saç kesimleri

Orta boy saç kesimleri 2019 2020

saç modelleri 2019, saç kesim modelleri bayan, 2019 saç modelleri kadın, saç kesim modelleri 2019 içlerinde en trend olanları ise orta boy saç kesimleri 2019 2020

Size moda olan 50’den fazla Yaz 2019 2020 orta boy bayan saç kesimlerini gösteriyoruz. Yuvarlak ve uzun yüzlü, kıvırcık veya düz saçlarınız olsun , katları ve kahkülleri olan kadınlar için tüm orta boy kesimleri analiz edeceğiz . İki orta boy yıldız kesimini unutmadan: Bob Kesim ve Dağınık kesim .

orta boy saç kesimleri ve modelleri 2020 21
orta boy saç kesimleri ve modelleri 2020 21

Hangi saç kesimi ile daha iyi hissettiğimizi bilmek için çeşitli faktörleri hesaba katmalıyız, önce bilmemiz gereken ilk şey bizim sahip olduğumuz yüz tipidir . Bu yüzden yuvarlak ve uzun yüzlü kadınlar için kesilen modelleri analiz eden makaleye başlayacağız. Bize katılın!

bayan orta boy saç kesimleri ve modelleri 2020 21
bayan orta boy saç kesimleri ve modelleri 2020 21

Orta boy saç kesimleri 2019 2020

Yuvarlak Yüz orta boy saç kesimleri

Söylediğimiz gibi, bir kesim ve saç modeli seçerken bilmemiz gereken ilk şey sahip olduğumuz yüz tipidir. Yuvarlak yüze en iyi yakışacak kesimleri görelim.

Yuvarlak yüzümüz varsa, hedef üst kısımda hacim kazanmak ve bunu başarmak için yapabileceğimiz en iyi şey uzun katlarla bob kesim yapmayı tercih etmektir .

Ayrıca düzgün bir saç  ve biraz daha uzun bir seçim yapabiliriz, bu yolun ortasındaki şerit ile yüz ovalini uzatabilir ve nihai hedef olan daha fazla hacim elde edebiliriz. Aşağıdaki galeride , yuvarlak yüzler için orta uzunlukta saç kesimleri ve daha fazla fotoğrafını bulacaksınız .

Uzun Yüz Orta boy saç kesimleri

Eğer hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız, çünkü çoğu zaman uzun yüzlere hangi saç kesimi yakışacağını bilmiyoruz en çok tercih edilen,  uzun, ince bir yüz şekli için en iyi seçenek kıvırcık saçlar . Uzun, düz saçlar iyi görünmez çünkü yüzünüzü daha da uzatır.

Kıvırcık orta boy saç modelleri ile yanlarda hacim ve harika görünecek bir görünüm değişikliği elde edeceğiz.

Orta Uzunlukta Saç Modelleri Yaz 2019 Bob Kesim

bob en popüler kesimlerden biri. Bob kesim farklı stilleri ile: bob kesim, uzun bob, kısa bob bir çok trend model var…

Bu saç kesiminin amacı yüzünü çerçevelemek , stilinize ve görünüşünüze hareket katmaktır. Hem dağınık hem de bir at kuyruğu yapılabilir, her iki şekilde de size çok yakışır.

Diğer başlıklar:  Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2018

Orta Boy Katlı Dağınık Kesim

Dağınık kesim şık ve doğru olduğundan emin olmak için 70’li, 80’li ve 90’lı yıllardan beri kullanılan bir kesim. Birçok katları ve gölgeli saçlar hareketin etkisini arttırır.

Dağınık etkisi genellikle küt saçlara yakışır ve bazı dalgalar oluşturmak bu saç kesimine başka özellik verir.

İstersek genç görünmek için bu kesimde belirtilen ve her kişisel dokunuştan birini verebilirsiniz ıslak etkiyi her zaman daha iyi bir jel ile yapabilirsiniz.

bayan orta boy saç kesimleri 20
bayan orta boy saç kesimleri 20

Bu Yaz 2019, yarım katlı bir saç kullanma, ancak katlarla birlikte olma özelliğine sahip bir eğilimdir . Katlar bize hacim kazandırır ve saçın daha fazla uzun süre güzel durmasını sağlar çünkü görünüşe hareket katar.

Ek olarak,  katların bir başka avantajı da farklı şekillerde  ve farklı uzunluklarda kullanabilmemizdir .

Katlı ya da basamaklı bir saç kesimi , çok fazla saçınız olduğunda kötü durabilir ve bu aylarda çok sıcaktır. Bu yaz için fikir almak istiyorsanız, ince katlarla bir kesim yaptırın.

Orta boy kıvırcık saç modelleri

Kıvırcık veya dalgalı saçlara her zaman odaklanmamız gerekir ; yani, hacim kazanmak isteyen kadınların saçlarını kıvırmak veya dalgalandırmak zorundadırlar.

Hacim miktarına bağlı olarak istediğiniz kadar az ya da çok abartılı saç yapabilirsiniz, ama kadınlar genelde tercih hareket ve tazeliğini simetrik kesimlerde yaparlar.

bayan orta boy saç kesimleri ve modelleri 2019 2020
bayan orta boy saç kesimleri ve modelleri 2019 2020

Tarama sırasında, şeridi ortada ve saç omuzların önünde , yani saçta dikkatli  tutmanızı öneriyoruz . Orta kıvırcık saçlar hakkında daha fazla fikir sahibi olmanız için size aşağıdaki galeriyi yakından inceleyin.

Orta boy düz saç modelleri

Kıvırcık ya da dalgalı saçları gördükten sonra, pürüzsüz düz orta boy saça odaklanma zamanımız geldi, hiç bir zaman modası geçmeyen bir kesimdir ve bu onun özenli ve sofistike bir saç olduğunu gösterir .

Ortalama düz saçları kullanmak  modadır, fakat genellikle saçları düz, açık veya yanlı (kesik) bir tür kahkül ile kullanırlar .

Düz saç kesimi olan kızlardan daha fazla örnek görmek istiyorsanız, bu saç stillerinden hangilerinin size en uygun olduğunu bulmak için   aşağıdaki fotoğraf galerisine  davet ediyoruz.

Orta boy kahküllü saç kesimi

Bir saç stili veya bakışı eşleştirmek için genellikle kahkülleri düşünürüz , ama sahip olduğumuz yüz tipini göz önünde bulundurarak bir tür veya başka bir şey seçebiliriz.

orta boy kahküllü saç kesimleri ve modelleri 2019
orta boy kahküllü saç kesimleri ve modelleri 2019

Kahküller, yüzün bazı özelliklerine dikkat çekmeye ve özellikleri dengelemeye yarar . Şimdi üç çeşit kahkülü görelim: düz, yanlamasına veya eğimli ve açık .

Düz kahküller kaşları örtmek zorundadır.

Yan kahküllü orta boy saç

Kadınlar tarafından tüm zamanların en popüler kahkülleri yan kahkül kesimleridir ve bu, çoğunluğu desteklediği ve uzun, orta uzunlukta ve kısa kesimlerdeki her türde çok ideal olduğu gerçektir.

orta boy saç kesimleri 2020
orta boy saç kesimleri 2020

Kare, üçgen ve kalp şeklinde olan kadınlar için en iyi seçenek, eğimli bir kahkül seçmektir çünkü hacim azalır.

Ayrıca ortadan ayrı kahküller yüzü yumuşatır ve saçlar dağınık veya toplanmış olarak kullanılabilir, iki yolda çok iyi olacaktır.

orta boy bayan saç kesimleri 2020
orta boy bayan saç kesimleri 2020
bayan orta boy saç kesimleri ve modelleri
bayan orta boy saç kesimleri ve modelleri
bayan orta boy saç kesimleri 2021
bayan orta boy saç kesimleri 2021
bayan orta boy saç kesimleri 2020
bayan orta boy saç kesimleri 2020

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Saçlarım uzun zamandır kısa uzatamıyordum uzatmak için çok uğraştım ama en son cilt uzmanı bir arkadaşım doğal keratin tavsiye etti aldım patenti olandan saçlarım artık uzamaya başladı ve istediğim saça kavuşuyorum patenli keratin hem uzattı hem de saç uçlarımda kırık yıpranma falan da kalmadı saçlarım uzun ve sağlıklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen