modaStil Önerileri

Mayo: Sizi anında incelten hileler

Mayo: Bu kesimler anında daha ince görünmenizi sağlar

2019 Yaz sezonunda bikini veya mayoyla güneşlendiğiniz de kendinizi rahat hissetmeniz için, her kadını hemen biraz daha ince gösteren, zayıflama hilesi yapan en güzel mayo kesimlerini bulduk.

Yaz gelmesi uzun sürmüyor ve sonunda mayo sezonu açılıyor. Mükemmel plaj vücudu için fitnes programlarıyla uğraşmayı kaçırmış olanlar şu anda panik yapmak zorunda değil. Neyse ki, doğru mayo ile bile daha ince görünebilir ve vücudunuzda sorunlu alanları gizleyebilirsiniz . Hangi bikini ve mayoların en iyi şekilde ince gösterdiğini size memnuniyetle söyleyeceğiz.

Mayo 2019: Bu kesimler sizi daha ince ve zayıf gösterir

Düz bir karın ve ince bel . Mayo ile bu mümkün. Yalnızca katı malzemeden yapılmış ve şekillendirici etkiye sahip mayolar değil aynı zamanda kırışıklıklar ve karanlık nüanslar da siluetin çok daha dar görünmesini sağlar. En sevdiğiniz ürünü nihayet çok küçük değil, çirkin (ve rahatsız etmeyin) mayoları almaya dikkat edin. Plajda iki parçalı bir sette güneşlenmek ve aynı zamanda karnına birkaç kilo saklamak isteyenler , beline vurgu yapan ve aynı zamanda vücudu oluşturan yüksek belli  bikiniye başvurmak istiyor . Düğmelerde ki detaylar gibi dalgalanmalar ve fırfırlar bile sorunlu bölgenizin artık görünmediğinden emin olabilir. Ve hemen kendinizi daha iyi hissedersiniz. Mükemmel bir yan etki: Yüksek külotlar bacaklarınızı olduğundan daha uzun görünmesini sağlar .

ince gösteren mayo ve bikini modelleri 2019 2020
ince gösteren mayo ve bikini modelleri 2019 2020

Bu renkler ince gösterme etkisi için uygundur

Elbette, renk seçimi birkaç kiloyu gizlemek için çok önemlidir. Yatay çizgilerin vücudumuzu gerdiği iyi bilinmektedir – bu yüzden bu baskıdan uzak durun. Özellikle bikini külotlarında koyu renkleri veya düz modelleri tercih edin. Plajda renkli bir etkiyi kaçırmak istemiyorsanız , göz alıcı bir renk olan renkli bir bikini üstü seçin ve böylece kalça veya mide gibi varsayılan sorun alanlarından mükemmel bir şekilde uzaklaşın. Şeklinize hitap eden modaya uygun 2019 mayo modellerini, aşağıdaki fotoğraflarda bulabilirsiniz. 😍

ince gösteren mayolar 2019 2020
ince gösteren mayolar 2019 2020
zayıf gösteren bikini ve mayolar 2019 2020
zayıf gösteren bikini ve mayolar 2019 2020
zayıf gösteren mayo modelleri 2019
zayıf gösteren mayo modelleri 2019
zayıf gösteren mayolar 2019 20
zayıf gösteren mayolar 2019 20
ince gösteren bikini kesimleri 2019 2020
ince gösteren bikini kesimleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen