moda

Pantone yılın trend rengi 2020 : Klasik Mavi

2020 Trend Moda Rengi Mavi...

Amerikan renk enstitüsü Pantone, her yıl gelecek yıl için trend moda rengini seçiyor.  2020 yılında moda tasarımcıların podyumları ve koleksiyonları Klasik Mavi renkle boyanacak. Bu nedenle, sizin için en güzel parçaları modaya uygun mavi renklerle bir araya getirdik.

Pantone yılın trend rengi 2020 : Klasik Mavi

Renk söz konusu olduğunda, büyük moda markaları ve tanınmış tasarımcıları koleksiyonlarıyla birlikte Amerikan renk enstitüsü Pantone’nun kararını takip ediyor . 20 yıldan fazla bir süredir, boya üreticisi “yılın rengi” olarak bir renk seçmiştir. 2020’de seçim Klasik Mavi’ye düştü. Moda dünyasındaki zarif tasarımlarla sık sık eşitlenen zamansız ve klasik bir renk. Bunun nedeni renk psikolojisindeki mavi renklerin uyum, güvenlik, düzen ve yapı anlamına gelmesidir. Bize huzur ve dinginlik duygusu veriyorlar. Trend renk sadece dolaplarımıza hakim değil aynı zamanda otomobil üreticileri ve iç tasarımcılar tarafından da kullanılır. Renk seçimi ile, jüri üyeleri bugünün hızlı hareket eden zamanlarında istikrar ve güvenilirlik getirmek istiyor. Klasik Mavi, akşam gökyüzünün rengidir ve Pantone  Direktörü’ne göre ufkumuzu genişletmek, açık düşünmek ve tarafsız iletişim kurmak için bize ilham vermeli. ?

Pantone yılın trend rengi 2020 : Klasik Mavi
Pantone yılın trend rengi 2020 : Klasik Mavi

Klasik Mavi ile 2020’ye böyle giyiyoruz

Mavi renk moda dünyasında sıkıca oturmuş durumda. Örneğin , modayı sevdiğimizi düşünürsek , kot pantolonun mavi renginin uzun zamandır giysi koleksiyonumuzun ayrılmaz bir parçası olduğunu anlıyoruz. Bu, Klasik Mavi’deki şık parçayı görünümümüzle birleştirmeyi çok kolaylaştırıyor. Özellikle bu trend renk 2020 kış modasında kazaklarda görülüyor. Kaba örgü parçalar şu anda ana moda markaların tüm koleksiyonlarında görülebilmektedir . Özellikle Noel zamanında ama aynı zamanda elbise veya şık etek modellerinde mavi renk  gardırobumuzda mükemmel uyumlu. Özellikle saten yapılmış modeller çok şık görünüyor ve herhangi bir parti ya da yılbaşı partisi için göz alıcı . Çok özel parçalar arasında klasik mavi paltolar .da var. Tanınmış blogcular  şu anda Max Mara’nın şık  peluş kürk ceketine bayılıyor.

2020 moda renk trendleri
2020 moda renk trendleri

Klasik Mavi’deki trend parçalar söz konusu olduğunda tüm kapıları açıyoruz. Modaya uygun renk pantolon , etek , elbise , palto ve hatta ayakkabı veya çantalarda bulunabilir . Renk çok iyi göze çarpdığından, harika bir görünüm oluşturmak için özellikle tek parça olarak da giymek için çok uygundur. Beyaz, krem, siyah veya gri renkteki giysiler mavi parçalarla kolayca birleştirilebilir ve kıyafeti mutlak bir dikkat çekici kılmak için Klasik Mavi’ye yeterli alan sağlar. Trend renk aynı zamanda tamamen soylu bir görünüm için idealdir, örneğin mavi pantolon çok asil durur. Cesur olanlar, görünümlerine sarı veya yeşil nüanslar ekleyebilir ve böylece trend renginin daha da altını çizebilir. Özellikle, klasik mavi parçaları Denim kotlar ile birleştirebilirsiniz. Mavinin farklı tonları birlikte harika görünür ve şık bir kıyafet yaratır. ?

Hala klasik mavi renkte harika bir moda parçası arıyorsanız, şimdi resim galerimizden ilham alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zayıf gösteren etek modelleri başlıklı makalemizde etek modelleri ve zayıf gösteren etek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen