saç renkleri

Saç Rengi Trendleri İlkbahar ve Yaz 2019

Açık sarı renkten koyu kahverengiye yaz mevsimdeki trend saç renkleri, doğal saç tonları ve sıcak gölgeler ile parlıyor. Sert kenar kontrastları, renk gradyanlarını köklerden uçlara doğru hassaslaştırmanın bir yolunu sunar ve şık nüanslar altın vurgularla buluşur. Saç rengi favorilerimiz, İlkbahar / Yaz 2019 için sizlere ilham vermek için geliyor.

2019 yaz sezonunda, doğal kahverengiler ve sarılarda çok popüler oluyor. Balyaj ve gölge uygulamaları daha doğal tonlarda 2019 ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilecek. Ancak: açık ve koyu gölgeler arasındaki sert kontrastlar geçmişte kaldı. Köklerden uçlara kadar renk geçişleri, özellikle saçtaki yeni boyama teknikleriyle hafifçe kontrol edilir. Sonuç olarak, saçlar güneş tarafından açılmış ve hafifçe aydınlatılmış gibi görünür – sıradan bir plaj görüntüsü için mükemmeldir.

Saç renkleri ilkbahar / yaz 2019

Sarı saç renkleri: ilkbahar ve yaz 2019

Platin sarı gibi buz gibi nüanslar, sıcak bal tonlarına yer açar. İlkbahar ve yazın yükselen sıcaklıklarına uyması için altın yansımalar sarı saça sıcak bir dokunuş verir . Altın veya küllü sarı saçlarda tamamen doğal görünen bir sonuçla zarif gölgeleri  birleştiren orta ışıkları özellikle popülerdir . Ayrıca ”  Blonde “, altın ve kül tonlarının bir karışımı olarak geliyor.

yaz sarı saç renkleri 2019 2020
yaz sarı saç renkleri 2019 2020

Bakır saç renkleri: ilkbahar ve yaz 2019

Geçen sonbahar ve kışta olduğu gibi, özellikle yumuşak versiyonunda da bakır nüansları talepte kalmaya devam ediyor. Ya sadece yumuşak bakır teller, aksi halde sarı saçların arasından esner ya da bütün kafa hafif kırmızı renkte parlar.

bakır saç renkleri 2019 yaz trend
bakır saç renkleri 2019 yaz trend

Kahverengi ve siyah saç renkleri: ilkbahar ve yaz 2019

Tam ve kadifemsi kahverengi tonları bir sonraki sezonda kesinlikle moda! Zamansız güzel: parlak koyu kahverengiden siyaha kullanılıyor. Bordo renklerin yerini, koyu sarı saçlarda kül sarışın çizgilerle değiştirir. Bu trend Kirli Esmer olarak adlandırılır ve hem blogcularda, hem de podyumlarda görülür!

gölgeli kahve saç renkleri 2019 yaz
gölgeli kahve saç renkleri 2019 yaz

Pembe saçlı: ilkbahar ve yaz 2019

Tabii ki, pembe saç zaten trendler arasında vardı. Fakat hem yıldızlar hem de tasarımcılar gül saçlarından ayrılamıyor. Görünüm en iyi platin sarısı ya da en azından açık renkli saçlarda işe yarar.

ilkbahar yaz saç rengi trendleri 2019 20
ilkbahar yaz saç rengi trendleri 2019 20

Rosé saç ve daha fazla ilham veren en iyi saç renkleri nelerdir, burada okuyun. Saçınızı Bu Yaz Vurgulamak için En Trend Yol Aydınlatıcı Gölgeler

Bir önceki yazımız olan 12 Nefes Kesen Saç Rengi Trendleri 2019 başlıklı makalemizde saç rengi trendleri ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen