modaStil Önerileri

Minyon Tipli ve kısa boylu kadınlar için kot pantolon modelleri

Mükemmel kotları bulmak çoğu zaman hayati bir işdir. Özellikle kot pantolon satın alan kısa boylu minyon tipli kadınlar için genellikle gerçek bir mücadeledir. Bu yüzden minyon tipli kısa boylu kadınlar için en güzel modelleri arıyoruz.

Minyon Tipli ve kısa boylu kadınlar için kot pantolon modelleri

Açıkça  en sevdiğimiz parçalardan biri kotlar ve gardırobun içinde yığınlar halinde.  Bu nedenle, uygun bir model arayışı, çok uzun sürmez ve güzel görünür, çok fazla sinir bozabilir ve bizi kısmen umutsuzluğa götürebilir. Özellikle kısa boya sahip minyon kadınlar, mükemmel şekilde oturan kot pantolonları bulmakta oldukça zorlanıyor. Beli uyduğunda, pantolon bacak boyu genellikle çok uzundur. Seyrek değil, hem bacaklar hem de bel çok büyük, kısa pantolon uzunlukları mevcut değil veya stokta olmuyor. Neyse ki, bazı markalar var.özellikle kısa boylu kadınlar ve minyon tipler için iyidir.

Bu kot modelleri kısa boylu ve minyon tipli kadınlar için harika

Sadece kısa boylu kadınlar için yapılmış çeşitli   kot modelleri var. Kısa boylu kadınlar, özellikle yüksek bel kotları tercih etmelidir. Yüksek bel bandı vücudunuzu görsel olarak uzatır ve sizi daha büyük gösterir. Bunun arkasındaki sır 3/3 stil kuralı. Alt kısmın kıyafetin yaklaşık 2 / 3’ünü işgal etmesi gerektiğini, üst kısmının ise sadece 1 / 3’ünü oluşturması gerektiğini söylüyor. Bu görsel olarak bacakları uzatacak ve tüm vücut çizginizi uzatacaktır.Klasik dar kotlarda herhangi biri olmamalıdır. Dar kesimiyle yüksek bel kot pantolonlar figürü vurgular ve daha güzel gösterir. ?

Düz kesim kotlar bile küçük kadınları çok etkiliyor. Rahat kesim sadece süper rahat değil, aynı zamanda son derece şık. Bu arada, kot pantolonun biraz uzun olması gerekiyorsa, bu kesinlikle sorun değil . Şık, güzel bir görünüm oluşturmak için paçasını katlayabilirsiniz. Genel olarak, kotlarınızı botlarla birleştirmek en iyisidir . Birkaç santim hile yapan sadece topuklu ayakkabılar değil . Topuklu ayakkabılarla vücudunuz gerilir, bu da vücudunuzun çizgisini çizer ve böylece sizi daha uzun gösterir.Görünümünü seçerken, tek renkli bir stilde yapmalısınız. Bu, bir yandan tamamen trendde, diğer yandan sizi görsel olarak uzatıyor. Bu nedenle, küçük kadınlar maksimum bir ila iki tonlu giyinmelidir. ?

Hala mükemmel bir model arıyorsanız, resim galerimize tıklayın. Alışveriş öncesi için en güzel modelleri sizler için H&M ve Mango ‘da bulduk! ?

Minyon Tipli ve kısa boylu kadınlar için kot pantolon modelleri

Bu moda haberi de kaçırmamalısınız:

Minyon tipli kadınlar için elbise modelleri 2019 /2020

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen