saç renkleri

Saçınızı Bu Yaz Vurgulamak için En Trend Yol Aydınlatıcı Gölgeler

Kuaför salonlarının favori saç gölgeleme işlemleri  balyaj, ombre ve röfle gibi  pek çok saç boyama teknikleri ile kutsanmış olduğunu bulunuyoruz. Sosyal medyadaki en son saç renkleri için trend saçı vurgulama tekniklerini karşılamanın zamanı geldi . Saçınızı Bu Yaz Vurgulamak için En Trend Yol Aydınlatıcı Gölgeler !

Saçlar için Trend Aydınlatıcı Gölgeler 2018 2019 Yaz

Eğer saç gölgesi için balyaj tercih ediyorsanız, bu tekniğe de aşık olacaksınız! Balyaj artık saçınızı vurgulamak için en doğal görünümlü tekniğin başlığını taşımamaktadır. Aydınlatıcı gölgeler, eski balyajdan daha da karmaşıktır ve saçınıza en güzel ince doğal vurgular verir. Saç aydınlatma tekniği, bir seferde sadece birkaç ayrı saçı ayırmayı içeren serbest boyama tekniğidir. Saç telleri, balyaj tekniği ile saçlarınızı vurgularken olduğu gibi folyolarla ayrılır.

Ana fark, her folyoya giren saç miktarıdır . Tel ışıklandırıcılar için saç rengi uzmanları çok ince saç parçaları kullanırlar. Uzmanlara göre, en iyi sonuçları elde etmek için, saç renklendiricinizin doğrudan saç çizgisinden saç tellerini alması gerekir. Bu şekilde yaz güneşiyle açılan gölge etkisini elde edersiniz. Bununla birlikte, aynı zamanda orta uzunluklar dan uçlara kadar da yaptırabilirsiniz, o kadar güzel görünecektir ki hayran kalacaksınız. Bu yeni saç rengi trendini görmek için Instagram da kuaförlerin sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Bu aydınlatıcı gölgelerin diziliş tekniği, güneş açığı mükemmelliğine dair herhangi bir renk görünümünü anlatıyor. Yerleşim ile birlikte yoğunluk, her seferinde mükemmel bir bakım gerektirmeyen parlaklığı garanti eder. Eğer doğru uygulanırsa, saçlar uzadığında yatay bir sınır çizgisi yoktur. Uygulamalar arasında 3-4 ay arasında kullanım vardır.

Saç aydınlatmasının, balyajdan ayıran  birkaç avantajı vardır. İlk olarak, saçınızın daha büyük bir miktarında daha az hasar ile yeni, parlak bir görünüm elde edersiniz. Ağartmadan kurtulabiliyorsanız bu şekilde saçınızın zarar görmesi en aza indirgenir. İkinci olarak, uzun saçlar, sa bazı durumlarda tıkanık görünebilen balyaj gibi değil ve düzenli çizgilerle daha doğal görünüyor. Saç uzadıkça renkler hiçbir sorun yaşanmayacaktır, çünkü gölgeli saç telleri saçınızın geri kalanıyla kusursuz bir şekilde karışır ve son derece doğal bir genel etki bırakır.

Aydınlatıcı gölgeler,  çeşitli renklerde yapılabilir altın sarı trend olarak yükseldi , kırmızı, bakır saçınızın rengi ve tercihlerine bağlı olarak seçilebilir.  Aydınlatıcı gölgeleri hangi renkte seçerseniz seçin, saçınızı temelde şık bir görünüme dönüştürecektir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Bayan saç renkleri ve modelleri 2019 başlıklı makalemizde 2019 saç modelleri, 2019 saç renkleri ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Merhaba saçlarım koyu renk siyah gibi . Siyah rengin üstüne hangi renkte gölge yada balyaj yaptırmalıyım? Cilt tonum koyu renk önerilerinizi bekliyorum.

  2. Merhaba Sude hanım, anladığım kadarı ile saç renginiz siyaha yakın ve cilt tonunuzda koyu renk yani esmer bir bayansınız. Size omre tarzı gölge ve balyajlar yakışır. önemli olan saç dipleriniz doğal tonlarda yada kendi saçınızın renginde kalması üstüne küllü sarı, karamel, gri, koyu sarı, bal köpüğü, fındık kabuğu, açık kumral gibi renklerde gölge yada balyaj yapılabilir. Ama en çok bal köpüğü ve küllü gri gibi gölge renkleri yakışır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen