Kombinler

Siyah Elbise Takı Kombinleri: 2021 Trendleri

Siyah elbise takı kombinleri ile şıklık yarışında önde olursunuz. Ancak bunun gerçekleşmesi için siyah bir elbise ile hangi takıların takılacağını iyi bilmelisiniz.

Gümüş ve altın gibi metal küpeler, siyah elbiseler için harika seçeneklerdir. Koyu renkli parçalar da çok güzel bir kontrast oluşturur ve görünümü daha modern hale getirir. Daha resmi etkinlikler için klasiğe yatırım yapmaya değer. İnci ve zirkon küpeler önerilir

Siyah bir elbise için takılar onun zamansız zarafetini tamamlamalıdır, bu nedenle gümüş ve altın aksesuarlar elbette bir kadının kıyafetlerini zenginleştirmek için mükemmel ve kanıtlanmış bir fikirdir.

Siyah Elbise Takı Kombinleri İçin Küpeler

İnci küpeler ve kolyeler, tamamen siyah görünümler için mükemmeldir. Çok zarif ve son derece klasik bir görünüm meydana getirir. En modern inci kolyeler ya da klasik olanlar silap elbise ile kombin edilebilir.

Siyah Elbise İle Hangi Renk Çanta Uyumlu Olur?

Siyah Elbise Takı Kombinleri
Siyah Elbise Takı Kombinleri

Örneğin, siyah tonlarında veya hatta başka bir renkte bir elbise seçerseniz, model olduğu sürece daha ayrıntılı bir siyah kullanın. Örneğin detayları olan cüzdan cüzdan seçeneği olabilir.

Siyah elbise bir klasik kadın gardırobunda ister basit, dar kesim bir kıyafet olsun, ister feminen dantellerle zenginleştirilmiş olsun, işe yaramadığı zaman yoktur. Ancak başarılı bir stilin sırrı sadece ana karakterinizi seçmekte değil, onu doğru aksesuarlarla eşleştirmenizde de yatmaktadır.

Siyah Elbise İle Kullanılacak Aksesuarlar

Siyah bir elbise için takılar zamansız zarafetinizi tamamlamalıdır, bu nedenle gümüş ve altın aksesuarlar elbette bir kadının kıyafetlerini zenginleştirmek için mükemmel ve kanıtlanmış bir fikirdir.

Kolyeler, küpeler, bilezikler ve yüzükler, sahibinin güzelliğini incelikle vurgular ve koyu renkle güzel bir kontrast oluşturur. Diğer aksesuarlarda olduğu gibi, kostüm takıları da siyah elbisenin kesimiyle uyumlu olmalıdır.

Basit bir kesim için büyük, zengin bir şekilde dekore edilmiş süsleri tercih edin. Bununla birlikte, elbise abartılıysa, örneğin siyah asimetrik elbiseler, minimalist ve zarif bir versiyondaki aksesuarlar daha iyi görünür.

Siyah Elbise Ve Çanta Kombinasyonu

Siyah Elbise Takı Kombinleri
Siyah Elbise Takı Kombinleri

Ve tabii ki çanta önemli bir aksesuardır. Çantayı seçerken, görünümünüzü hazırladığınız durumu unutmayın. Ama hangi renk çanta seçilmelidir?

Siyah elbise takı kombinleri oluştururken ayakkabı tonlarına daha yakın, eski tarz modaya geçmek mümkündür. Bu nedenle, daha modern çözümler ararken, tüm setin rengiyle eşleşen bir renk seçin veya stile tamamen yeni bir renk ekleyin.

Kısa Siyah Elbise İçin Mükemmel Ayakkabı Seçimi

Siyah elbise takı kombinleri hazırlarken ayakkabı seçiminin de önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Kısa siyah elbise ile modern bir ayakkabı giyilebilir. Klasik ayakkabılarla kombinlenen siyah elbise şık ve modern görünüyor. Soğuk aylarda botlar kıyafetinizi tamamlayabilir. Spor ayakkabılarla eğlenceli ve günlük kullanım için giyinmiş olursunuz.

Kısacası, siyah bir elbise için düz ayakkabılar, her şeyden önce, bir düğün veya arkadaşlarla bir hafta sonu buluşması gibi daha az resmi bir kıyafeti tamamlamak için harika bir fikirdir.

Siyah elbiseniz klasik kesimli bir modelse daha etkileyici renk ve modellerde ayakkabı ve takı tercih ederek aksesuarlara bayılabilirsiniz.

Klasik bir elbise ile takılardan, bol çantalardan ve avangart topuklu ayakkabılardan korkmayın Ancak, setin öğelerinin stile göre birbiriyle eşleşmesi gerektiğini unutmayın.

Ten Rengi Aksesuarlar

Siyah Elbise Takı Kombinleri
Siyah Elbise Takı Kombinleri

Siyah elbise takı kombinleri yaptığınızda ve siyahın bu kadar resmi ve ciddi olmasını istemediğiniz anlarda, onu narin bir ten rengi yani bej ve krem ​​tonları ile ayırabilirsiniz.

Öte yandan, siyah bir elbise ile giyilen ten rengi topuklu ayakkabıların bacaklarınızı optik olarak gerdiğini unutmayın! Böylece stil için hafif bir çanta ve hafif bir ceket ekleyebiliriz.

Aksesuarların elbiseyle uyumlu olup olmadığını düşünmekten çok daha önemli olan, kullanılan aksesuarların birbiriyle uyumlu olup olmadığıdır.

Bir önceki yazımız olan İş Görüşmesinde Ne Giymeli? başlıklı makalemizde görüşme, iş ve İş Görüşmesinde Ne Giymeli? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen