moda

Pantone sunar: 2019 Rengi Mercan

Pantone sunar: 2019 Rengi Mercan

2019 yılına gireli sadece 10 gün oldu ama  şimdiden renkli bir yıl olacağa benziyor. Pantone 2019 ‘da hangi renk moda açıklıyor Mercan rengi. Güzelliği ile tüm moda ve güzellik dünyasında baskın olacak bir renk.

Pantone Renk Endüstrisi, 2019’un rengi olarak ‘Mercan’ rengini seçti. Ve bu en iyi altın tonlu canlı bir mercan olarak tanımlanıyor. 2018’de mor mu yoksa leylak mıydı, bu yıl mercanları dört gözle bekliyoruz; turuncu ve pembe gibi görünen bir renk.

Yaşayan Mercan

Pantone’un kendisine göre 2019’un rengi altın tonlu, neşeli bir mercan tonu. Enerji ve canlılık getiriyor ama yine de yumuşak bir kenarı var. Pantoneye göre, renk, dijital teknolojinin ve günlük hayatımızın giderek daha önemli bir parçası olan sosyal medyanın etkisine bir tepki, bunun sonucunda giderek daha fazla bağlantı ve samimiyet sağlayan otantik ve sürükleyici deneyimler arıyoruz. ” Mercan bize sürekli değişen bir çevre ile enerji dolu ve çok azim harcayabilmemiz için sıcaklık ve rahatlık sağlamalıdır. Pantone: ‘Yaşayan Mercanın ilgi çekici doğası sizi endişelenmeden yaşamaya teşvik ediyor. Renk, doğuştan gelen iyimserlik ihtiyacımızı sembolize ediyor ve eğlenceli ifade etme arzumuzu temsil ediyor. ‘

2019 un moda rengi mercan
2019 un moda rengi mercan

Mercan rengi nasıl giyilir ?

Pantone’den gelen bu haberle mutlu olabilir miyiz? Kesinlikle. Mercan , gardırobunuzda olabilecel güzel bir renktir. İlkbahar ve yaz aylarında giymek bir harikadır, onu beyazla birleştirin ve mükemmel bir yaz görünümüne anında ulaşın. Güneşten yanmış cildinizde daha büyüleyici görünmesi ise büyük avantaj. Ancak kışın bile bu rengi mükemmel şekilde giyebilirsiniz. Aslında, soğuk günlerde çok ihtiyaç duyulan bir renk.Onu beyazla da birleştirin, ancak mevsimde yanılmadığınızı göstermek için kış malzemelerini seçtiğinizden emin olun. Rengi biraz daha derinleştirmek için şampanyaya, koyu maviye veya siyaha gidebilirsiniz. Gerçek cesur renk için   kırmızı ya da pembe ile birlikte mercan giyebilirsiniz. Siz hangi kombinasyonu seviyorsunuz?

Ayrıca Bakınız: Kış moda renkleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan LC Waikiki Kadın Mont Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2019 lc waikiki, lc waikiki ve lc waikiki 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen