Güzellik

Yapımı Kolay Doğal Kaş Güçlendirici Formüller ( 4 etkili Tarif )

Yapımı Kolay Doğal Kaş Güçlendirici Formüller ( 4 etkili Tarif )

Sağlıklı ve gür kaşlar hiç şüphe yok ki tüm kadınların ortak hayali. Bu noktada kaş bakımı için bir çok kadın güzellik merkezlerini tercih ederken, bazı kadınlar ise evde tamamen doğal formüllerle etkili sonuçlar alabiliyor. Kaşları güçlendirmek ve parlaklık kazandırmak için evinizde tamamen doğal ve bilindik malzemeler ile kolayca hazırlayabileceğiniz 4 farklı kaş güçlendirici tarif hazırladık.. İşte büyük paralar harcamadan rahatça uygulayabileceğiniz kaş güçlendirici etkili tarifler.

Daha güçlü kaşlar için patik formüller

Daha güçlü ve kalın kaşlar için yazımızda sizler için hazırladığımız birbirinden etkili kaş güçlendirici formüller ile daha parlak ve sağlıklı kaşlara kavuşacaksınız. Bildiğiniz gibi son yıllarda kalın kaşlar çok moda, gerek doğal duruşu ile gerekse karakteristik duruşu ile güçlü kaşlar son yılların güzellik trendleri arasında. Evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz birbirinden etkili kaş güçlendirici formülleri yazımızda bulabilirsiniz.

Yapımı Kolay Doğal Kaş Güçlendirici Formüller ( 4 etkili Tarif )
Yapımı Kolay Doğal Kaş Güçlendirici Formüller ( 4 etkili Tarif )

1-) Hint yağı ; günde bir defa kaşlarınıza uygulayacağınız Hint yağı ile kıl kökleri daha güçlü bir yapıya sahip olacaktır. Hint yağını uygularken parmaklarınızla masaj yapın, ve uyguladıktan sonra 25 – 30 dakika kadar bekleyin, sonra yıkayın.

İlginizi Çekebilir : Kaşlarınızı şekillendirmenin en iyi yolu

2-) Vazelin ; Kaşlarınız’da fark edilir bir değişim görmek için düzenli olarak vazelin kullanabilirsiniz. Vazelini gün içerisinde bir kaç defa kaşlarına sürerek daha güçlü ve parlak kaşlara sahip olabilirsiniz. Kaşlarınıza sürerken, daha pratik bir yol olan kaş fırçalarını tercih edebilirsiniz.

3-) Soğan ; İçerisindeki kükürt sayesinde mutfağınızdan eksik etmediğiniz soğan , kaşlarınız için en etkili doğal güçlendiriciler’den bir tanesi. Soğanı ezdikten sonra suyunu bir pamuk yardımı ile kaşlarınıza uygulayın ve en az bir saat bekletin.

4-) Aloe Vera ; Kaşlarınızı güçlendirmenin ve arttırmanın bir diğer etkili yöntemi ise Aloe vera suyudur. Bildiğiniz gibi güzellik  ürünlerinin vazgeçilmez malzemelerinde kullanılan aloe vera kaşlarınızı gürleştirmek içinde en etkili yollardan bir tanesi.  Aloe vera kaşlarınızı gürleştirirken, aynı zamanda daha parlak bir görünüm sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Cildiniz İçin C Vitaminin Faydaları ve En iyi C Vitamini İçeren Bakım Ürünleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen