Makyaj

Sarı Göz Farı ile 2018 Yaz Göz Makyajı

Sarı renk, moda ve güzellik dünyasında fırtına gibi giriyor! 2018 yaz göz makyajı trendlerinde sarı göz farı çok popüler. Sizde göz farı renk seçimlerinize bu yaz sarı renk  ekleyebilirsiniz . Herkeste iyi gözüken  sarı allık trendini hatırlıyor musunuz ? Sarı göz farı, kahverengi olanlara da benziyor. Bu sıcak tonun kullanılması çok kolay. Bu bahardaki en gözde göz farının nasıl sürüleceğine dair ilham almak isterseniz aşağıdaki resimlerimize göz gezdirin.

Sarı Göz Farı ile 2018 Yaz Göz Makyajı

İki zıt renkler, birlikte çarpıştığında sihir gerçekleşir! Mor ile sarı karıştırmak için biraz cesaret gerekli, özellikle  Instagram da bu göz farı kombini çok trend.

Sarı göz farı sizin için yeterince iyi değilse, siyah eyeliner ile beyaz olanı değiştirin.

Sarı dumanlı göz makyajı da yapabilirsiniz ve gördüğümüz en güzel bahar makyajlarından biri!

Sarı tonlu pırıltılı  göz makyajı, fazladan korkmayanlar için yapılır.

Sarı far  trendini test etmek istiyorsanız, ancak yine de güvenli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, sarı bir tonla altın bir göz farı arayın.

Kalın sarı bir göz farı ile yapabileceğiniz pek çok seçenek var. Monokromatik bir görünüm veya renk engelleyici bir canlı kombinasyon ile bir açıklama yapabilirsiniz.

Sarı yarı kesimli göz makyajı göz kapaklarınıza yeni bir boyut kazandıracak.

İç köşe vurgulamak için her zaman altın pırıltılı göz farı kullanmak zorunda değilsiniz.. Gördüğünüz gibi, bu canlı sarı renk, karşı konulmaz güzel görünüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen