Güzellik

Yaza hükmedecek 6 güzellik Trendi

Dünya, yaşam etkileri ve iklim değişikliği nedenleri ile değişiyor. Güzellik ürünleri ve duyulan ihtiyaçlarda  buna bağlı olarak sürekli değişiyor. Plastikten yapılmış dayanıklı ürünler, vahşi kız görünümü ve saçları, dudakların ve bedenin doğal malzemelerle bakımın yapılması gibi. Bunlar yola işaret eden ve 2018 2019 yaz güzellik trendlerinin bir parçası olan oklardır.

KEŞFEDİN: Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik İpuçları

Varlığımızla ve doğayla olan bağlantı, seçimlerimizin ve yaşadığımız bağlamın tutarlılığı ve değişim arzusu , bu sezonun güzellik tüzükleridir. Özgür bir ruhu olan bir kadın, bakım ve cildin korunması bilinci, ve tatiller sırasında göz kamaştırmak istiyorsanız, çok iyi düşünmeniz gereken iki nokta olacaktır.

Plastik spiral tokalar

Plastik spiraller saçı bağlamak için geri döner. Bize yeni bir saç modeli vermenin ve bizi çocukluğumuza taşımanın yanı sıra, dalgaları işaretlememek veya saçta  kırışıklıkları bırakmak için mükemmeldir.

Vahşi ve rahat saç modeli

Güzellik trendlerinden biri doğal olana geri dönmek, bu yüzden saçlarda yeni kalktığınız fikrini veren bir görünüm elde etmek idealdir.

Güneş koruma

Cildimizi güneşten korumakla ilgili endişe duymayacağımız bir noktaya ulaştık, bugün saç için de önemli bir güneş koruyucusudur. Bu sprey ile bir plaj etkisi elde edeceksiniz ve aynı zamanda UV ışınlarından korunacaksınız.

Esansiyel, cildin parıltısı

Bu her zaman kozmetikte ana hedeflerinden biri olmuştur ve bu sezon hala böyle. Cildin parlaklığını arttırmak, özellikle sıcak hava koşullarında en çok aranan amaçlardan biridir ve bunun için periyodik olarak vücutta pul pul dökülme sağlayan peeling uygulanması zorunlu olacaktır.

Dudaklar

Isi geldiginde, güneş korumali balmumlari bir zorunluluktur ; bu, dudaklarinizi sicak havalarda  nemlendirir ve korur.

Doğal deodorantlar

Trend noktaları olarak, güzellik setinizde sahip olduğunuz daha doğal ürünler daha iyi. İyi korunma gerektiren bu sıcak havalar için doğal deodorantlar doğru seçimdir.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Lob ve Bob Bayan Saç Kesimleri 2019 başlıklı makalemizde 2019 saç kesimleri, bayan ve bayan saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen