AksesuarTrendler

Yeni takı trendleri 2019 2020

Yeni takı trendleri 2019 2020

Yeni sezon, yeni takılar, yeni trendler – yeni  takı trendleri 2019. Yavaş yavaş günler yeniden kısalıyor ve soğuk havalar yazın sona erdiğine inanmamızı sağlıyor. Ancak, yas tutmak için hiçbir sebep yoktur. Yeni koleksiyonlar harika ve kış için bir çok yeni aksesuar ve takı trendi var.  Önümüzdeki yeni moda sezonuyla, yeni takı  trendlerini özetlemenin zamanı geldiğini düşündük . Çünkü yeni moda koleksiyonlarının heyecanıyla, bazen küçük şeylere odaklanmayı unutuyoruz. Sonuçta, takı kıyafetinizi yükseltebilir veya güçlü bir stil oluşturabilir.

  Kış 2019 için favori takı trendlerimiz

1. Kolyeler

Kolye modelleri kış modasında daha minimalist olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bu kış her yerde gördüğünüz madalyonlar. Bu eğilimi basit tutabilir ve tek bir zinciri tercih edebilirsiniz. Fakat daha da fazla trend, farklı uzunluklarda birkaç zincir kolyeyi bir arada takmaktır. Bu takıları her gün kullanabilirsiniz, çünkü her stile ve kıyafete uyuyorlar. Oldukça kullanışlılar.

2. Altın küpeler

Altın takı 2019 kış sezonunda çok trend oldu.   Bu yüzden altın ve altın rengi küpeleri de alışverişinizde seçmeyi unutmayın .  . Küçük halkaların yanı sıra büyük çingene küpeleri de olabilir. Aşağıdaki galerimizde mevsimsel favorilerimizi seçtik.

3. Broşlar

Büyükannenin mücevher kutusuna baktığınızda broşlar varsa, bu sezon şanslısın. Takı koleksiyonlarında kışın her şekil ve büyüklükte broşlar görüyoruz. Kıyafetinizi özel kılmak için onları en sevdiğiniz elbiseye, cekete, bereye veya fularınıza sabitleyin.

Yeni takı trendleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan Kabanlar 2019 2020 Sonbahar Kış: Trendler ve Modeller başlıklı makalemizde 2019 kaban modelleri, 2019 kabanlar ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
kapitalanlagen