saç modelleri

Örgü saç modelleri 2019 2020 : Kısa saçlar için en güzel stiller

Güzel ve heyecan verici örgü saç modelleri için uzun saça ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü bu 5 stil kısa saçlarda da mümkün olabileceğini kanıtlıyor.

Büyüleyici bir yaz partisi, en iyi arkadaşınızın düğünü veya sadece parkta piknik yapmak için dinlendiğiniz bir öğleden sonra için bu örgü kısa saç modellerini deneyebilirsiniz . Şansınızı denemeyi ve saçlarımızı şık bir saç modeli ile yenilemeyi seviyoruz bu stiller tam size göre. Şaçlarınız modaya uygun kısa  kesimlerde kesilmişse  bu ayrıntılı saç örgülerini çok kısa saçlarda bile kullanabilirsiniz.  Her zaman kısa saçlarda bile doğru numaralarla harika örgüler ve kabarıklıklar elde edebilirsiniz! İlham almak için bu tarzlara bakın.

Örgü saç modelleri 2019 2020 : Kısa saçlar için en güzel stiller

1. Sabitlenmiş

Kısa saçlar için örgüler için bir numaralı yardım: saç tokası veya saç teli. Çünkü kısa saçlı olanlarda sorun saçların örgüde bitecek kadar uzun olmamasıdır. Ancak saç  örgüleri ile kolayca kandırabilirsiniz, başınızın üstünde sahte örgülerden bir taç düşünün.  Kısa bob saç modelinde örgülerle şekil verilmiş ve ışıltılı saç tokalarıyla süslenmiş. Bir düğün ya da sıcak bir yaz gecesi için idealdir.

Kısa örgü saç modelleri 2019 2020
Kısa örgü saç modelleri 2019 2020

2. Boho örgüler

Hippiler geri döndü! En azından stilleri. Şu anda 70’ler  her zamankinden daha fazla popüler moda gibi görünüyor.  Hepsi tek bir şeyle ilgili: sadece görünüşün mükemmel görünmesi için değil. Şık Boho örgüler ile harika bir etki yaratabilirsiniz. Yüz boyunca şeritler örgü ve jel ve saç spreyi ile sabitleniyor. Sadece kendiliğinden  örgülü saçın var gibi . Pikniğe ve serin yaz festivaline uyuyor!

boho örgülü kısa saç modelleri 2019 2020
boho örgülü kısa saç modelleri 2019 2020

3. Yarım yukarı

Boho örgüler, yarı yüksek örgüler kadar kolaydır. Anlamı: Bunun yerine bir örgü içinde bütün saç dokuma, sadece üst kısımları bir ince örgü  veya Fransız örgü yapılır. Yarım iş, çift etkili. Bakış sadece yüzdeki ifadeyi açmakla kalmaz, aynı zamanda yüzünüzü rüzgarda rahatsız edici saçlardan uzak tutar. Saçlarınızı yıkamak için beklemek zorunda kaldığınız uzun festival günleri ve hafta sonları için harika bir saç modelidir.

kısa saçlar için örgü modelleri 2019 2020
kısa saçlar için örgü modelleri 2019 2020

4. Hollanda Saç Örgüsü

İlk görünüme benzer şekilde, kısa saçlar başa yakın bir Hollanda tarzında örülür, bu da saçların içten dışa örüldüğü anlamına gelir. Bu saç üzerinde örgü etkisi yaratır. Ayrıca çiçek tokaları veya kurutulmuş çiçeklerle süsleyin .

kısa saçlar için örgü stilleri 2020
kısa saçlar için örgü stilleri 2020

5. 90’ların hisleri

90’lı yıllarda büyüyen herkes saç örmekle geçen sonsuz günleri iyi hatırlayacak. Sonuçta, tüm saçların tel tel halinde örülmesi gerekiyordu. Neyse ki, kısa saçlarda bu o kadar uzun sürmez ve hala bize serin bir 90’lar havası verir.

Örgü saç modelleri 2019 2020 Kısa saçlar için en güzel örgüler
Örgü saç modelleri 2019 2020 Kısa saçlar için en güzel örgüler

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen