Sokak ModasıTrendler

Şimdi Moda Olan 8 Yeni Sokak Stili Trendleri

Pistler büyük moda trendleri hakkında her yeni sezon bizi bilgilendirir; ama şu an ne giyeceğimi bilmek istediğimizde sokak modası stillerine dönüyorum .

Neyse ki, İlkbahar 2019 Moda Haftası takvimine girerken, bu sokak modası stillerinin ne olacağına dair bir fikrimiz var – böylece kıyafetlerimizi planlamaya başlayabiliriz.  New York Moda Haftası’ndan hemen önce sokaklarda rastlanan, hayvan deseni izlerinin, parlak renklerinin ve geniş paçalı jean’in geri dönüşünün yeniden canlanmasını bekleyebilirsiniz. Burada, en şık kadınlar tarafından benimsenen “2019 sokak modası kadın moda trendleri”  var .

Ayrıca Bakınız: İlkbahar / Yaz 2019 Kadın Moda Trendleri

Çabuk şekillendirme oyunlarından yeni yeni silüetlere ve yeni ve parlak renklere kadar, bunlar Moda Haftası sokak modası stilinin ve 2019’un en büyük tonunu belirleyen sekiz trend.

Şimdi Moda Olan 8 Yeni Sokak Stili Trendleri
Şimdi Moda Olan 8 Yeni Sokak Stili Trendleri

1 Saç Tokalar

Moda Haftası gardırobuna en olası olmayan ilave mi? Kendimizi tokalara teslim etmeliyiz. Çocukluğumuzun temel özü, bir geri dönüş yapmak ve 2019 için tamamen trend görünüyor.

2 Geniş Bacaklı Kot

Bu sezon modaya girenlerin denimde yeniler olduğunu görüyorsanız, daha geniş bacaklar olacaklarına bahse girebilirsiniz. Taşlanmış kotlar ve geniş modeller, “anne” kotlarına paralarının karşılığını veriyor.

3 Takımlar ve tulumlar

Moda da en kolay öne geçme kıyafeti tulumlar. Manşonlar ve ağır kumaşlar sayesinde, daha soğuk havalarda kolayca biçimlendirebilirsiniz.

4 Yılan Baskı Botları

Moda, Batı’nın ve 80’lerin etkilerini çeken yeni bir favori çizmeye sahip. Topuklu yılan desenler; bunlar doku ve kıyafetler ile çarpıcı stiller yarattığını görebilirsiniz.

5 Hayvan Desenler

Leopar desenlerinde hayvan desenli elbiseler, mevsim için bir moda trendi olmuştur; Şimdi hemen hemen her şeyde kalın leopar desenler ve çizgiler yakalayabilirsiniz. Bir ceket, bir topuk, bir etek ve pantolon, vahşi trendin bir kısmını giydiğiniz her şeye dahil etmenin kolay yoludur.

6 MAskülen & Belmando Pantolonlar

Kot pantolonlara rakip bu geniş maskülen pantolonlar sokak modasında oldukça tarz görünüyor. Takım elbise ve tek pantolonlar  ve belmando pantolonlar gibi daha cilalı bir yinelemeyle geliyor.  Bu alt kısımlar herhangi bir kıyafeti kolayca yükseltir, ancak spor ayakkabılarla giymekten korkmayın.

7 Kareli Desenler

Pantolonlarda, ceketlerde, eteklerde ve hatta ayakkabı ve çantalarda ekose desen, yeni stil için basılmış bir ürün. Parlak renk şemalarında ve yeni silüetlerde yeniden şekillendiğinde harika görünürler.

8 Parlak Renkler

Bu sezon parlak renklerde, çeşitli vurgulayıcı renk tonlarında öne çıkan kıyafetleri görmeyi bekleyin. Sıcak pembe, turuncu, mavi ve sarı düşünün – küçük dozları unutabilirsiniz.

Şimdi Moda Olan 8 Yeni Sokak Stili Trendleri

Bir önceki yazımız olan Kabanlar 2019 2020 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller başlıklı makalemizde 2019 kaban modelleri, 2019 kabanlar ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen