saç modelleriTrendler

Saç modeli trendleri 2019 2020

Şimdi her yerde göreceğimiz son moda saç modelleri

Acil olarak saçınız için şık bir değişikliğe mi ihtiyacınız var? Mükemmel, çünkü  2019 ‘un en yeni saç modeli trendlerini belirledik ve burada gerçekten her saç tipine uygun saç modelleri ve kesimleri var.

Yeni bir kesim veya yeni bir saç modeli sıklıkla mucizelere neden olur. Ne de olsa, bize yeni bir yaşam hissi verirler ve aynı zamanda bize çok fazla özgüven verebilir ve bizi gülümsetebilirler. Bir sonraki kuaför ziyaretinde doğru seçimi yapabilmeniz için 2019’da hangi saç stillerinin moda olduğunu ve etkileyicilerin, yıldızların ve sokak modacılarının hangi saçları tercih ettiğini araştırdık . Beklentiniz ister kısa ister uzun olsun her bayana göre doğru trend saç şekli bulunabilir.

1. Bebek Topuzu

bebek topuzu saç modeli 2019
bebek topuzu saç modeli 2019

Sabahları hızlı olmak isteyenler için bebek topuzu mükemmel bir seçimdir. Sıkı görünümü ile karakterize Balerin Topuzunun aksine, saç çizgisindeki küçük kıllar ve saç telleri dökülür. Dağınık Topuz için fark: Yele hala yüksek bir topuz ve sıkıca bağlıdır.

bebek topuzu modeli
bebek topuzu modeli

Saç şekillendirme için üst saçları yumuşatmak için sadece biraz saç yağı veya saç spreyi gerekir. Saç maşası ile, topuz çevresinden çıkan saçlarda dalga oluşturulabilir.

2. Bukleler ve dalgalar

Bu  stilde kendimizi yeniden 80’lerde hissediyoruz. Şu anda havuç pantolonlarına, omuz dekoltelerine ve neon renklerine ek olarak, tüm kadınların (ve ayrıca erkeklerin) yaratıkları bukleli saç modelleri trend. Bu yıl, bukleli saç modelleri geri döndü ve bu yüzden sadece plaj dalgalarını değil, aynı zamanda bukleleri de yapıyoruz. Stil için neye ihtiyacınız var? Bir saç maşası, çok fazla saç spreyi ve parmak uçlarınız. Çünkü mükemmel bir son için fırça veya tarakla saçlarınızı taramayın, ancak bunları ellerinizle pompalayın. Böylece buklelerin yapısı korunur ve henüz “yapılmış gibi” görünmezler. Sabahları saç şekillendirme için vaktiniz yoksa,saçlarınız, gece boyunca bukle maşaları yardımı ile bırakılabilir..

bukleli saç modelleri 2019 20
bukleli saç modelleri 2019 20

3. Fransız Kesimi

Şık ilham veren saç kesimleri söz konusu olduğunda , Fransız kızlara göz atmayı severiz ve bu yıl için trend Fransız Kesimi istiyoruz. Gündelik saç stili, temel olarak geri dönüşsüz görünümü ve katlı kahkülleri ile karakterizedir. Saç uzunluğunda tekrar tamamen serbestsiniz ve orta-uzun saçlar seçebilirsiniz. Daha fazla yapı için, fönleme işleminden önce tuzlu bir sprey alın ve saçlarınıza yedirin.

fransız kesimi saç modelleri 2019 20
fransız kesimi saç modelleri 2019 20

Bu arada: kim bu kahküllü katlı kesim saç stilinin şekillendirme olanaklarıyla sınırlayacağından korkuyor, sakinleşebiliriz. Sadece doğal görünümünde değil, daha önce bahsedilen saç modeli trendiyle birlikte bukleler harika görünür.   Eğer kahküllerden  rahatsızsanız, göz alıcı tokalarla yana sabitleyebilirsiniz ve böylece 2019 saç trendlerine doğrudan katkıda bulunabilirsiniz.

4.  Uzun Bob

uzun bob saç modelleri 2019
uzun bob saç modelleri 2019
Saç modeli trendleri 2019 2020
Saç modeli trendleri 2019 2020
2019 Saç modeli trendleri
2019 Saç modeli trendleri

Longbob: Bu bir trend saç modeli ve her zaman akıllarda kalır. Ancak, bu sezon, birkaç basit adımda yapılan şık bir güncelleme aldı:  Efekti elde etmek için, saçınızın ön kısmını yuvarlak bir fırça ile kurutun, hafifçe yukarı doğru çekin ve bir kenara bırakın, çünkü bu konuda yalnızca bir taraf tepe noktası bir kez daha ekstra hacim sağlar.

5. Dalgalı ıslak görünüm

ıslak görünümlü saç modelleri 2019
ıslak görünümlü saç modelleri 2019

En azından şimdi her bayan açık olmalı: bukleler 2019’un saç trendi ! Özellikle özel günler için bu ıslak saç modeli mutlak favorilerimizden biri ve aynı zamanda stillendirmesi de süper kolay olabilir. Bunun için dalgalı saçlarınızı köpükle şekillendirin bu şekilde saçlar  ıslak bir görünüm alıyor.

6. Ortadan Ayrı Düşük Atkuyruğu 

Bu yılın en trend bayan saç modellerinden biri de düşük atkuyruğu yapılmış saçlar. İster daha rahat bağlayıp günlük ister sıkı şekilde bağlayıp özel günlerde ve gecelerde çarpıcı bir stil oluşturabilirsiniz.

Saç modeli trendleri 2019
Saç modeli trendleri 2019

Bir önceki yazımız olan Kabanlar 2019 2020 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller başlıklı makalemizde 2019 kaban modelleri, 2019 kabanlar ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen