Elbise Modelleri

Mini Etek Mütevazı Bir Şekilde Nasıl Giyilir: Kısa Etek Kıyafet Fikirleri

Kısa etek giymek bir bayanı sadece daha güzel yapmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle modaya dikkat eden biriyse onu biraz daha özel hissettirir. Ayrıca daha güzel ve çekici görünmek için vücutlarını ortaya çıkarmak için mini elbiseler giyerler.

Siz de bunu denemeyi seviyorsanız veya mini etek giymek istiyor, ancak maruz kalmaktan veya herhangi bir gardırop arızasıyla karşı karşıya kalmaktan kaçınmak istiyorsanız, mini etekleri savurgan görünmeden veya aşırıya kaçmadan mütevazı bir şekilde nasıl giyeceğinizi öğrenmek için makalemizi okuyabilirsiniz.

Mini Etek Nasıl Giyilir?

Mini etekleri yanlış bir şekilde giymek hem ucuz görünmenizi sağlar hem de özellikle halka açık yerlerde sizi rahatsız eder. Bu nedenle, mini eteğin doğru bedenini seçmekten ten renginize ve vücut şeklinize uygun renk kombinasyonuna kadar hepsi önemli faktörlerdir, bu tür kısa etekleri giyerken göz önünde bulundurmanız gerekir.

Mini Etek Uzunluğunu Seçin

Kısa etek, çok kısa olması gerektiği anlamına gelmez, bu da kalçalarınızın aşırı görünmesine neden olur.

Altına Mütevazı İç Çamaşırı Giyin

Mütevazı bir iç çamaşırı olmadan mini etek giymek mantıklı bir karar değildir. Özellikle dışarıda rüzgar varsa ve eteğiniz uçup gidiyorsa, tanganızı açığa çıkarmak sizi rahatsız edebilir veya halka açık yerlerdeyseniz sıkılmanıza neden olabilir.

Bu nedenle, her zaman önde etek kapağı olan ancak arkada şort görünen bir etek modeli tarzındaki çamaşırları giyebilirsiniz.

Dar Streç Mini Eteklerden Kaçının

Bel altı bedeniniz ağırsa, sıra dışı kalçalara ve kum saati gibi kalın kalçalara sahipseniz, mini etek giymekten kaçınmalısınız. Alt belinizin boyutunu ortaya çıkaracak, sizi şişman ve büyük gösterecektir.

Tüllü Mini Etekler

Kadınlar, alt vücutlarında ısı ve terlemeyi önlemek için yazları mini giymeyi severler. Ancak mini etek giymekten çekiniyorsanız, kısa etekler ile etek arası boşluktan dolayı daha az sıcak hissetmenizi sağlayacak kısa etekler tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mini Etek Nedir? Mini Etek Çeşitleri Nelerdir? başlıklı makalemizde etek, mini ve Mini Etek Nedir? Mini Etek Çeşitleri Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen