saç modelleri

Uzun bob saç modelleri 2019 2020

Hiçbir şey yarım değil ve tam değil ve yine de çok güzel! Uzun Bob kalplerimizi fethediyor ve uzun zamandır bir trend olmuştur. Sonuçta, ruh halinize bağlı olarak oldukça farklı bir tarza sahip olabilir ve bu nedenle 2019’da yalnızca en çok tercih edilen, aynı zamanda en pratik saç modelleridir. Bir bakışta Long Bob’un en güzel modellerini seçebilirsiniz. Uzun bob saç modelleri long saç modeli olarakda bilinmektedir.

Hiç şüphe yok, Bob zamansız saç modeli bir klasik.  Şık kısa saç modeli için verilen en güzel  karar , eğer saçlarınızı uzun bir süre boyunca kullandıysanız bob saçlardan vazgeçem daha zordur. Neyse ki herkes için yüzüne uyan bir uzun Bob saç modeli var . Geçen yıldan beri daha fazla hacimli olan stiller ve dağınık bob saç stiller en iyisi olarak tercih ediliyor.

uzun bob saç modelleri 2019 2020
uzun bob saç modelleri 2019 2020

Saç modeli (Uzun) Long Bob  nedir

Adından da anlaşılacağı gibi, Long Bob normal  bir bob saç modelinin uzun stil varyantıdır. Neredeyse düz kesimli saçlar köprücük kemiğinden daha uzundur. Uçlar omuzun etrafına sarılır veya hafifçe açılır. Uzun bob aynı zamanda orta uzunlukta veya yarı uzunlukta bir bob olarak da bilinir ve  2019’da kadınlar için en büyük saç stillerinden biridir.

uzun bob saç kesimi nasıldır
uzun bob saç kesimi nasıldır

Uzun Bob: Yarım boy saç kesimini kim seviyor?

Long Bob’un uzunluğu, uzun ve kısa saçlar arasında mükemmel bir uzlaşmadır ve birçok farklı şekillendirme çeşidi için uygundur. Ve hepsinden önemlisi, uzun bob tüm saç tipleri için de uygundur. Kalın saçlar övgüyle canlılık kazanır – Long Bob’un da dendiği gibi – ve ince saçlar daha fazla hacimden yararlanır.

Genel olarak, uzun Bob ayrıca herhangi bir yüz şekline uyar. Yuvarlak yüzler ve kalp şeklindeki yüzler, yumuşak basamaklara sahip bir longbob’un yüzü daha da darlaştırması gerçeğinden yararlanır. Kare yüzler yumuşak kıvrımların yanı sıra hassas çizgilerin ve boyaların ön kısmında olmalıdır. Oval yüzlü kadınlar, düz modellerden buklelere kadar her türlü modeli yapabilir – ve bir atkuyruğu ile birleştirebilir !

Uzun Bob: kesim

Long Bob ile, kuaför saçınızı belirgin bir derece olmadan omuz uzunluğunda veya biraz altında keser. Çoğunlukla, övgü için saçın ön kısmı arkadan sadece biraz daha uzun kesilir. Long Bob’un bölünmeye karşı çok hassas olması nedeniyle, Bob’un Hat tekniği kullanılarak makasla kesilmesi faydalı olacaktır . Böylece daha uzun süre kalıyor!

Uzun Bob: Bakım

Uzun Bob’da düzenli yenileme zorunludur: Sonuçta, saç uçları omuzlardadır ve daha çabuk kırılırlar. Bu yüzden uzun kesilmiş saçların iyi korunmasını istiyoruz. Düzenli bir bakım kullanmak (haftada yaklaşık iki kez) ve günlük olarak saçlarınızın üstüne serum uygulayın.

Stil Uzun Bob: En güzel saç modelleri

Yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz ve saçınızı uzun bob’a çevirmeyi mi düşünüyorsunuz? Bir Long Bob için daha fazla tartışmamız var: Dalgalıdan pürüzsüz, örgülü veya atkuyruğu gibi çeşitli modelleri kullanabilirsiniz. Ve hepsinden önemlisi: hemen hemen her saç stilini oluşturabilirsiniz. Örneğin, at kuyruğu, örgülü saç modelleri ve kabarık dalgalar mümkündür. Sadece saç taçları, saç bantları vb. gibi saç aksesuarları ile yapmanız gerekmez.

Plaj Dalgaları: Gündelik dalgalarla Uzun Bob

Özellikle rahat bir saç maşası veya düzleştirici ile kolayca saç olabilir, yumuşak bukleler ile uzun Bob . Dikkat: saçlarınızın zarar görmemesi için ısı koruma spreyini unutmayın! Ayrıca saçlarınızın bozulmaması ve uzun süre kalıcı olması için saç spreyi de kullanabilirsiniz. Son olarak, dalgaları parmaklarınızla yavaşça gevşetin ve trend saç modeli hazır.

plaj dalgaları ile uzun bob saç modeli 2019
plaj dalgaları ile uzun bob saç modeli 2019

Uzun Bob atkuyruğu modeli

Atkuyruğu ve uzun  Bob? Oldukça iyi arkadaşlar! Her ikisi de 2019’un mutlak trendlerinden biri – onları tüm stil belirleyicileri için mükemmel bir saç modeli oluyor. Yağlı saçlara eğilimli olanlar için de faydalıdır. Sadece kahkülleri yıkamanız gerekiyor ve saçınızın geri kalanını koruyabilirsiniz.

uzun bob atkuyruğu modelleri 2019 2020
uzun bob atkuyruğu modelleri 2019 2020

Şık Görünüm: Pürüzsüz Uzun Bob

Biraz daha düzenli olmasını tercih ederseniz, saçınızı büyük bir saç fırçasıyla fırçasıyla aşağıya doğru çekerek fönleyin veya saç düzleştirici ile düzeltin. İpucu: Sonunda, saçınıza güzel bir parlaklık vermek için son bir sprey sıkın!

long bob sarı saç modelleri 2019 2020
long bob sarı saç modelleri 2019 2020

Yarım Topuz: Uzun Bob

Ayrıca yarım topuz bir uzun bob saç modeli yapmak  mümkündür. Üst katmanı ayırın, at kuyruğuna koyun ve sonra bir topuz haline getirin.

yarım topuz uzun bob saç modeli 2019 20
yarım topuz uzun bob saç modeli 2019 20

Yarım topuzun ne kadar büyük olacağı ve nereye yerleştirilmesi gerektiği size bağlıdır. Yarım Topuz kafanın arkasına gevşekçe asılabilir ya da başının üstüne biraz daha sert oturabilir.

Örgü: Örgülü Uzun Bob

Rahat bir örgü bir dakikadan daha az bir sürede örülebilir. İkinci avantaj: çok kısa teller örgüden rastgele düşebilir .

örgülü uzun bob saç modeli 2019 2020
örgülü uzun bob saç modeli 2019 2020

At kuyruğu: Birlikte Uzun Bob

Uzun Bob ile klasik bir at kuyruğu yapmak mümkündür. Daha kısa saç telleri ya yüzünü rahatça düzleştirebilir ya da saç tokası ile kafaya tutturulabilir.
Alternatif olarak, yandan bir tel örgü ve at kuyruğu da bağlayabilirsiniz.

uzun bob atkuyruğu saç modeli
uzun bob atkuyruğu saç modeli

Yandan ayrılan saç: derin yan ayrılık ile uzun bob

Uzun Bob için bir başka güzel stil varyantı da yana ayrılan saç modeli.  Bu derin bir yan tepe çizecektir. saçın daha dar kısmı olan tarafta, kulağın arkasına yerleştirilir ve tel tokalar ile sabitlenir.

uzun bob saç modelleri 2019
uzun bob saç modelleri 2019

Daha şiddetli seviyorsanız, saçınıza bir şekillendirici ile hafif dalgalar uygulayın.

Dekorlu: Aksesuarlı Uzun Bob

Uzun Bob’unuzu güzel bir klipsle tutturun.

uzun bob saç modelleri 2020
uzun bob saç modelleri 2020

Diğer seçenekler

Blonde uzun bob saç modeli 2019
Blonde uzun bob saç modeli 2019
kahküllü uzun bob saç modeli 2019
kahküllü uzun bob saç modeli 2019
uzun bob saç modeli 2019
uzun bob saç modeli 2019
uzun bob saç modelleri 2019
uzun bob saç modelleri 2019
yandan ayrı uzun bob saç modeli 2019 2020
yandan ayrı uzun bob saç modeli 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Kahküllere stil vermenin 10 çarpıcı yolu başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, 2019 saç modelleri ve kahkül hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen