GüzellikSaç Bakımı

Seyrek ve ince telli saçlar için hacim veren 8 ipucu

Seyrek ve ince telli saçlar için hacim veren 8 ipucu

İnce telli ve seyrek saçlar bazı zamanlar da çok kullanışlı olabilir, ancak bazen çok can sıkıcıdır. Eğer hacimli saçlara sahip değilsem,z, bu ipuçlarını kontrol edin ve gür saçlar elde edene kadar bunları yapmaya devam edin!

Seyrek ve ince telli saçlar için hacim veren 8 ipucu

# 1. Boş alanları hareket ettir

Eğer normalde saçınızın solunda boş alan varsa, sağda olsun. Saçın boş bölgeye alışır. Yani saçlarını diğer şekilde attığın zaman, köklerinde daha fazla formül yaratırsın. Kolay!

# 2. Tarak

Saçınızı rahatlatmak için bir tarak kullanın. Bir parça saç kaldırınız ve kısa parçaları arkaya doğru yönlendiriniz. Bunu köklere yakın bölgelerde yapın. Saçları daha sonra krepe yapın ve biraz saç spreyi ile bitirin. Saçlarınız hemen daha gür görünüyor.

# 3. Katlar

Katlı bir saç kesimi yapalım! Bir kuaför için anında hacim için ince tabakalar kesilir. Katlar saçlarınıza daha fazla şekil ve hareket kazandırır, böylece saçlarınız çok daha dolgun görünür.

# 4. Saç kurutma makinesini baş aşağı durup kullanı

bu yöntem saç köklerinin dik durmasını sağlar ve bu daha fazla hacim oluşturur. Başınızı öne doğru eğin ve saçlarınızı aşağı sarkıtın, daha sonra saç kurutma makinesini saçların arasından geçirin. Ellerini kullan ve bir tarak kullan. Oldukça etkili!

# 5. Çok fazla ürün

Çok fazla saç bakım ürünü kullanmayın, eğer çok fazla farklı saç ürünü kullanırsanız, saçlarınız daha ağır olur ve daha hızlı aşağı asılır . Bir veya iki iyi şekillendirici ürün seçin.

# 6. Dalgalar

Eğer gerçekten daha hacimli saçlar istiyorsanız, bir araca ihtiyacınız var. Saçınızı bir maşa demiri ile kıvırın ve bukleler soğuyana kadar bekleyin. Daha sonra saçlarınızı hafifçe tarayın.  :Süper parlak dalgalar ile saçlar dolu bir demet gibi.

# 7. İki kuyruk

Saçlarınızı çok zayıf buluyor musun? Bu ipucu sizin için mükemmel! Birbirinden kısa iki küçük kuyruk yapın ve ince elastik bantlarla sabitleyin. Sonra bir kuyruk yapmak için iki kuyrukları birleştirin. Bu kuyruğunu iki kat daha kalın gösteriyor.

# 8. Kuru şampuan

Kuru şampuan sadece bir yıkama gününü atlamak değil, aynı zamanda çok fazla doku oluşturur . Bu, saçınızda daha fazla tutuş ve hacim sağlar. Kuru şampuanları saç köklerine püskürtün ve çekilmesine izin verin. Artık diğer saçları tarayın ve saçlarınız bütün gün iyi durumda ve hacim olacak!

Seyrek ve ince telli saçlar için köpük, sprey ve şampuan öneriniz varsa aşağıdaki yorum alanında bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Bu sayede bu sorunu  yaşayan tüm kadınlara fikir vermiş olacaksınız…

Bir önceki yazımız olan Her Kadının Mutlaka Bilmesi Gereken 4 Güzellik Becerisi başlıklı makalemizde güzellik, güzellik ipuçları ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen