AksesuarGenel

RENKLİ DİOR 2019 GÖZLÜK MODELLERİ

RENKLİ DİOR 2019 GÖZLÜK MODELLERİ

Dior kendini yeniden keşfetmeyi bırakmıyor. Kısa süre önce piyasaya sürülen ve eski moda olan Saddle Bag , Maria Grazia Chirui’nin yönüyle yeni bir tarz ve güç  kazandı. Maison’un yaratıcı direktörü de yeni bir aksesuar getirdi: 70’lerin sembolik modellerinden esinlenerek ve kış 2019 hazır giyim geçişinde tüm modellerin kullandığı bu büyük gözlükler ve renkli lensler mega bir tavır veriyor.

Kare, dikdörtgen veya havacı olsun, bunlar sarı, mavi, yeşil ve pembe gibi canlı canlı renklere ayrılır. Neredeyse tek renkli bir cam maskesi gibi. Tasarladığı Dior 2019 gözlük modelleri sanki  genç kuşaktan çıkan yeni enerjiyi tanımlamak için yaratılmış.

RENKLİ DİOR 2019 GÖZLÜK MODELLERİ

Renkler ve modeller hakkında bir çok seçenek aşağıdaki galerimiz de,  herkes için harika bir model  var! Renkli gözlük modelleri hakkında serin olan şey, açık havada, sıcak güneşli günlerde, partilerin özel günlerin görünüşüne ekstra bir cazibe vermesidir. Kare şekiller ise bizim favorimiz!

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kadın Yaz Aksesuar ve Takı Trendleri 2019 başlıklı makalemizde hasır çanta modelleri, kolye trendleri 2019 ve takı trendleri 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen