saç modelleri

Yaz 2018 2019 Saç Modelleri

En gözde yaz 2018 2019 saç modelleri için size yeni trendleri getiriyoruz ve kadınlar için bu zarif saçlar hemen hemen her yerde popüler oluyor.   

Muhtemelen şu an biliyorsunuz ki  80’ler 2018’i devralıyor, bu yüzden büyük ve hacimli saç modelleri bu yaz çok moda oluyor.

Yaz 2018 2019 Saç Modelleri

Kabarık Kıvırcık Hacimli Saç Modeli

İçinizdeki aslanı çıkarmanın tam zaman! Bu seksi hacimli saç modelleri çok moda. Bukleler daha fazla hacim eklenerek uçlara doğru kıvrılırken, köke doğru daha fazla tanım vardır.Bu fazla hacimli görünüme ulaşmak için saç köpüğü ve L’Oréal Professionnel Savage Panache spreyi kullanabilirsiniz.

Uzun Dağınık Toplu Saç Modelleri

Dokulu bu havadar dağınık hafif toplu saç modelleri kadınlar için yeni trend bir stil. Çok  şık görünüyor, bu saç modeli günlük stilden kokteyl partisine ya da başka bir özel duruma kadar bir  çok yerde kullanılabilir.  Kendinizi çok iyi hissettiğiniz günlerde bile bu saçlarla gösteriş yapmaktan çekinmeyin.

Moda Bob Saç Modeli

Bu saç modeli klasik düz bob görünümünden ziyada oldukça gösterişli ! Dalgalar gelecek sezonda bobunuzu etkileyici yapmanın en iyi yolu.

Trend 80 ‘ler Saç Modelleri

Bu saç modeli ile kötü bir saç gününüz asla olamaz. Herkes 80’lerde hacimli saçlara çok fazla takıntılıydı. Dağınık saç modelleri artık hayatınızı çok kolaylaştırıyor! Bu asimetrik dokulu görünüm doğrudan Hollywood’dan geliyor. Pop yıldızı Madonna  filminde benzer bir saç modeli ile tüm dünyada ilgi gördü. Bu yanda  kıvırcık dağınık saç modeli, hiçbir kural olmadığından yaratılması kolaydır – sizde kendi stilinizi yeniden yaratın!

 Şeker Kız

Yetişkin bir kadın bu saç stilini deneyebilir mı? Kesinlikle! Renkli lastikler tarafından tutulan iki yüksek hacimli atkuyruğu içeren bu eğlenceli saç modeli, hayatlarını enerji dolu yaşayanlar için!  Herkes özellikle sahilde bu çift atkuyruklu saç modelini yapabilir.

Kedi gücü

Saç modelinizi yükseltmenin en iyi yolunun ne olduğunu merak ediyor musunuz?Kedili taç ile bir saç modeli! 80’lerin tüm saç trendlerini protesto etmeye karar verirseniz, kendinize iyi bir mazeret bulursunuz. Kafanızın üstündeki  eğlenceli ve seksi kedi kulakları kararınızı haklı çıkarabilir.

2019 Tatlı ve Seksi Kız

Eğer çılgın bir şey istemiyorsanız,  yarı örgülü saç modelleri seçebilirsiniz. Şık düz saç stilinize ilgi çekmek için saçınızın sadece bir tarafını örün. Ekstra hacim için örgüyü biraz sıkıştırın.

Bu Saç Modelleri de Bu Yaz Çok Moda

Bir önceki yazımız olan Geriye Dönüş Akımı : Retro - Vintage Saç Modelleri başlıklı makalemizde retro saç modelleri, saç modelleri ve vintage saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen