GüzellikmodaStil Önerileri

Vücut Tipine Göre Tek Parça Mayo Nasıl Seçilir

Bu vücut tipi tablolarından nefret ettiğimi söyleyerek konuya başlamak istiyorum ve vücudunuzun nasıl bir meyve gibi göründüğüne karar vermek yerine, özellik olarak hangi bölgelerinizin öne çıkmasının daha iyi olacağı söylenebilir. Bununla birlikte, tam vücut açıklaması arıyorsanız ve vücut bölümünden diğer bir vücut bölümüne gitmek istemiyorsanız, şekiller kullanışlıdır.

İçgüdüsel olarak vücudumun daha armut biçimli olduğunu, daha geniş kalçalar ve daha küçük bir göğüs ile karın bölgesinin daha baskın olduğunu biliyorum ve bu yüzden bu vücut şekillerine göre en iyi tek parça mayoları bulmaya karar verdim .

Vücut Tipine Göre Mayo Seçimi 2019
Vücut Tipine Göre Mayo Seçimi 2019

Şeklinizden emin değilseniz veya herhangi bir kategoriye girdiğinizi düşünmüyorsanız, sorun değil – belirli özelliklere göre en iyi tek parça mayoları seçtiğim bölüme doğruca atlayın.

Elma Vücut Tipi İçin En İyi Tek Parça Mayo

Elma vücut tipi, daha büyük büstleri ve daha küçük kalça ve popoları olan kadınlar için sıklıkla kullanılan tanımdır. Bir çok maddede, bu vücut şeklindeki kadınlar, kendilerine göre daha ağır gözükebilirler, ancak tek parça mayolar sıkı bir şekilde oturduğundan, gerçekte ne olduğunu  göstermenin harika bir yoludur. iltifat yolu!

elma vücut tipi için mayo seçimi 2019
elma vücut tipi için mayo seçimi 2019

Elma Vücut Tipleri İçin Tek Parça Mayolar Nasıl Seçilir

• Tek parçanın üst kısmını ararken, herhangi bir kazadan kaçınmak için göğüslerinizi iyi tutacak bir şey istersiniz, ancak bu onları gizlemeniz veya örtmeniz gerektiği anlamına gelmez! Dalma boyun çizgileri, kepçe boyun çizgileri gibi mükemmel şekilde olur.

• Göğüslerinizin görünümünü en aza indirmek istiyorsanız, düz, daha yüksek bir boyun çizgisi buna yardımcı olacak .

• Halter üstlerinden kaçının, çok sağlam olmadığından ve günün sonunda size boyun ağrısı verebilir. Bunun yerine, daha kalın kayışları tercih edin.

• Karnı panellerle ya da ekstra kumaşla örtme dürtüsüne direnç gösterin! Bazı tasarımlar yardımcı olsa da, çok fazla kumaş yalnızca daha ağır ve daha yuvarlak görünmenizi sağlar.

• Beline daha küçük görünmesi ve vücuda daha çok kum saati şekli kazandırması için birkaç yöntem vardır. Anahtar bölüm, vücudun merkezinde bir çeşit çizgiyle ayrılma yapmaktır. Bu çizgi farklı renkler veya desenlerdeki, üst kısımdan bir alt kısımdan ve belden dantela, kemerden ya da şeritten gelebilir.

• Vücudun kenarındaki kesikler de bu ayrılmayı sağlamaya ve belin daha ince görünmesine yardımcı olabilir.

• Son olarak, kalçalarını vurgulamanın bir yolunu bulmak isteyeceksin! Kalçaların kenarlarındaki paneller, alttan ağır baskılar ve hatta her şeyin biraz daha büyük görünmesini sağlayacak fırfırlar ve diğer 3 boyutlu detaylar dahil, bunu sizin için yapabilecek her türlü unsur vardır.

Armut Vücut Şekli İçin En İyi Tek Parça Mayolar

Armut vücut tipinin yeniden canlandığını (veya en azından kendime söylediğim şey olduğunu) düşünüyorum, bu yüzden plajda vücudunuzu göstermekten çekinmeyin! Armut şekli, daha geniş kalçalar ve daha büyük olan arka kısım tarafından tanımlanırken, göğüs kısımları küçüktür.

Vücudunuzun şekline nasıl daha fazla denge kazandıracak tek parça bir mayo seçeceğinize dair talimatlar veriyorum, ancak kalçalarınızın ve popolarınızın görünümünü en aza indirmek için baskı hissetmiyorum. Tavsiyemi tamamen görmezden gelebilirsin, bunun yerine, annenin sana verdiği doğal eğrileri vurgulamak için tam tersini yapabilirsin.

armut vücut tipi için mayo seçimi 2019
armut vücut tipi için mayo seçimi 2019

Armut Vücut Tipleri İçin Tek Parça Mayolar Nasıl Satın Alınır

• Göğüslere biraz daha dikkat çekmek ve daha fazla kum saati şeklini taklit etmeye çalışmak için, üstte daha fazla ayrıntı bulunan tek parça mayolar arayın.Fırfırlar, göğsünüze daha fazla hacim verir, ancak daha parlak bir renk veya daha büyük bir baskı bile daha büyük bir büstünüz olduğu yanılsamasını yaratabilir. Dolgu da olur bir seçenek.

• Daha büyük olanı dengelemek için, mayonuzun altındaki düz renklere bakın. Baskılardan, ayrıntılardan veya daha parlak renklerden kaçının. Alt kısımdaki dikey çizgiler bütün görünümünüzü uzatacaktır.

• Kalçanızı ve poponuzun daha da geniş görünmesine neden olacağından kayma tabanlardan kaçının!

• Arkada daha muhafazakar bir kesim, altta kesilmiş bacak delikleri ile birlikte popo izinizin daha küçük görünmesine neden olur, ancak dikkat edin çünkü bu aynı zamanda bacaklarınızı kısaltabilir.

Kum Saati Vücut Şekli İçin En İyi Tek Parça Mayo

Küçük bir bel ile bir bayana huzursuz olmayacak tek parça bir mayo bulmak zor, ama büyük kalçalar ve daha büyük göğüsler. Bu söylenirken, tüm bu iyilikle vurgu yapmanın ve oynamanın bir sürü yolu var!

• İlk önce ilk şeyler,  belini göster! Paneller, dantelli, kesikli veya farklı kumaşlar sayesinde yüksek belli bir uyum, güzel figürünüze dikkat çeker.

• Bunun yerine daha ince, daha düzenli bir efekt istiyorsanız, dikey çizgiler veya baskılar içeren tek parça mayolar bulun ya da sadece size daha zarif bir şekil verecek düz renkli bir mayo giyin.

• Çok ince yular veya askısız mayolar ya boynunuzda ağırlaşacak ya da size sıfır destek vereceklerinden, daha üstleri olan tek parça mayolar bulun.

tek parça mayo modelleri 2019 20
tek parça mayo modelleri 2019 20

Dikdörtgen veya Atletik Vücut İçin En İyi Tek Parça Mayolar

Bazı kadınlar doğal olarak daha az eğriye sahipken, diğerleri kendilerini bu tür bir bedenle birçok egzersizle bulmaktadır. Her şeklin harika bir şekil olduğunu düşünüyorum, bu yüzden her çeşit mayoyu giyebilirsiniz.

Bununla birlikte, daha atletik bir vücuda sahip olan birçok kadın, biraz daha kıvrımlı görünmelerini sağlayacak tek parça mayolar istemektedir, bu yüzden tavsiyemin geçeceği yön budur.

mayo modelleri 2019
mayo modelleri 2019

Tek Parça  Mayolar

• Belinizin daha kıvrık görünmesini sağlayacak kesikler arayın. Kıvrımlı bel etkisi, kenarlardaki kesikler veya paneller vasıtasıyla ve ayrıca bel boyunca bir dikiş yardımı ile veya bir kayış veya şerit yardımı ile bir ayırma yaratarak elde edilebilir.

• Göğüslerinizi veya kalçalarınızı daha sert ve daha büyük göstermek istiyorsanız, dikkat çekecek ve her şeyin daha büyük görünmesini sağlayacak ayrıntılara bakın.

• Göğsün, kalçanın veya popodaki fırfır ve daralma, her şeyi daha büyük yapacak üç boyutlu bir etki verecektir.

• Yüksek baskılar ve parlak renkler göze çarpar ve büstü veya kalçalarınızın daha geniş olduğu yanılsaması yaratır.

• Kadınlık ile tamamen dışarı çıkmak istiyorsanız, sevimli baskılar, kurdeleler veya çiçek detayları seçin.

Üçgen Vücut Şekli İçin En İyi Tek Parça Mayo

Omuzlarınız güçlü ve genişse ve vücudunuzun geri kalanı oldukça zayıfsa, o zaman daha çok üçgen şekle sahip olursunuz. Bu, özellikte çok  kadınlar vardır.

Bu güçlü omuzları göstermek istiyorsanız, size daha fazla güç! Bununla birlikte, birçok kadın daha fazla feminen bir şekil ister, ben de odaklanacağım.

• İlginç kayışlar, sizin büstünüze dikkat çekecek bir şey olduğu gibi arkadaşlarınızdır! Askısız, tek parça mayolardan kaçının, bunun yerine biraz bölünme gösteren yular veya boyun çizgileri tercih edin.

• Renkli baskılar ayrıca büstünüze veya kalçalarınıza dikkat çekmenize ve gözleri omuzlarınızdan çekmenize yardımcı olacaktır.

• Asimetrik kayışlar ve omuz askısı kayışları vücut tipinizle de gerçekten güzel çalışabilir.

• Gözleri alt tarafınıza çekerek üçgen şeklinize denge verin. Yatay baskılar ve parlak renkler bunun için mükemmel bir seçimdir.

2019 tek parça mayo modelleri
2019 tek parça mayo modelleri

Uzun gövde için en iyi tek parça mayo

• Uzun bir gövdeye uyacak tek parça mayo bulmak çoğunlukla iyi bir boyutlandırma sorunudur. Kendinizi ölçün, ölçümleri elbiseyle karşılaştırın ve kesinlikle geri dönüş yapacak perakendecilerden sipariş verin.

• Halter üstü olan tek parça mayolarla daha kolay bir zamana sahip olacaksınız.

• Gerçekten daha fazla denge oluşturmaya hazırsanız, gövdenizin uzunluğunu kıracak renkli bloke edilmiş tek parça mayolar arayın ya da belinde daha yüksek bir mola veren seçenekleri tercih edin.

• Dikey çizgiler gibi baskıları uzatmaktan kaçının.

Kısa Gövdeli Kadınlar İçin En İyi Tek Parça Mayo

Kısa gövde için en iyi tek parça mayo
• Gövdenizi uzatmanın bir yolu, ekstra göğüs ve degaje göstermektir. Bunu, dalgalı bir boyun çizgisi dahil, mümkün olduğunca düşük başlayan herhangi bir boyun çizgisi ile yapabilirsiniz.

• Çizgiler ve dikey baskılar,  uzunluk yanılsaması verecektir.

• Belin alt kısmında bir çeşit ayırma veya kayış olması, aynı zamanda size daha kadınsı bir şekil verirken, gövdenizin uzamasına yardımcı olacaktır. Çizginin kendisinin çok ince olduğundan ve belinizin alt kısmına oturduğundan emin olun.

2019 mayo modelleri
2019 mayo modelleri

Kısa Bacaklar İçin En İyi Tek Parça Mayolar

• Brezilya kesimi bacakları uzatmanın sırrı, biraz cildinizi gösterme konusunda endişeli olmalısınız.

• Kesilmiş bacak deliklerine sahip tek parça mayolar arayın – bunlar bacağını uzatır ve ayrıca gerçekten seksilerdir.

Küçük Göğüsler İçin En İyi Tek Parça Mayo

• Göğsünüze dikkat çekmek ve bir dokunuş daha büyük görünmesini istiyorsanız, üst kısımda göz alıcı detayları olan tek parça mayoları tercih edin. Bunlar, daha büyük baskılar, daha parlak renkler veya göğsünüzün daha büyük olduğu yanılsamasını yaratacak fırfırları içerebilir.

• Dalma boyun çizgileri, daha küçük göğsüne sahip bayanlarda çok şık ve modern görünme eğilimindedir. Bu, büstünüzü daha büyük göstermez ama yine de oldukça seksi olur.

• Halter üstleri, göğsü küçük olan bayanlar için mükemmel bir seçimdir, çünkü biçimleri aşırı derecede yassı olma eğilimindedir.

• Göğüsleri geliştirmek ve yukarı itmek için bazı dolgu malzemeleri ve hatta balenli sütyen de sunan tek parça mayolar var.

beyaz mayo modelleri 2019 2020
beyaz mayo modelleri 2019 2020

Büyük Göğüs İçin En İyi Tek Parça Mayolar

• En önemli şey yeterli desteğe sahip olmanızı sağlamaktır! Bazı kadınlar için, yular boyunları sırt ağrısına neden olabilir, ancak diğerleri göğüslerin ne kadar yüksek ya da alçak olduğunu kontrol etme yeteneğinden hoşlanırlar, bu yüzden denemekten çekinmeyin.

• Balenli size en fazla desteği verecek, ancak balenli tek parça mayoların göğse daha fazla dikkat çektiğini unutmayın.

• Göğsünüzden dikkat çekmek istiyorsanız, vücudun alt yarısında göze çarpan detayları olan, üst kısmı daha küçük bir baskısı olan veya baskısı olmayan bir mayo arayın.

• Daha düz bir boyun da dikkatleri göğüsten uzağa çekecektir.

• Gösteriş yapmamalısın demek değil! Bölünmeyi gösteren boyun çizgileri eğlenceli ve seksidir, yaz ne demek değildir?

siyah mayo modelleri 2019 2020
siyah mayo modelleri 2019 2020

Büyük Popo ve Geniş Kalçalar için En İyi Tek Parça Mayo

• Alttan ağır iseniz, tek parça bir mayoyu nasıl giyeceğiniz ile ilgili birkaç seçeneğiniz vardır.

• Vücudunuza biraz dengelemek ve daha fazla örtülmüş hissetmek için, daha fazla kaplama sağlamak için, alçak oturan bacak kesimi olan düz renkli bir alt kısmı tercih edebilirsiniz. Daha yüksek bir üst kısımla eşleştirilmiş olan bu mayolar, poponuzu ve kalçalarınızı vurgulamanıza yardımcı olacaktır.

• Alternatif olarak, tam zıt rotayı takip edin ve doğanın size verdiği şeyi vurgulayın! Biraz yanak gösteren bir kesim ile alt yarısında daha yüksek bir baskı yapın ve kıyıdaki en seksi piliç olmanın tadını çıkarın.

Vücut Tipine Göre Tek Parça Mayo Seçimi 2019
Vücut Tipine Göre Tek Parça Mayo Seçimi 2019

Düz ve Küçük Kalçalar için En İyi Tek Parça Mayolar

• Bugünlerde çoğu kadın daha büyük bir popo istiyor ve tek parça mayonuzun kesilmesi bu yanılsamayı yaratmanıza gerçekten yardımcı olabilir.

• Cildinizi biraz gösteren yüksek kesimi tercih edin – daha koruyucu kesim sadece boyut eksikliğini vurgular.

• Kalça boyunca kayma veya daraltma gibi üç boyutlu detaylar alt yarınıza biraz hacim katacaktır.

• Yüksek baskı ve daha parlak renkler, arkanızın hoş görünmesini de sağlar.

Vücut Tipine Göre Tek Parça Mayo Nasıl Seçilir
Vücut Tipine Göre Tek Parça Mayo Nasıl Seçilir

Geniş Omuzlar İçin En İyi Tek Parça Mayo

• Bu tavsiye, yalnızca omuzlarınızın daha zarif görünmesini istiyorsanız. Güçlü, geniş omuzlu görünümden hoşlanıyorsanız, askısız modeller dahil, istediğiniz mayoyu sallayın!

• Baskılardan, süslemelerden ve diğer detaylardan başka herhangi bir şey yerine alt yarınıza dikkat edin.

• Yarılmayı gösteren yarısı üst kısmı olan tek parça mayoları tercih et – göğsüne dikkat çekerek, omuzlardan dikkat çek.

• Asimetrik yakalar ve tek omuzlu kayışlar göğsün etrafına ilgi gösterir ve ayrıca omuzları küçültmek için mükemmel bir iş çıkarır.

Vücut Tipleri İçin Tek Parça Mayolar Nasıl Bulunur?

Selülit gizlemek için en iyi tek parça mayo

Gerçek olalım, şekli ve boyutuna bakılmaksızın, herhangi bir kadın selülite sahip olabilir ve bence onu gizlemeyi amaçlamanın çoğunlukla gerçekçi olmadığını düşünüyorum. Bu gamzeler daha çok taytların arka ve yanlarında ortaya çıkar, bu nedenle kilit nokta, ondan dikkat çekici detaylara sahip bir mayoyla, özellikle de kenarlarda dikkatini dağıtmaktır.

• Utangaç hissetmiyorsanız, yüksek kesilmiş bacak delikleri bacağın uzamasına neden olabilir ve uyluklardan dikkat çeken gerçekten hoş bir şekil verebilir.

• Kalçanızın üst kısmını gizleme gereğini hissederseniz, sevimli ve seksi olabilen, etekli alttan bir mayo seçebilirsiniz.

Göbeği gizlemek için en iyi tek parça mayo

• Tek parça mayoların çoğu göbeği düzleştirmek için kusursuz çalışır, bu nedenle size uyacak bir şey bulmak için çok kolay bir zamana sahip olmalısınız.

• Mideye fazladan kumaş yerleştirildiği veya göğsünden aşağı indiği tek parça mayolardan kaçının. Mideniz kapalı gibi hissediyor olsanız da, bu aslında onu daha büyük gösterecek.

• Aynı şekilde, yalnızca midenin üstündeki büyük bir baskı, bölgeye dikkat çekerken, her şeyi kapsayan bir baskı sorun olmaz.

• Mayonuzun alt kısmındaki paneller aslında her şeyi düzene sokup emerek midenizi daha küçük gösterir.

Vücut Tiplerine göre mayo modelleri 2019 2020
Vücut Tiplerine göre mayo modelleri 2019 2020

Tek Parça Mayoların Şekillendirilmesi İçin İpuçları

Mayolarınızı değiştirmenin her türlü zekice yolu var. Tek parça bir mayo bir elbise gibi bile tedavi edilebilir ve gün boyunca giyilebilir!

Tek parça mayonuzu nasıl biçimlendirebileceğinize dair her türlü tavsiyede bulunuyorum, böylece sahilde hem dışarıda hem de işinizde sevimli görünebilirsiniz. İstediğiniz efekte göre farklı şekillendirme yöntemlerini kategorize ettim.

Zarif
Tek parça mayonuzu restorandan otel havuzuna götürecekseniz, biraz daha zarif görünmesi için giyinmek istersiniz.

Tek Parça Mayoların Şekillendirilmesi İçin İpuçları

• Alt kısımda daha seksi bir görünüm için daha dar veya zayıf bir A-line kesim ile rahat bir etek giyebilirsiniz. Mayo modelinizdeyse, düz bir renk seçin, düz renk bir mayo giyiyorsanız , renk engelleme veya baskılı bir etek takma seçeneğiniz vardır . Hangi boyda rahat edeceğinizi seçin!

• Modern fakat zarif bir görünüm için yüksek belli bir külot da giyebilirsiniz.

• Daha iyi bir kaplamaya ihtiyaç duyarsanız, vücudu saran elbise mükemmeldir. Ön kısmı biraz açık bırakabilirsiniz, böylece tek parça mayonuz kaşkorse gibi zirve yapabilir. Etrafınıza sarılmış elbiseler sudan çıktıktan sonra sizi güneşten korumak için de mükemmeldir!

•Kombini tamamlamak için bir çift askılı sandalet, sevimli yassı hatta çift askılı topuğu tercih edin.

• Takılar işleri süslemek için anahtardır. Altın veya gümüşten yapılmış basit parçaları tercih edin, ancak suya girmeden önce çıkarmayı unutmayın!

2019 mayo stil ipuçları
2019 mayo stil ipuçları

Sportif ve Günlük

• Mayoya rahat bir görünüm vermek için bir çift jean şort veya koşu şortu kullanın.

• Üst kısmı biraz örtbas etmek istiyorsanız, pamuklu bir tişört veya gevşek bir tişört seçebilirsiniz.

• Sportif sandaletler sizi şık ve rahat tutarken, bir çift spor ayakkabı da bu sportif görünümü koruyacak ve sahil boyunca uzun bir yürüyüşe çıkmak istiyorsanız sizi rahat ettirecektir.

• Güneşi yüzünüzden uzak tutmak için bir başlık önemlidir; oysa bir çift sportif güneş gözlüğü görünüşü tamamlar.

Bohem

• Uzun, çiçek desenli etekleri, tek parça mayonuzun üstüne rahat hissettiğiniz bir yere giderken giyebilirsiniz.

• Kendinizi güneşten korumak için beyaz kaftan aynı zamanda zahmetsiz ve özgür ruhlu mükemmel bir stil verir.

• Şık bir yaz elbisesi oluşturmak için, vücudunuza sardıktan sonra boynunuza büyük bir kumaş parçası bağlayabilirsiniz.

• Büyük, kalın takılar bohem bir stille mükemmel bir şekilde uyar. Renkli boncuklar ve deniz kabukları her şeyi eğlenceli ve yaz havasında tutacak ve bir halhal olması gerektiğini unutmayın !

• Görünümünü bitirmek için askılı, ip sandalet veya bir çift süslenmiş parmak arası terlik tercih edin.

• Büyük, disket şapka, stilden ödün vermeden güneşi yüzünüzden uzak tutmanın mükemmel bir yolu olacaktır!

Sadece bir mütevazı ipucu
Bazen sahilde suya girip çıkarken görünüşümüzü değiştirmek için küçük bir şey isteriz, ama yine de kendimizi kumsalda ve çekici hissetmek isteriz. Bunlar görünüşünüzü değiştirmek için yapabileceğiniz küçük şeyler.

mayo stil ipuçları 2019 2020
mayo stil ipuçları 2019 2020

Tek Parça Mayolar Nasıl Stil Edilir

• Etek gibi davranmak ve alt ve uyluklarınıza biraz kaplama sağlamak için belinize dik bir fular bağlayın.

• Biraz daha fazla kapsama için, elbise efekti için boynunuzun etrafına veya kalçalarınızın çevresine, uzun etek gibi görünecek şekilde daha uzun bir pareo bağlayın.

• Açık düğmeli bir gömlek ya da uzun, akışlı bir ceket sizi güneşin sert ışınlarından koruyabilir ve yine de muhteşem tek parça mayoyu göstermenize izin verebilir.

• İnce bir elbise, biraz daha örtülü hissetmenize izin verirken, uzun zamandır seçtiğiniz o tek parça mayoyu göstermeye devam eder.

Bir önceki yazımız olan Daha fazla renkli giyinmenin 10 yolu başlıklı makalemizde renkli giyinmenin yolları ve renkli kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen