampuan olsun, bu ürünler kırılmış saç uçlarını önler ve saçlarımıza yumuşaklık ve yeni bir parlaklık verir. Bununla birlikte, diğer yağlarda olduğu gibi, aksi takdirde hızlı bir şekilde yağlanacağı için kullandıktan sonra yıkanmalıdır . Kullanımdan sonra uçları çok iyi yıkamak da önemlidir , çünkü kalan artıklar yağlı saçlar da sağlar. Haftada bir gece maske yapmanız ve ertesi sabah  iyice durulamanızı öneririz . Bu arada, stil için de bakım yapabilirsiniz. Marula yağıyla saç spreyleri yapabilirsiniz.

Marula yağını online kozmetik ve güzellik mağazalarında ve watsons ‘da daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mükemmel Seyahat Makyajı ve Seyahat Güzellik Rehberiniz başlıklı makalemizde Seyahat makyaj ürünleri ve Seyahat makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen