saç kesimleri

Saçınızı Kesmeden Nasıl Değiştirirsiniz?

Saç görünümünü değiştirmek istiyor, ama saçınızı kestirmek ya da boyamak istemiyor musun? Bunu aksesuarlarla da yapılabilirsiniz

Saç aksesuarları sadece küçük çocuklar için değildir. (Dışarıda bir milyon parlak kelebek klips takan 90’lı çocuk var mı?

İnci Ve Kadife Kafa Bantları

Saç bantlarına bayılıyorum, çünkü saçlarımı çekmiyorlar. Düz saça ekstra yükseklik verir ve sıkıcı bir güne ışıltı katmanın harika bir yoludur. Ayrıca, saçlarınızdaki kusur ve can sıkıcı durumları kapatabilmek içinde harika bir tercihtir.

Saçınızı Kesmeden Nasıl Değiştirirsiniz?
Saçınızı Kesmeden Nasıl Değiştirirsiniz?

İnci Saç Bantları

Eski bir tişört, yırtık kot pantolon ve yarım elmas süslemeli kadife kafa bandıyla kontrast bir görüntü elde edebilirsiniz.

Süslenmiş Taçlar

Taçlar çok eski ve romantik şeylerdir. Bu taçları kullanarak saçınızda farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Saçınızı Kesmeden Nasıl Değiştirirsiniz?
Saçınızı Kesmeden Nasıl Değiştirirsiniz?

Süslenmiş Taçlar Nasıl Giyilir?

Taçlar, süper pratik ve acı verici güzelliğin mükemmel karışımıdır.  El yapımı ve gelin kıyafetleri için mükemmel bir tercih oluşturulabilir.

Saçlarınızın ön taraflarını taçla arkaya sabitleyerek, uzunlukları serbest ve akıcı halde bırakabilirsiniz.

Saç Tokası

Tokalar iki ana amaca hizmet eder: saçınızı yüzünüzden ayırmak veya daha kısa telleri yerinde tutmak, genel görünümünüze renk, ışıltı ve ayrıntı katmak.

Saçınızı Kesmeden Nasıl Değiştirirsiniz?
Saçınızı Kesmeden Nasıl Değiştirirsiniz?

Saç Tokası Nasıl Takılır?

En tatlı, en şirin, en güzel saç aksesuarlarını yapan birçok marka vardır. Size onlardan bahsetmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Pırıltılı, ışıltılı, genellikle ilham alınarak üretilirler. Soluk pastel tonları, okyanusu seven kızlar için mükemmel bir tercih olacaktır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz aksesuarlar kullanan kişiye farklı bir tarz katabileceği gibi saçlarını kestirmiş olmanın pişmanlığını da yaşatmamış olacaktır. Çünkü kesilen bir saçın tekrar eski haline gelebilmesi ayla hatta yıllar alabilir ve bu da sonradan yaşanacak bir pişmanlığın geri telafisi olmayacak sorunlarla yüzleşmesi anlamına gelecektir.

Saç kadın ve erkeğin güzelliğini ön plana çıkarmaya yarayan ve çok önemli bir tamamlayıcıdır. Doğru bir kesim, boya ve model tercih edildiğinde saçlarda istenen görüntünün oluşması sağlanabileceği gibi daha şık olmanızı da sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan İnce telli saçlar için kısa saç kesimleri 2020 başlıklı makalemizde 2020 saç kesimleri, ince telli saçlar için saç kesimleri ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen