Trendler

Plaj Modasında 2021 Trendleri

Yaz geldiği zaman enerjimiz bizi bulunduğumuz yerden bir başka yere sürüklüyor. Yaz trendi denildiğinde ise ilk akla gelen deniz oluyor.

Her ortamın bir kıyafetinin olduğu gibi plajında modası var ve bu moda her yıl değişiyor. Trend ve şık görünmek istiyorsanız her yıl yenilenen plaj modasına ayak uydurmanız önemli. Aşağıda bahsedeceğimiz plaj modasında 2021 trendleri ise size ilham verecek!

Plajda Neon Modası

Plaj modasında şıklıktan bahsedildiğinde kuşkusuz olarak mayo ve bikiniler ön plana çıkıyor. Mayo ve bikini seçiminde öncelikli olarak vücut hatlarına uygun olan modellerin seçimini yapmak gerekiyor. Bir vücutta şık duran mayo sizde iyi durmayacaktır. Bunun için önceliğiniz mutlaka kendi vücudunuza uygun olan model ve ölçüleri tercihe tmeniz gerekiyor. Yılın trendleri içerisinde neon modeller var. Açık ve çarpıcı renklerde olan modeller klasik renkler arasında en vazgeçilmezidir. Her dönem tercih edilen parçalar olsa da tasarımında yapılan ufak tefek değişiklikler de bu trendi ön plana çıkaracak.

Plaj Modasında 2021 Trendleri
Plaj Modasında 2021 Trendleri

Plaj Çantaları

Plaj çantaları olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Plajda bir insanın en çok ihtiyaç duyacağı parçalar güneş kremi, saç bakım kremi, cüzdan telefon ve benzer eşyalardır. Plaj çantası ise tüm bunları bir arada tutabilecek ve güvenliğini sağlayabilecek eşyadır.

Renklendirilmiş olan modeller ve sade tasarımlarla ön plana çıkan plaj çantaları isteğe bağlı olarak da tercih edilebilmektedir.

Plaj Modasında 2021 Trendleri
Plaj Modasında 2021 Trendleri

Hasır Şapkalar

Şapka cildi güneşten koruyan en önemli eşyalar arasında yer almaktadır. Her sezonda şapkalar ön plana çıkıyor olsa da hasır modeller her zaman ilk tercihler arasında yer almıştır.

Plaj Modasında 2021 Trendleri
Plaj Modasında 2021 Trendleri

Sezonun Vazgeçilmezleri Takılar

Takı sadece özel davetlerde kullanılan eşyalar değildir. Plajda da şık takılar tercih edilebilir. Bu sayede plajdayken de kendi öz bakımınızı ihmal etmemiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan En Son Denim Trendleri başlıklı makalemizde En Son Denim Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen