saç kesimleri

Sonbahar Bayan Saç Kesimleri 2019

Sonbahar Bayan Saç Kesimleri 2019

Trendlerin ne kadar hızlı değiştiğinizi görüyoruz özellikle saç kesimleri için sık olması bizi üzüyor. Bir gün bu yazın son moda saç kesimini yapıyoruz aniden yaz bitiyor ve farklı bir saç kesimi ve rengi popüler oluyor.  Bu yıl bayan saç kesimlerinde kahküller ve orta boy saç kesimleri yükselen trendler arasındaydı. Uzun saçlar pek tercih edilmedi. Katlı ve orta boy saç kesimleri ile büyük bir yükselişe geçti.

Sonbahar Bayan Saç Kesimleri 2019

Mevsimi değiştirmeyi reddetmek yerine, sevdiğiniz bir şeye  bir saç kesimi gibi tercihlerinizi belirleyin. Sonbaharı sizde yeni bir saç kesimi ile kucaklayın omzunuzdaki saçlara yeni ve taze bir  görünüm kazandırmak sizi sonbahar için kısa sürede motive edecektir. Ayrıca saç renginizde yeni bir değişiklik de düşünebilirsiniz. Bakınız: 5 Sonbahar Saç Rengi Trendleri

Aradığın şeyden emin değil misin? Bu sonbaharda en iyi, en stilist görünümleri elde etmek için en tanınmış kuaförlerin bazılarını inceledik . Zarif dokulu lobunuzu güncellemek veya en son kahkül trendini merak ediyorsanız, bu sizin için kusursuz 2018 2019 sonbahar saç kesimleri kılavuzu olabilir.

Omuz Uzunluk Lob Saç kesimleri

Uzun bob sonbahar üzerinden bir imza yapacak en popüler kesim olduğunu söyleyebiliriz.   Victoria Beckham gibi modacı kızlar genelde bu kesimi tercih ediyorlar.

Uzun bob ve Lob saç kesimleri, sofistike, şık ve stil tercihinize göre şekillendirme yaparken bir çok olanak sunar. Anahtar, benzersiz yüz yapınıza göre uyarlamadır. Bizim önerimiz? Stilistinizi ne aradığınızı göstermek için bol miktarda fotoğraf getirin, sonra saç dokusuna ve yüz şeklinize özgü kesimi yapmak için birlikte çalışın.

uzun saçlarınız yaz mevsiminde yıpranma ve aşınma ile karşı karşıya geldiyse, lobun mükemmel geçiş kesimi olarak çalışabileceğini söyleyebiliriz .

Lob geleneksel olarak sınırlı katmanlarla küt bir kesimdir, bu sayede birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Hafif, dağınık kıvrımlar sayesinde eklenen dokuya sahip olabilirsiniz, yarattığı bu zahmetsiz tarz sizi harika gösterecektir.

Kısa saç kesimleri

Bu bebeksi kısa kesim son yıllarda güzelliğin ne olduğuna dair standartlara uymayan cesur kadınlar içindir . Bu saç kesimi  yüzünü rock ‘n roll’sa göre daha Parisli kadın gibi şık bir şekilde çerçeveler.

Uzun, oval bir yüzünüz bu varsa kesimin inanılmaz göründüğünü söyleyebiliriz, bu stil varyasyonlarının saç dokusu ve kahkül tercihinize bağlı olacağını da ekleriz. Kahküllerin uzunluğu ve çılgınlığı ile oynayabilirsiniz.

Kıvırcık saç kesimleri

Kıvırcık saçlarınızın doluluğuna bağlı olarak katlarınızın düştüğü uzunluk ile yaratıcılık kazanabilirsiniz. Ya da, kusursuz bir şey için , elmacık kemiğinizin en yüksek noktasına inen bir saçak – burada görüldüğü gibi – saç tipiniz ne olursa olsun inanılmaz görünüyor.

Undercut

Küçük bir kesik, bir pixie veya bir bob ile uzunluğundan ödün vermeden kendi stiline daha fazla etki isteyen kişiler için mükemmeldir .  Saçlarını istediğin kadar tutabilirsin. Favorilerin şekli hala istediğin gibi saklanabileir ya da gösterebileceğin küçük bir sürpriz. Kulağın arkasında biraz olabilir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Kabaran Saçlar için Saç Kesimleri 2020 başlıklı makalemizde bayan saç kesimleri, kabaran saçlara uygun ve kabarık saçlar için saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen