saç modellerisaç renkleri

Sarı gölgeli saç renkleri ve modelleri 2019

Sarı gölgeli saç renkleri ve modelleri 2019

Esmerler not alın! Denemeniz gereken başka bir güzel saç trendi daha var. Kısa bir süre önce, şık bir değişim sunan gölgeli saç renkleri  trendi hakkında bilgi verdik . Bu kahverengi esintili  saç renklerinden daha belirgin bir şey istiyorsanız, sarı gölgeli saç renkleri ve modelleri 2019 trendleri sizin için mükemmel olabilir. Kuaförler, bu trendin Instagram hesapların’da da çok beğenildiğini açıklıyor.

Sarı gölgeli saç renkleri ve modelleri 2019

Bu tipik bronde saç rengi değil. Bronde, sarı ve kahverenginin arasında kalan bir gölge. Bu saç rengi genellikle, boyut veren sarışın vurgularla kahverengi bir tabandan oluşur. Öte yandan 2018 ‘de yükselişe geçen ombre uygulmasına da benziyor.

Bu saç trendi, yavaş yavaş birbiri içine geçerek kahverengi ve sarı tonlar içerir . Sarı uçlara dönüşen koyu bir dible başlar. Neredeyse bir ombre, ama çok daha yumuşak bir geçişle. Renkler birbiriyle yumuşak  eriyerek güzel bir boyut yaratır.

Sarı gölgeli saç modelleri renk eritme tekniği kullanılarak yapılabilir. Bu, gölgeleri herhangi bir satır bırakmadan birlikte karıştırmak anlamına gelir. Doğal esmerler, saç kökleri zaten karanlık olduğundan, bu boya işi için mükemmel adaylar. Daha hafif saça sahip olanlar, köklerini daha cesur bir etki için koyultmak zorunda kalabilirler.

Başlangıçta,  sarı gölgeli saçlar  koyu kökler  ve buzlu sarışın uçlarını içerir. Bununla birlikte, onu özelleştirebilir ve bal-sarışın tonları ile benzer bir etki elde edebilirsiniz. Birçok bayan, daha soğuk bir boya tercih etmekten korkar, bu nedenle tüm sıcak tonlu renkler için harika bir alternatiftir.

Bu renkleri isteyenlerin  önce köklerini koyultması gerektiğini söyleyebiliriz. Doğal esmerler bu adımı atlayabilir. Aynı zamanda  bu kadar dayanılmaz kılan koyu tonlu kontrastı yaratmak için bir parlatıcı ve bir toner kullanılmalı.

Doğal esmerler kadınlar için en düşük bakım gerektiren boyalardan biridir. Kökler koyu kaldığı için, kuaförünüzü bir süreliğine görmeye gerek yok.Çünkü saç renginiz siz yaptıktan sonra bile aylarca gözükmeye devam edecektir. Saçların ne kadar uzarsa, o kadar da güzel olacak. Sıkı programları olan bayanlar, yeni mevsime yeni bir değişim ile başlayacakları harika bir saç  trendi. Düşük bakım gerektirecek, zamana göre daha iyi olan güzel saçlar elde edebileceksiniz.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 Yaz kolay 9 saç örgüleri başlıklı makalemizde 2018 yaz saç örgüleri, 2019 örgü saç modelleri ve 2019 saç örgüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen