Elbise ModelleriStil Önerileri

Minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 2019 /2020

Elbiseler: kısa boylu kadınlar için bu modeller büyük bir zevktir

Özellikle biraz daha kısaysanız, bazı elbiseler (kıyafetler dahil) oldukça elverişsiz olabilir ve sizin boyunuzun daha kısa görünmesine neden olabilir. Ancak, bunun tersini yapan ve özellikle vücudu uzatan bazı modeller var …

Minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 2019 /2020

Özellikle yaz aylarında ve sıcak havalarda, en az bir elbise her modacının gardırobuna aittir. İster Maxi uzunluğunda zarif modeller ister keten havadar midi boy veya fırfır veya pileli asimetrik elbiseler. Bütün bu trend elbiseler, bu sezon özellikle popüler ve en popüler markaların raflarında ve online mağazalarda bulunabilir. Fakat ne yazık ki, özellikle bu modellerin çoğuna minyon tipli kadınlar düşüyor ve güzel siluetleri gerçekten kendi haline gelemiyor. Bunun artık bir sonu var, çünkü size en çok hangi kesimlerin, kalıpların ve stillerin yakışacağını ve hatta birkaç santimetre daha zayıf nasıl olacağınızı paylaşacağız.

minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 2020
minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 2020

Kısa boylu minyon tipli kadınlar bu elbise modellerine yatırım yapmalı

ASOS gibi markalar artık repertuarlarına kısa boylu minyon tipli kadınların boyutlarına göre özel olarak hazırlanmış serilerini eklerken, elbette H & M, ZARA ve Mango gibi geleneksel bedenleri arasında sizin için mükemmel modeli bulabilirsiniz. Uzun zaman önce kısa kadınların maksi elbiseler giyemedikleri söylenirken, bu görüş artık modası geçmiş durumda. Bununla birlikte, dizinizin üzerinde sona eren kıyafetleriniz (hala en uzun olanı olarak kabul edilir) geleneksel mağazalarda kolayca alışveriş yapabilirken, uzun versiyonlarda biraz dikkatli olmalısınız ve figürünüze dikkat etmelisiniz. Minyon departmanındaki modelleri sarın alın.

minyon tipli kadınlar nasıl elbiseler giymeli 2020
minyon tipli kadınlar nasıl elbiseler giymeli 2020

Ancak, başka biri neye dikkat edebilir ki, kıyafetler figürü uygun bir ışığa taşıyabilir ve birinin biraz daha büyük görünmesini sağlayabilir? Bu durumda, akılda tutulması gereken bazı şeyler var. Silueti yüksek boyunlu veya derin V değişkeni olarak geren yakadan başlayarak. Asıl kesim söz konusu olduğunda, gündelik gömlek bluz elbiseler gibi düz kesimli modeller veya eteği A çizgisine sahip özel ürünler de ideal bir arkadaştır. Ancak dikkatli olun: Daha küçük görünmenizi sağlayacak  kabarık kollulardan kaçının , daha çok  İpek, saten ya da viskon gibi ince malzemelerden yapılmış zarif elbiseler ya da aynı zamanda da   düğmeli vücuda oturan zarif parçalar seçin . Genellikle şal elbiselerle donatılmış bir bacak yırtmacı bile, siluetinizi  mükemmel bir şekilde ayarlayabilir.

Ayrıca Bakınız: Minyon tipli veya kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli

minyon tipli kısa kadınlar için elbise modelleri 20
minyon tipli kısa kadınlar için elbise modelleri 20

Son olarak, ideal kalıp sorusu var. Bazı stil kuralları olsa bile, farklı bir seçim ortaya çıkarır. Büyük baskıların veya yatay çizgilerin geçişsiz olma olasılığı daha yüksekken dikey çizgilere, çiçek desenlerine , lekeli veya modaya uygun hayvan baskılarına sahip modelleri seçebilirsiniz .

Elbiseleri bu şekilde düzgünce kombinliyoruz

Bununla birlikte, önemli olan sadece modelin seçimi değil , stil ile bir kez daha çok şey çıkarabilir ve görsel olarak birkaç santimetre uzatabilirsiniz. Özellikle ayakkabı seçimi harikalar yaratabilir. Topuklu sandaletler , dolgu topuklar iyi. Bacakların gergin olduğundan emin olun düz botları veya babetler biraz daha az elverişli bir seçim olacaktır. Aksesuarlara gelince, bazı hileler de kullanabilirsiniz. Büyük aksesuarlar gereksiz yere sıkar,  Boxy modeliyle gelen küçük omuz çantaları sizi daha uzun boylu gösteriyor. Bu hala hepsi değil, çünkü takılarınızı seçerken küçük bir numara da yapabilirsiniz. İfade parçaları için uzun küpe, kolye ve ince bilekliklere başvurmalısınız .

minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 20
minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 20

Hala mükemmel elbiseyi arıyorsun, ama nereden başlayacağını bile bilmiyorsun? Sorun değil! Resim galerimizdeki kısa kadınlar için en güzel modellerden oluşan elbiselerden ilham alabilirsiniz.

Minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 2019 / 2020

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen