saç modelleri

Saçınızda Eşarp Kullanmanın 4 Yolu

Saçınızda Eşarp Kullanmanın 4 Yolu

Eşarpların dolabımızda en pratik aksesuarlardan biri olduğu kanıtlanmıştır. Bunları, çok fazla düşünmeden, onları uygulamaya koymanın bazı yollarını listeledik.Gerçekten kullanım açısından çok yönlüler.  Çantanın sapında, bilekte, üstte ve hatta, kötü saç gününün bizi kurtaran saçımıza yeni bir stil kazandıran en güzel aksesuar.

Saçların kötü olduğu günlerde,  kabarma, aşırı hacim ve yağlılık belirtileriyle uyandığınız günlerde eşarplarınıza bakın . Hüner basittir: kirli saçları  gizlemek ve güzel bir kahraman olarak kullanmak için dağınık bir topuzda harika olur. Aşağıda, saç stilleri detayları için dört inanılmaz yol seçtik.

DAHA FAZLA: 5 En Popüler Bayan Saç Trendleri 2019

Saçınızda Eşarp Kullanmanın 4 Yolu

Atkuyruğu

Kuyruk, elastik toka üstünde eşarpla modayı uygun bir stil verir. Buradaki ipucu normalde saç stilini yapmak ve etrafındaki toka üstüne eşarbı sararak işlemi bitirmek.

eşarpla saç modelleri 2019
eşarpla saç modelleri 2019

Topuz

Dağınık saç günlerinin tadını çıkarmanın en güzel yolu  eşarp ve bandanalarla dağınık bir topuzun tadını çıkarın.

eşarpla yapılan saç modelleri 2019
eşarpla yapılan saç modelleri 2019

Bandana olarak takın

Kıvrım ve yağlılığı gizlemenin hatasız bir yolu: eşarpı bir bandana olarak kullan. Çok şık olmanın yanı sıra, bu aksesuar tüm saç sorunlarını gizliyor.

eşarpla yapılmış saç modelleri 2019 2020
eşarpla yapılmış saç modelleri 2019 2020

Eşarpla saç modelleri 2019 sokak modasında çok trend oluyor. Stilinizi aha etkili yapacaktır. Sonuç çok hoş ve havalı bir çekicilik.

eşarpla yapılan saç modelleri
eşarpla yapılan saç modelleri

Eşarpları saçınızda kullanmadan önce saçlarınıza uygulamak için bazı saç spreyleri kullanmalısınız. bunlar dağınık bir etki için, aşırı hacimi kontrol etmek,  saçları kıvırmak ve saçları daha sağlıklı yapmak için saça parlaklık kazandıran en iyi seçeneklerden olmalı.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz kolay 9 saç örgüleri başlıklı makalemizde 2018 yaz saç örgüleri, 2019 örgü saç modelleri ve 2019 saç örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen