Kombinler

Siyah Elbise Altına Ne Renk Çorap Giyilir?

Siyah elbise altına ne renk çorap giyilir sorusu sıkça sorulur. Özellikle siyah elbise ile hangi renk çorabın uyumlu olacağı ile ilgili her zaman şüpheler vardır.

Siyah asil bir renktir ve bu asil renge uyumlu bir renkte çorap giymek, sizi daha da asil bir hale getirir.

Örneğin geceleri dışarı çıkmak için siyah elbise ile dantelli bir çorap güzel bir ikili oluşturur. Tabii ki bu durumlarda yüksek topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir.

Bir ayrıntı: İşe giderken bu tür çorapları giymekten kaçının. Her ne kadar zarif dursalar da iş hayatında zarafet belli bir derecede geçerlidir.

Önemli Bir Soru: Siyah Elbise Altına Ne Renk Çorap Giyilir?

Siyah Elbise Altına Ne Renk Çorap Giyilir
Siyah Elbise Altına Ne Renk Çorap Giyilir

Bu elbise rengi seçimi kullanana saygı duydurur siyah elbette özellikle hareketlendirilmiş elbise seçildiğinde insanı çok daha dikkat çekici bir hale dönüştürür. Erkekler zarif, asil, havalı kadınları sever. Tabii ki böyle görünen kadınlar da hemcinsleri tarafından içten içe kıskanılır. Böyle bir durum söz konusu olduğu için de siyah elbise altına ne renk çorap giyilir sorusunun cevabı da öğrenilmek istenir. Bunun için moda dergilerine bakılır, modacıların yorumları dinlenir, internette araştırma yapılır ve en doğru cevap bulmaya çalışılır.

Her Kadın Siyah Sever

Her kadın siyah renkli elbiseyi sever. Ancak altına giyilecek çorabın renginde takılabilir. tül çorap, dantelli çorap, file çorap, siyah elbise altına giyilebilir.

Ten rengi, pastel ton, elbise ile aynı renk olan renkte çorap bir ton açık renkli çorap da siyah elbisenin altına giyilebilir.

Genellikle siyah elbiseyi neyle giyeceğini bilmediği için bu renk bir elbise almaya karar veremeyen kadınların olduğu da bilinmektedir. Siyah elbiseler arasında her zaman görünümünüze en uygun olan rengi bulursunuz. Siyah rengin de farklı tonları vardır. Açık siyah, koyu siyah, parlak siyah, mat siyah gibi farklı tonlar ile farklı renklerdeki çoraplar kombin edilebilir.

Siyah Elbise Altına Ne Renk Çorap Uyar
Siyah Elbise Altına Ne Renk Çorap Uyar

Siyahın, bilindiği gibi zıt renklerle de harika bir kombin edilmesi de söz konusudur. Her yaştaki kadın için muhteşem bir görüntü sağlayan siyah, elbette sadece kadınlar için değil erkekler izin de tasarlanmaktadır. Erkekler siyah bir takım elbisenin altına siyah bir çorap giymelidir. Bu, klasikleşmiş bir kombinasyondur.

Kadınlar içinse durum bu şekilde değildir. Siyah elbiseye hareket vermek adına beyaz ince bir çorabın da giyilmesi mümkündür. Ancak burada sözü edilen beyaz renkli çorap ince olmalı ve ten rengini de belli etmelidir. Kalın beyaz bir çorap giymek uygun değildir.

Siyah elbiseli bir kadının çekiciliği, iyi yapılmış bir makyaja da çok bağlıdır. Siyah bir elbise mutlaka canlı ve etkileyici renkler gerektirir. Dudakların ve gözlerin vurgulanması önemlidir. Aksi takdirde yüzünüz solgun görünebilir. Bu, siyahların kadını olarak anılmak istemenler için bir tavsiyedir. Yoksa siyah elbise, siyah çorap, siyah ayakkabı ve sihay renkli takılar ile de çok tarz görülebilmesi mümkündür.

Siyah Giymek Özen İster

Siyah Elbise Altına Hangi Renk Çorap Giyilir
Siyah Elbise Altına Hangi Renk Çorap Giyilir

Siyah elbise altına ne renk çorap giyilir denilirken siyah renkli bir elbise giyildiğinde her zamankinden daha fazla dikkatli olunması gerektiği tavsiye edilir. Ufacık bir leke bile siyah renkte kendisini hemen belli edecektir. Hatta örneğin siyah elbise giydiğinizde evcil hayvanınızı kucağınıza alırsanız bu bile anında belli olacaktır. Zira hayvanın tüyleri siyah elbisenin üzerinde hemen fark edilecektir.

Siyah bir elbise gri bir çorabı tercih etmeniz pek de uygun değildir. Gri elbiseye mat bir görünüm sağlayabilir. Açık tenli iseniz siyah çok daha dikkat çekici olacaktır. Örneğin siyah kısa bir elbise ile ince bir siyah çorap dikkatleri üzerinize çekme açısından en doğru tercihlerin başında gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan İş Görüşmesinde Ne Giymeli? başlıklı makalemizde görüşme, iş ve İş Görüşmesinde Ne Giymeli? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen