saç modelleri

Örgülü Saç Modelleri : Bunlar ünlülerin en güzel saç modelleri

Ünlü kadınlar örgü saç modellerini şık tarzları ile kırmızı halıda ve günlük yaşamda kullanıyor. Size 2019 / 2020 trend saç örgüleri ve yapımı hakkında bilmeniz gereken her şeyi paylaşıyoruz.
En yeni saç modeli trendlerine göz attık ve favori ünlü yıldızlardan ve blog yazarlarından ilham aldık. Sonuç: en güzel saç örgüleri bulduk. 2019 yılında örgü saç modelleri her zamankinden daha popüler. Balıksırtı modeli, yan örgülü veya yumuşak topuz ve dağınık olsun – özgür olacağanız bir sürü seçiminiz var. Burada ve galerimizde denemek için birçok fikir ve ünlülerin en güzel saç stillerini bulacaksınız …

Klasik örgülü saç modelleri

Kim havalı saç stilleri arıyor olursa olsun, var olan sayısız örgülü saç modeliyle fikir sahibi olabilir. Çünkü ofiste ya da romantik bir akşam yemeği için, veya spor sırasında olsun  herhangi bir durum İçin örgü saç modellerini yapmak kolaydır.

ünlülerin örgü saç modelleri 2019 2020
ünlülerin örgü saç modelleri 2019 2020

Temel stiller örneğin klasik iki yan örgüyü veya örgülü at kuyruğunu içerir . Ancak, popüler balıksırtı tekniğinde biraz daha çaba gereklidir.

örgülü kısa saç modelleri 2019 20
örgülü kısa saç modelleri 2019 20

Bu alternatif görünüşle ilgili en iyi şey, uzun saçların örgü modelleri için bir gereklilik olmadığıdır. Miley Cyrus gibi ünlü bir çok kadın kısa saçlar ile örgü stillerinin güzel olduğunu kanıtladı, örgüler kısa saçlar ile bile harika görünüyor .

yandan örgülü saç modelleri 2019 20
yandan örgülü saç modelleri 2019 20

Avatar örgü saç modeli

Bu saç modeli trendi, doğrudan New York podyumundan yakalandık, çünkü 2019’un en büyük saç trendlerinden biri olduğunu kanıtladı: Avatar örgüsü hakkında konuşuyoruz. Zekice bir fikir , “Avatar” filminin başarısından ilham alan başarılı saç sanatçısı Guido Palau’dan bir saç stili. Klasik örgünün bu fütüristik versiyonu tüm moda tasarımcılara ilham verdi ve onları yeniden dekore etmek için sabırsızlanıyorlar. Ayrıca yapması beklenenden daha kolay! Ve eğer uzun saçlarınız yoksa, üzülmeyin çünkü örgü de en iyi orta  uzunlukta saçlar olur.  Alternatif olarak, elbette hala uzantılara başvurabilir ve böylece daha fazla hile yapabilirsiniz.

örgü saç modelleri ve farklı teknikler 2019
örgü saç modelleri ve farklı teknikler 2019

Örgüler ve Boksörler Örgüler

Tüm yıldızların mutlak favorileri arasında kesinlikle Boksör Örgüler var. Sadece halkada değil, örgüler de iyidir, günlük yaşamda kullanmak için bile stil her zaman her yerde uyumludur. Hepsinden iyisi, hatta evde kolayca yapabilirsiniz. İlk adım olarak, boyuna ayrılan bir merkez çizin, ardından ilk yarıda çalışın ve bir tutamı önden ve kalan saçlardan üç bölüm halinde ayırın. Örgü örmeye devam edin: sağdaki tutamı ortaya, ardından sola ve böylece ense’ye çekiyor (örgüde gittikçe daha fazla saç alıyor), burada örgüler uçlara örülmüş veya sadece birbirine bağlanmış olabilir.

boksör örgülü saç modeli 2019
boksör örgülü saç modeli 2019

 

Balıksırtı örgü

Hepimiz balıksırtı saç örgüsü modellerini seviyoruz! Trend saç modeli uzun süre yıldızların favorilerine ait ve bu nedenle repertuarımızda eksik olmayabilir. Buna ek olarak, her durum için kullanılabilir : önemli bir etkinlik için, kızlarla bir kokteyl veya ilk buluşma günü için harikadır. Bu ilginç isim , balıksırtı balık modelini andıran olağan dışı şekline borçludur . Çünkü saç telleri zekice düzenlenmişlerdir.

balıksırtı saç örgüsü modelleri 2019
balıksırtı saç örgüsü modelleri 2019
balıksırtı topuz modelleri 2019
balıksırtı topuz modelleri 2019

Örgülü Saç Modelleri : Bunlar ünlülerin en güzel saç modelleri

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen